Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Piesearch.com viruso šalinimas

12

Ką reikėtų žinoti apie Piesearch.com?

Piesearch.com yra internetinė paieškos svetainė, kuri bando konkuruoti su kitomis gerai žinomomis paieškos sistemomis. Tačiau nors ši paieškos svetainė atrodo tokia pati kaip bet kuri kita paieškos svetainė, prieš pradedant ja naudotis patariame pasidomėti ir paieškoti šiek tiek informacijos apie ją. Neabejojame, jog apie Piesearch.com internete jūs rasite daugybę neigiamų atsiliepimų. Įvairių saugumo tiekėjai tvirtina, jog Piesearch.com priklauso „browser hijackers“ ir potencialiai nepageidaujamų programų grupėms. tam yra keletas priežasčių.

Visų pirma, buvo pastebėta, kad Piesearch.com neįmanoma atsisiųsti kaip atskiros programos, todėl, jog ji yra platinama kartu su kitomis nemokamomis programomis. Tai reiškia, jog šią programą galite atsisiųsti kartu su tokiomis programomis – medijos leistuvais, PDF failų kūrimo programomis, atsisiuntimų tvarkymo programomis ir panašiai. Po tokių programų atsisiuntimo jūs galite netrukus pastebėti kelis pokyčius jūsų naršyklėje – visų pirma, jūsų naršyklės numatytuoju puslapiu taps Piesearch.com puslapis. Didžiausia šios svetainės problema – ji sukelia pavojingus nukreipimus į abejotinos reputacijos svetaines. Nors gali pasirodyti, jog Piesearch.com tiesiog tiekia Google paieškos rezultatus, nepasitikėkite Piesearch.com puslapiu. Jis jums rodys pakeistus paieškos rezultatus – tai reiškia, jog rezultatų antraštėse, kurias bandysite passpausti, bus įterpta nukreipiančiųjų nuorodų, o tai reiškia, jog greičiausiai tokiu būdu atversite tokį puslapį, kuris galbūt visiškai nebus susijęs su jūsų trokštama pamatyti informacija. Jūs būsite nukreiptas į Piesearch.com rėmėjų svetaines, o pati Piesearch puslapį sukūrusi kompanija teigia, jog ji neatsako, kokį turinį reklamuoja jos rėmėjai. Be to, turėti Piesearch.com programėlę savo kompiuteryje yra pavojinga, nes ši programa taip pat gali rinkti informaciją apie jūsų naršymo įpročius, o tuomet siųsti specialiai jums sugeneruotas reklamas. 

Ar norite, jog ši programa vykdytų tokią savavališką veiklą? Tikriausiai ne. Taigi jūsų užduotis – pašalinti Piesearch virusą kaip galima greičiau. Geriausia būtų ištrinti šią programą su SpyHunter antivirusine programa.the main page of Piesearch virus

Piesearch.com platinimo būdai

Kaip Piesearch.com gali užgrobti jūsų kompiuterį? Žinoma tiek, jog ši programa gali patekti į jūsų kompiuterį ir su, ir be jūsų leidimo. Kuomet ji patenka į jūsų kompiuterį, ji gali paveikti visas jūsų kompiuteryje esančias interneto naršykles (Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari) ir gali pakeisti numatytąjį puslapį, paieškos sistemą ir naujo skirtuko puslapį. Jei nenorite įsirašyti šios abejotinos programos, atsiminkite šiuos Piesearch.com platinimo būdus:

 • Klaidinanti reklama. Piesearch nukreipimai ir panašios problemos gali prasidėti, jei jūs patikėsite kokios nors nepatikimos svetainės teiginiais, sakančiais, jog ši paieškos svetainė yra patikima ir naudinga. 
 • Susiejimas. Šis platinimo metodas leidžia platinti įvairias nepageidaujamas progarmėles kartu su kitomis nemokamomis programomis. Tad jei jūs mėgstate įrašyti naujas programas keliais pelės spustelėjimais, atminkite, jog galite praleisti svarbius įrašymo meniu punktus ir nepastebėti, jog automatiškai sutinkate įrašyti net ir pavojingas programas. Tam, jog to išvengtumėte, privalote rinktis sudėtingesnes įrašymo parinktis (angl. advanced/custom), o tuomet pašalinti varneles nuo tokių sutikimų.

Kaip pašalinti šį įkyrų virusą?

Tam, jog pašalintumėte Piesearch.com virusą, turite pasirinkti, kaip norite tai padaryti – automatiniu būdu ar ne. Abu variantai yra geri, tačiau automatinis šalinimo būdas ne tik pašalins kompiuterio problemas, tačiau ir užtikrins, jog jų daugiau nebebūtų. Tačiau  jūs taip pat galite pašalinti Piesearch.com ir rankiniu metodu – jums tereikia sekti instrukcijas, pateiktas po šiuo straipsniu. Sėkmės!

Jūs galite automatiškai pašalinti Piesearch.com šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Piesearch.com virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Piesearch.com virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Piesearch.com virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Piesearch.com virusas (2015-11-20)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Piesearch.com virusas (2015-11-20)
Piesearch.com virusas ekrano nuotrauka
Piesearch.com virusas ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis Piesearch.com viruso pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Piesearch.com iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite Piesearch.com iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Piesearch.com ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Piesearch.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall' Ištrinkite Piesearch.com iš Windows nuorodų
 • Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant Mozilla Firefox ikonėlės ir pasirinkite Properties.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant naršyklės ikonėlės ir pasirinkite 'Properties'
 • Pasirinkite Shortcut kortelę ir patikrinkite Target laukelį. Ištrinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu.
Pasirinkite 'Shortcut' ir pašalinkite 'http://isearch.babylon.com...' ar kitą įtartiną svetainę

Pakartokite šiuos žingsnius su kiekviena iš jūsų kompiuteryje esančių naršyklių, įskaitant Internet Explorer ir Google Chrome. Taip pat įsitikinkite, kad patikrinote visas jų saugojimo vietas, įskaitant darbalaukį, Start Menu ir užduočių juostą.

WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Piesearch.com iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Piesearch.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Piesearch.com iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Piesearch.com ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Piesearch.com šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Piesearch.com iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite Piesearch.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir pasirinkite Options General.
 • Čia pašalinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą arba tiesiog spustelėkite ant Restore to default.
 • Spuspelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Eikite į 'General' ir ištrinkite pavojingas nuorodas ir 'Home Page' skilties arba spustelėkite ant 'Restore to Default'. Spauskite 'OK'. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Piesearch.com šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Piesearch.com iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite Piesearch.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage), jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Čia, On startup parinktyje, suraskite Open a specific page or set of pages ir spustelėkite ant Set pages.
Paspaudę ant meniu, pasirinkite 'Settings' ir 'Set pages'
 • Pasirodžius naujam langui, ištrinkite su jūsų virusu susijusias nuorodas ir įveskite jūsų norimos svetainės adresą.
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Piesearch.com pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Piesearch.com iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Piesearch.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia, kaip jau buvo parodyta anksčiau, pasirinkite Preferences ir eikite į General.
 • Čia patikrinkite Homepage laukelį. Jeigu jis buvo pakeistas, pašalinkite jums nepatinkantį svetainės adresą ir įveskite tą, kurį norite naudoti savo paieškoms Internete. Nepamirškite įtraukti "http://" prieš įrašydami savo pasirinktos svetainės adresą.
Kai esate 'General', pašalinkite kenksmingą URL adresą ir įveskite savo pageidaujamą pradinį puslapį Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Piesearch.com pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite Piesearch.com virus pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Piesearch.com registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e