Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Radamant viruso šalinimas

123

Radamant viruso aprašymas:

Radamant (arba .RDM failo plėtinio virusas) yra naujausia TeslaCrypt, .VVV failo plėtinio viruso šeimos „išpirkos prašančių virusų“ (angl. ransomware) versija. Ji pasirodė kažkur 2015 metų gruodžio viduryje. Kaip ir praeitos panašios šio viruso versijos, plitimas pagrįstas spam’u. Remiantis kompiuterių saugumo ekspertais šiuo virusu užsikrėsti galima atidarius nesaugius el. pašto priedus, kokius kaip Microsoft Word arba PDF failus. Visi tokie laiškai teigia, kad jie turi būti atidaryti, nes jie prikišti finansinės, asmeninės ar panašios informacijos. Deja, bet tokių laiškų iš nepažįstamų el. pašto siuntėjų skaitymas priveda tik prie vieno rezultato- kompiuterio užkrėtimo. Tai Trojos arklys, kuris užkrečia sistemą Radamant išpirkos virusu ir išsaugo save %temp% aplanke, kaip .tmp failą. Vos tik ši grėsmė užkrečia kompiuterį, jis patikrina diską ir užšifruoja visus jums reikalingus failus. Jam tai įmanoma naudojantis pažangiosiu šifravimo algoritmu vadinamas AES-256. Lyg to būtų negana, jis keičia visus šifruotų failų plėtinius į .RDM ir pradeda rodyti didžiulį įspėjamąjį pranešimą, deklaruojantį, kad vienintelis būdas atgauti šiuos failus – sumokėti išpirką.

Jei jau susidūrėte su tuo – turime jus nuvilti. Turite didelių problemų. Pirmiausia, failai, kurie buvo užšifruoti Radamant viruso negali būti iššifruoti be specialaus dešifravimo rakto. Norėdami jį gauti, turite sumokėti beveik 300-tus eurų siekiančią išpirką. Šis mokėjimas turi būti atliktas BitCoinų forma per keletą dienų. Priešingu atveju, virusas raktą ištrins ir failai bus nebeatkuriami. Nepaisant to, Jūs galite būti apgauti ir prarasti ne tik savo failus bet ir pinigus. Ką galite padaryti šioje situacijoje? Pirmiausia, išjunkite kompiuterį iš interneto, kad išvengtumėte kitų svarbių duomenų užkodavimo. Be to, paleiskite pilną sistemos skenavimą su SpyHunter ir ištrinkite kenksmingus failus, susijusius su Radamant virusu. Jei jūsų nuotraukos, verslo dokumentai ar meno failai jau buvo užkoduoti, jūs galite pabandyti atkurti jų atsargines kopijas. Jūs galite atlikti šią procedūrą su dvejais įrankiais, žinomais kaip Photorec ir R-Studio. Tačiau, jei jie nesugebėjo atkurti jums svarbių failų – tų failų neatkurs niekas, juos teks pamiršti.

The main warning messages of Radamant virus

Kaip aš užsikrėčiau Radamant virusu?

Radamant virusas šiuo metu yra ypatingai aktyvus todėl juo užsikrėsti yra didesnė tikimybė vien naršant internete. Dėl to mes labai rekomenduojame turėti patikimą antivirusinę programą ir ją laikyti atnaujintą. Taip pat, laikykitės kuo toliau nuo nelegalių svetainių, bandančių išdurti kompiuterių vartotojus rodydamos netikras reklamas. Žinoma, nepamirškite, jog el. pašto žinučių atidarinęjimas iš neaiškių ar keistų, klaidingai rašančių siuntėjų gali lemti jūsų kompiuterio užkrėtimą. Kaip jau minėjome anksčiau, pagrindinis metodas kuriuo plinta Radamant virusas – klaidingi el. pašto pranešimai apie jūsų financines operacijas ir kitus svarbius dokumentus. Jeigu šis virusas pateko į jūsų sistemą – jis pradės beveik nesustabdomą svarbiausių failų šifravimą ir lauks išpirkos sumokėjimo. Sulaukęs signalo, kad išpirka sumokėta, failus iššifruos. Tačiau nėra jokios garantijos kad viruso kūrėjai tokį signalą pasiųs. Todėl saugumo ekspertai NEREKOMENDUOJA mokėti išpirkos Radamant viruso kūrėjams. Daugiau informacijos apie šio viruso šalinimą galite rasti kitame straipsnio puslapyje.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Radamant virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Radamant virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Radamant virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Radamant virusas (2015-12-27)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Radamant virusas (2015-12-27)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e