Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Pony viruso šalinimas

12

Pony virusas yra labai pavojinga kompiuterinė infekcija, kuri buvo sukurta vogti iš žmonių jų asmeninę informaciją ir pinigus. Šis virusas gali būti panaudotas pasisavinti tokią virtualią valiutą kaip Bitcoin, Zerocoin, Litecoin, Namecoin, Peercoin, Dogecoin ir pan. Kadangi visos šios valiutos dažniausiai yra saugomos vadinamose „skaitmeninėse piniginėse“, Pony virusas stengiasi į jas įsilaužti. Beje, šis virusas taip pat yra dažnai naudojamas pasisavinti konfidencialią žmonių informaciją ir pavogti jų prisijungimo duomenis, slaptažodžius ir panašiai. Anot naujausių duomenų, Pony virusas jau sugebėjo pasisavinti daugiau nei 2.000.000 žmonių prisijungimo duomenų, sugebėjo įsilaužti į maždaug 85 skaitmenines pinigines ir pavogė iš jų maždaug 200,000 dolerių.

Kaip Pony virusas gali užkrėsti kompiuterį?

Pony virusas yra platinamas naudojant begalę skirtingų metodų. Jis gali patekti į kompiuterį atsisiuntus į jį nemokamų žaidimų, nelegalių programų, užkrėstų naršyklės priedų ir kitų abejotinų programų. Tokios programos yra puikus virusų platinimo mechanizmas, todėl jūs turėtumėte visada dukart patikrinti programą prieš ją įrašydamas į sistemą. Be to, venkite nelegalių svetainių, kurios paprastai būna pripildytos melagingų reklamų ir kitokio kenksmingo turinio. Žmonėms, kurie naudoja virtualią valiutą savo reikmėms, kompiuterių ekspertai primygtinai pataria laikyti ją tik patikimose e-piniginėse. Beje, jūs taip pat turėtumėte savo kompiuteryje visada turėti patikimą antivirusinę programą, kuri padės jums išvengti tokių virusų kaip Pony. Jei manote, kad jūsų kompiuteryje gali slėptis ši pavojinga programa, nieko nelaukite ir patikrinkite jį su programomis, kurios yra pateiktos žemiau.

Kaip pašalinti Pony virusą?

Siekdami išvengti Pony viruso, įrašykite į savo kompiuterį vieną iš šių programų: SpyHunter, STOPzilla, Malwarebytes Anti Malware. Rekomenduojame pasirinkti pro versijas, kurios nuolat saugos jūsų kompiuterį. 

Automatinis Pony virusas šalinimas

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Pony virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Pony virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Pony virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Pony virusas (2014-07-11)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Pony virusas (2014-07-11)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e