Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Picexa reklamų šalinimas

12

Kas yra Picexa?

Picexa arba Picexa Viewer yra nemokama programa, kurią galima parsisiųsti iš oficialios ar kitos, trečiosioms šalims priklausančios, svetainės. Štai kokį aprašymą galima rasti oficialioje šios programos svetainėje: „fast, stable, user-friendly image viewer for PC, laptop, tablet and smartphone“. Tačiau prieš parsisiunčiant šią programą dėmesį reikėtų atkreipti į tai, kas sukūrė šią programą. Tiesą sakant, ji priklauso Taiwan Shui Mu Chih Ching Technology Limited kompanijai, kuri ‘išgarsėjo’ po to, kai sukūrė tokias programas kaip Qone8.com [Qone8.com], Omiga Plus [Omiga Plus] ir daugelį kitų, kurios, deja, tikrai nėra patikimos. Mūsų komanda atliko tyrimus susijusius su Picexa programa, todėl galime jus nuraminti teigdami, kad ji tikrai nėra susijusi su virusais ar kitomis kenkėjiškomis programomis. Tačiau visiškai aišku, kad ši programa priklauso ‘adware’ ir ‘potentially unwanted program’ kategorijoms, nes ji gali rodyti daugybę erzinančių pranešimų, kurie gali priversti apsilankyti nežinomose svetainėse. Be to, ji gali sulėtinti jūsų kompiuterį ir net gali pradėti jus šnipinėti. Norint išvengti šios programos įsirašymo, turėtumėte būti itin atsargūs su nemokamomis programomis, nes Picexa virusas dažniausiai plinta kartu su populiariomis nemokamomis programomis. Labiausiai erzinantis dalykas, kurį ši ‘adware’ tipo programa gali inicijuoti ir kuris iškart duoda ženklą, kad ji jau pateko į jūsų kompiuterį yra nepatikimai atrodantys pranešimai, pažymėti kaip ‘Ads by Picexa’, ‘Picexa Ads’, ‘Powered by Picexa’ ir taip toliau. Norint išvengti šių reklamų, mes rekomenduojame jums įsirašyti SpyHunter ir nedelsiant pašalinti šią ‘adware’ programą iš sistemos.

Kaip Picexa virusas gali patekti į mano kompiuterį?

Kaip jau minėjome anksčiau, Picexa yra pristatoma kaip naudinga programa, skirta nuotraukų peržiūrėjimui. Jeigu jūs naudojate Windows OS, o jūsų numatytoji nuotraukų peržiūrėjimo programa yra Windows Photo Viewer, tai Picexa virusas gali gana lengvai patekti į jūsų kompiuterį ir pasirodyti vietoj Windows Photo Viewer lyg iš niekur. Taip yra dėl to, kad šiaip programai platinti jos kūrėjai naudoja „sujungimo“ (angl. ‘bundling’) metodą. Tai reiškia, kad Picexa virusas dažniausiai keliauja kartu su kitomis nemokamomis programomis (failų siuntimuisi skirtos programomis, muzikos ar vaizdo grotuvais, žaidimais ir t.t.) kaip papildomas priedas. Todėl būkite labai atsargūs jeigu norite išvengti šios programos įsirašymo ir daugiau niekada nesirašykite nemokamų programų paprasčiausiai spausdami ‘next’ arba ‘I agree’ mygtukų. Tokiu būdu jūs galite praleisti svarbią informaciją, įskaitant pranešimus apie papildomus priedus. Dėl šios priežasties, kiekvieną programą, kurią ketinate įsirašyti, reikėtų atidžiai patikrinti, o tam labai praverstų perskaityti licencinę vartotojo sutartį bei privatumo politiką. Be to, visada rinkitės Advanced arba Custom įrašymo būdą ir panaikinkite visus papildomus komponentus, pavyzdžiui, naršyklės plėtinius, įrankių juostas ir taip toliau. Jeigu Picexa virusą jūs jau įsirašėte į savo kompiuterį, atlikite žemiau pateiktus veiksmus:

Kaip pašalinti Picexa virusą iš savo kompiuterio?

Galite Picexa virusą pašalinti arba rankiniu būdu arba automatiškai. Mes rekomenduojame rinktis antrąjį variantą, kadangi taip jūs užtikrinsite, kad visos nepatikimos programos buvo pašalintos ir, kad jūsų kompiuteris yra visiškai saugus. Žemiau pateikiame išsamią instrukciją, kuri padės jums pašalinti Picexa virusą vienu ar kitu būdu:

 

Jūs galite automatiškai pašalinti Picexa šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Picexa pranešimai šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Picexa pranešimai pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Picexa pranešimai šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Picexa pranešimai (2015-06-02)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Picexa pranešimai (2015-06-02)
Picexa pranešimai ekrano nuotrauka
Picexa pranešimai ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis Picexa reklamų pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Picexa iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite Picexa iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Picexa ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Picexa ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Picexa iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Picexa bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Picexa iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Picexa ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Picexa šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Picexa iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite Picexa ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Picexa šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Picexa iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite Picexa ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Picexa pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Picexa iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Picexa bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Picexa pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite Picexa ads pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Picexa registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e