Sudėtingumo skalė:  
  (46/100)

RegGenie šalinimas

12

RegGenie yra pavojinga programa, kuri dabar ypač aktyviai plinta internete. Jei ji sugeba užkrėsti kompiuterį, ji iškarto pradeda rodyti savo pranešimus apie įvairias su kompiuteriu susijusias problemas ir vėliau skatina žmonės nusipirkti licencijuotą jos versiją. Mūsų ekspertų nuomone, šie pranešimai vargu ar gali būti pavadinti „informatyviais“ ir „patikimais“. Dar daugiau, kai kurie iš jų netgi sako, kad ši programa aptinka tokias pačias problemas visuose kompiuteriuose, taigi ji meluoja. Pabandę RegGenie savo kompiuteriuose, mes atradome, kad ši programa dažniausiai aptinka nesvarbias registro klaidas, kurios vargu ar padėtų žmonėms pagreitinti jų kompiuterius. Taigi, jei pastebėjote Reggenie pranešimus savo kompiuteryje, turėtumėte pasistengti kuo greičiau pašalinti šią programą iš jo.

Kaip RegGenie gali atsirasti mano kompiuteryje?

RegGenie dažniausiai plinta kaip ir kitos nepageidaujamos programos. Jei norite išvengti tokių virusų, venkite nepatikimai atrodančių reklamų, nelegalių el. svetainių, spamo ir panašių dalykų. Paspaudus ant užkrėstos reklamos ar apsilankius užkrėstoje svetanėje, galite lengvai sutikti atsisiųsti RegGenie į savo kompiuterį. Kai tik ji patenka į sistemą, ji paprastai pakeičia jai reikalingus sistemos nustatymus ir pradeda rodyti savo perspėjimus. Jei pastebėjote RegGenie pranešimus apie šimtus skirtingų registro klaidų, rekomenduojame jums juos ignoruoti. Be to, nepamirškite pašalinti šios programos iš savo kompiuterio.

Kaip pašalinti RegGenie?

Jei norite pašalinti RegGenie iš savo kompiuterio, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Spustelėkite Start -> Control Panel -> Programs (arba Add/remove programs) -> Uninstall program.
  2. Čia, suraskite RegGenie ir kitus nežinomus įrašus, ir pasirinkite „Uninstall/Change“.
  3. Spustelėkite OK norėdami įrašyti pakeitimus.

Jei tai nepadeda atsikratyti šios programos ir jos perspėjimų, patikrinkite kompiuterį su viena iš šių programų: SpyHunter arba STOPzilla.

Automatinis RegGenie šalinimas

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą RegGenie šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
RegGenie pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas RegGenie šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant RegGenie (2015-05-07)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant RegGenie (2015-05-07)
RegGenie ekrano nuotrauka
RegGenie ekrano nuotraukaRegGenie ekrano nuotrauka

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e