Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

PennyBee adware tipo programos pašalinimas

Džeikas Dou - -
12

Kas yra PennyBee?

PennyBee – tai programa, kuri save apibūdina kaip puikų įrankį jūsų kompiuteriui, jei mėgstate apsipirkinėti internete. Ši programa žada rodyti įvairias nuolaidas ir pranešti jums apie nuolaidų kuponus. Deja, tai tik eilinis marketingo triukas, kuriuo bandoma privilioti kompiuterių vartotojus įdiegti šią potencialiai nepageidaujamą programą. Jei jau parsisiuntėte šią programą į savo kompiuterį, tikriausiai jau spėjote pastebėti, kaip ši programa paveikė jūsų kompiuterį – padaugėjo reklamų, kurios pasireiškia iššokančiųjų langų pavidalu kaskart, kai atveriate interneto naršyklę. Jei norite išvengti apsilankymo neaiškiuose portaluose, venkite PennyBee reklamų, nes kai kurios iš jų gali jus nukreipti į kenksmingas svetaines. Taip pat atminkite, jog ši programa seks jūsų veiklą internete – puslapius, kuriuose dažniausiai lankotės, duomenis, kuriuos jūs juose įvedate, bei jūsų vartojamus paieškos terminus. Ši informacija dažniausiai naudojama tam, jog jums būtų sugeneruotos iš pirmo žvilgsnio jūsų poreikius atitinkančios reklamos, skatinančios jus pasidomėti, kas jums siūloma. Tačiau ar jūs iš tiesų norite, kad informacija apie jūsų naršymo ypatumus pasiektų neaiškias trečiųjų šalių kompanijas? Todėl siūlome su PennyBee reklamomis elgtis atsargiai.

Jei ši programa pasirodė jūsų kompiuteryje be jūsų sutikimo, geriausia būtų ją pašalinti. Taip išvengsite abejotinos reputacijos nukreipiančiųjų nuorodų. Kad pašalintumėte PennyBee, vadovaukitės mūsų pateiktomis instrukcijomis(jas rasite po šiuo straipsniu). Kaip matote, galite rinktis du skirtingus PennyBee šalinimo metodus. Mes rekomenduojame rinktis automatinį PennyBee šalinimo metodą (įrašant profesionalią kompiuterinio saugumo programą SpyHunter).

PennyBee

Kaip PennyBee galėjo patekti į mano kompiuterį?

Kaip ir minėjome, neturėtumėte pasikliauti PennyBee programos pristatymu, nes tai tik apgaulingas marketingo triukas. Ši programa priklauso adware grupei, o tai reiškia, jog ji jums nepasiūlys nieko naudingo. Norime jus įspėti, jog vengtumėte siųstis neaiškias nemokamas programas. Pirmiausiai įsitikinkite, ar jos yra saugios. PennyBee dažniausiai platinama su kitomis nemokamomis programomis, o sutikimas ją įrašyti slepiasi po įprastinėmis (angl. default/standard) įrašymo parinktimis. Tad jei jums rūpi jūsų privatumas ir jei nenorite matyti įkyrių reklamų, pasirinkite sudėtingesnes (angl. advanced/custom) įrašymo parinktis, ir atsisakykite nepageidaujamų programų įrašymo.

Kaip pašalinti PennyBee virusą iš savo kompiuterio?

Kartais nepageidaujamos programos patenka į vartotojų kompiuterius nepastebimai ir tiesiogiai neprašydamos leidimo. Tačiau nesijaudinkite; galite išvengti šių programų. Po šiuo straipsniu rasite instrukcijas, kaip galite patys ištrinti šią nepageidaujamą programėlę iš savo kompiuterio.
Pateiksime jums keletą programų pavyzdžių, kurios veikia panašiai kaip ir PennyBee virusas, ir kurių taip pat turėtumėte atsikratyti: SaverAddon, SupTab, WebSaver, Shopping-Addon, ValueApps, Lollipop, PriceMeter, Supra Savings, weDownload Manager, Software Updated Version, DP1815, Video Player, Convert Files for Free, BetterSurf, PureLead, Search Assist, Re-Markable, Lollipop, HD-Total-Plus, Safe Saver, Trusted Web, PassShow, LyricsBuddy-1, PureLeads, Media Player 1.1, RRSavings, ir t.t.

Jūs galite automatiškai pašalinti PennyBee šių programų pagalba: Reimage, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą PennyBee reklamos šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
PennyBee reklamos pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
PennyBee reklamos pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant PennyBee reklamos (2015-10-15)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant PennyBee reklamos (2015-10-15)
PennyBee reklamos ekrano nuotrauka
PennyBee reklamos ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis PennyBee programos pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite PennyBee iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite PennyBee iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite PennyBee ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite PennyBee ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite PennyBee iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite PennyBee bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite PennyBee iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite PennyBee ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte PennyBee šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite PennyBee iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite PennyBee ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite PennyBee šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite PennyBee iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite PennyBee ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite PennyBee pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite PennyBee iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite PennyBee bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite PennyBee pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-pennybee-adware.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis