Sudėtingumo skalė:  
  (48/100)

Pop-up reklamų šalinimas

12

Kas yra šios atsitiktinės reklamos, kurias aš matau savo naršyklėje?

Jeigu atsitiktinės reklamos (angl. pop-up ads) jūsų naršyklėje pasirodo kiekvieną kartą, kai tik jūs pradedate savo naršymą Internete, turėtumėte nieko nelaukti ir patikrinti savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa. Mes esame beveik įsitikinę, kad ji jus informuos apie Name [Name], ViewPassword [ViewPassword], Offers4U [Offers4U], Jollywallet [Jollywallet], Superfish [Superfish] ar kokią nors kitą 'adware', 'browser hijacker' ir 'potentially unwanted program' kategorijai priklausančią programą. Tokios programos į kompiuterį gali patekti nepastebėtos, kadangi jos yra platinamos kaip papildomi nemokamų programų priedai. Taigi, jūs turėtumėte pradėti skirti daugiau laiko nemokamų programų atsirinkimui ir taip pat nepamiršti stebėti jų atsisiuntimo į savo kompiuterį. Tikslesnės rekomendacijos yra pateiktos antroje šio straipsnio dalyje. 

Vos tik adware ar kitai kategorijai priklausanti programa patenka į sistemą, ji joje atlieka jai reikalingus sistemos nustatymų pakeitimus. Paprastai tokios programos įrašo savo naršyklės priedą į visas sistemoje esančias naršykles, įskaitant Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Opera, ir t.t. To pasekoje, jos pradeda rodyti savo reklamas bei gali inicijuoti kitas įtarimą keliančias veiklas. Viena iš jų yra aukos naršymo Internete stekimas. Paprastai tokios programos įrašinėja duomenis apie žmogaus labiausiai lankomas svetaines, jose praleidžiamą laiką, įvedamus duomenis ir t.t. Vos tik sukčiai surenka šią informaciją, jie pagal ją parenka kokie pranešimai bus parodyti aukai kai ši naršys Internete. 

Čia, mes turime jus perspėti, kad dažniausiai tokiu būdu rodomi pranešimai atrodo kaip ypač naudinga informacija apie kainų palyginimus, nuolaidas, trūkstamus programų atnaujinimus ir pan. Jie taip pat gali būti pripildyti netikrų logotipų, įtikinamai atrodančių nuotraukų ir panašių dalykų. Žinoma, visa tai yra daroma siekiant priversti žmones spustelėti ant tokių reklamų ir tada priversti juos apsilankyti iš anksto nustatytose svetainėse. Mes to tikrai nerekomenduojame, nes taip jūs galite apsilankyti ir pavojingoje svetainėje, kuri yra naudojama daug pavojingesnių programų platinimui. Pabaigai, turime pridurti, kad adware kategorijai priklausančios programos gali lėtinti kompiuterio darbą, taigi tai yra dar vienas pretekstas, kodėl jūs turėtumėte pašalinti tokias programas iš savo kompiuterio.

Jei jūs kiekvienoje iš savo interneto naršyklių jau pastebėjote erzinančias reklamas, kuo greičiau patikrinkite savo kompiuterį su patikima antivirusine programa, pvz. SpyHunter. Mac OS X vartotojams patariame naudoti Webroot SecureAnywhere AntiVirus

Kaip reklamos (angl. pop-up ads) gali pasirodyti mano kompiuteryje?

Adware kategorijai priskiriamos programos, kurios ir yra naudojamos šių reklamų rodymui, šiuo metu yra ypač aktyviai platinamos naudojant 'bundling' metodą. Šis metodas yra paremtas tuo, kad žmonės neprižiūri nemokamų programų atsisiuntimo į savo kompiuterį. Jie tiesiog spaudinėja 'Next“ mygtuką ir laukia kol atsisiųs jiems reikalingą programą. Deja, tai yra tiesus kelias į problemas. Jeigu norite apsisaugoti nuo galimai pavojingų priedų, kurie slepiasi nemokamose programose, prisiminkite štai ką:

 • Prieš pasirinkdami nemokamą programą, perskaitykite jos End User's License Agreement ir Privacy Policy. Jeigu pastebėjote bet kokias užuominas apie trečiųjų šalių turinį, reklamas, informacijos rinkimą ir t.t., jums reikėtų paieškoti kitos programos. 
 • Rinkitės tik Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą, nes tik tai padės jums pamatyti neprivalomus programos priedus. Čia, jūs turėtumėte nužymėti visas įtartinas varneles, kurios teigia, kad jūs norite atsisiųsti tokius priedus kaip browser add-on, extension, plugin, toolbar, ir t.t.
 • Pasirinkę Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą, nepamirškite nužymėti varnelių, kurios sutinka pakeiti jūsų pradžios puslapį (angl. start page) arba numatytąjį paieškos puslapį (angl. default search engine).
 • Įsirašykite į savo kompiuterį patikimą antivirusinę programą, kuri padės jums pastebėti įtartinų programų bandymą patekti į jūsų kompiuterį ar pakeisti jo nustatymus.

Kaip pašalinti reklamas (angl. pop-up ads) iš naršyklės?

Nuolatinis reklamų pasirodymas naršyklėje reiškia tik viena – jūsų kompiuteryje slepiasi 'adware' arba 'potentially unwanted program' kategorijai priklausanti programa. Laimei, pašalinti tokias programas nėra sunku. Tam tereikia patikrinti kompiuterį su viena iš žemiau pateiktų programų. Žinoma, jūs taip pat galite pasirinkti rankinį šių erzinančių reklamų pašalinimo būdą, tačiau šiuo konkrečiu atveju mes negalime jums pateikti jūsų komiuteryje besislepiančios adware programos pavadinimo. Jos pavadinimą surasti jums teks savarankiškai..

Jūs galite automatiškai pašalinti Pop-up šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Reklamos šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Reklamos pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Reklamos šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Reklamos (2015-09-23)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Reklamos (2015-09-23)
Greitasis meniu: Rankinis Pop-up reklamų pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Pop-up iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite Pop-up iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Pop-up ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Pop-up ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Pop-up iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Pop-up bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Pop-up iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Pop-up ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Pop-up šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Pop-up iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite Pop-up ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Pop-up šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Pop-up iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite Pop-up ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Pop-up pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Pop-up iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Pop-up bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Pop-up pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite Pop-up ads pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Pop-up registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e