Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Targeted reklamų šalinimas

12

Kas yra reklamos internete?

Reklamos (angl. ads arba Targeted ads), kurios nuolat arba karts nuo karto pasirodo naršant internete, yra komerciniai pranešimai siekiantys priversti žmones apsilankyti iš anksto numatytose svetainėse ir taip padidinti jų lankytojų skaičių. Jos gali pradėti persekioti jus kiekvieną kartą kai tik jūs prisijungiate prie Interneto. Jeigu jau žinote apie ką kalbame, turbūt pritarsite, kad šie pranešimai pasirodo nesvarbu kurią Internetinę naršyklę jūs naudojate. Pagrindinė šių reklamų pasirodymo priežastis yra ‘adware’ kategorijai priklausančios programos, kurios slepiasi kompiuteryje ir atlieka jame iš anksto numatytas komandas. Daugeliu atvejų šios programos kompiuteryje pasirodo be savininko žinios, kadangi paprastai jos yra platinamos naudojant metodą, kuris angliškai yra žinomas kaip ‘bundling’. Norėdami jo išvengti, jūs privalote atidžiai stebėti kiekvienos nemokamos programos atsisiuntimą į kompiuterį. Jei tik ‘adware’ kategorijai priklausanti programa patenka į sistemą, ji joje atlieka įvairius sistemos nustatymų pakeitimus. Jūs galite pastebėti, kad kiekviena iš jūsų interneto naršyklių sulėtėjo, jose pasikeitė jūsų pradžios puslapis (angl. jis vadinamas start page arba homepage), numatytasis paieškos puslapis (angl. žinomas kaip default search engine) ir pan. Kai tik programa atlieka šiuos pakeitimus, ji pradeda rodyti erzinančias reklamas, kurios angliškai ir yra vadinamos ‘Targeted ads’. Kartais jos praneša apie nuolaidas, kartais jos siūlo nemokamus naujinimus ir panašius dalykus. Svarbiausias dalykas, kurį jūs privalote prisiminti, yra tai, kad nors šie pranešimai atrodo labai viliojančiai, dažniausiai jie siekia priversti žmones apsilankyti susijusiose el. svetainėse. Problema yra tame, kad jūs niekada negalite žinoti kiek saugi yra taip reklamuojama svetainė. 

Kaip programos, kurios rodo reklamas Internete, gali patekti į mano kompiuterį?

Kaip jau minėjome, reklamos Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox ir kitose el. naršyklėse dažniausiai yra įtartinų programų, kurios angliškai yra vadinamos adwares, priežastis. Tokios programos į kompiuterį gali patekti nepastebėtos kartu su kitomis programomis. Anot kompiuterių ekspertų, dažniausiai jos yra platinamos papildomų priedų pavidalu. Taigi, jei netikrinate kokie papildomi priedai bando patekti į jūsų kompiuterį, jūs galite gana lengvai atsisiųsti į savo kompiuterį reklamas sukeliantį virusą. Norėdami to išvengti, pirmiausias dalykas, kurį turite padaryti, yra atidus kiekvienos programos patikrinimas. Netgi jei tai yra gerai žinomai kompanijai priklausanti programa, ji gali pabandyti atsisiųsti į jūsų kompiuterį įtartinų priedų. Todėl mes jums labai rekomenduojame visada perskaityti end user’s license agreement, privacy policy ir panašią informaciją. beje, jeigu nutarėte, kad jūsų pasirinkta programa yra saugi, būtinai pasirinkite Custom arba Advanced įrašymo būdą, kuris jums leis pamatyti kokie priedai slepiasi sistemoje. Tai padaręs/-usi, jūs turėtumėte atidžiai sekti kiekvieną programos atsisiuntimo žingsnį ir nužymėti visas varneles, kurios sutinka su papildomų priedų atsisiuntimu.

Kaip pašalinti reklamas Internete?

Jei jums įgriso reklamos Internete, kuo skubiau patikrinkite savo kompiuterį su viena iš žemiau pasiūlytų antivirusinių programų. Jos padės jums automatiškai surasti visas įtartinas programas, kurios slepiasi jūsų kompiuteryje. Žinoma, jūs taip pat galite pabandyti atsikratyti šių reklamų ir rankiniu būdu. Vis dėlto, tai turėtų atlikti tik tie žmonės, kurie turi pakankamai žinių apie kompiuterius ir jų struktūrą. Jei pasirinkote rankinį reklamų šalinimo metodą, atsikratykite visų programų, kurios turi „coupon’,’sale’, ‘save’, ‘conduit’, ‘yontoo’, ‘search’ ir panašius žodžius savo pavadinime. 

Jūs galite automatiškai pašalinti Targeted šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Reklamos Internete šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Reklamos Internete pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Reklamos Internete šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Reklamos Internete (2014-12-12)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Reklamos Internete (2014-12-12)
Reklamos Internete ekrano nuotrauka
Reklamos Internete ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis Targeted reklamų pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Targeted iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite Targeted iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Targeted ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Targeted ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Targeted iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Targeted bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Targeted iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Targeted ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Targeted šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Targeted iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite Targeted ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Targeted šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Targeted iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite Targeted ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Targeted pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Targeted iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Targeted bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Targeted pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite Targeted ads pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Targeted registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e