Sudėtingumo skalė:  
  (18/100)

RegClean Pro šalinimas

12

Ar RegClean Pro yra virusas?

Ne, RegClean Pro nėra virusas. Tai yra TEISĖTA registro optimizavimo programa, kuri buvo sukurta kompanijos Sysweak. Ši programa gali būti naudojama siekiant pašalinti registro klaidas iš kompiuterio.

Vis dėl to, daugelis kompiuterių vartotojų Internete aptarinėja galimą šios programosryšį su hakeriais. Pasak jų, bandomoji RegClean Pro versija rodo nuolatinius pranešimus apie išgalvotas disko klaidas ir pašalina tik 50 iš jų. Jeigu norite pašalinti likusias klaidas, jūs turėsite nusipirkti licenzijuotą versiją. Gali susidaryti įspūdis, kad ši programa sukurta išvilioti iš žmonių jų pinigus, tačiau mes nesiryžtame to teigti. Nereikia pamiršti, jog visos programos yra kuriamos uždirbti daugiau ar mažiau pinigų.

Kokiais būdais yra platinama RegClean Pro?

RegClean Pro paprastai yra platinama interneto reklamų pagalba. Dažniausiai jos siūlo įdiegti nemokamą šios programos versiją ir taip išbandyti RegClean Pro savo kompiuteryje. Jeigu jūs sutikote atsisiųsti šią programą į savo kompiuterį, ji atliks registro patikrinimą ir pateiks jo rezultatus. Erzinanti šios programos savybė yra ta, jog ji tai atlieka beveik kiekvieną kartą kai jūs iš naujo paleidžiate savo kompiuterį.

Kaip matote, RegClean Pro yra teisėta programa, tačiau mes nerekomenduojame jos naudoti. Išbandę ją savo kompiuteryje mes nustatėme, kad ji neaptinka visų registro klaidų ir taip pat pateikia abejotinas ataskaitas apie kompiuterio būklę. 

Automatinis RegClean Pro šalinimas

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą RegClean Pro šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
RegClean Pro pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas RegClean Pro šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant RegClean Pro (2015-05-07)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant RegClean Pro (2015-05-07)
RegClean Pro ekrano nuotrauka
RegClean Pro ekrano nuotrauka

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e