Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

PCKeeper. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Kenkėjiška programinė įranga
12

PCKeeper yra programa, kurios jūs tikrai turėtumėte vengti. Nors jos kūrėjai tikina, kad tai yra ypač naudinga programa, kuri gali pagreitinti jūsų kompiuterio darbą pašalinti blogus registro įrašus ir panašiai, jūs tikrai turėtumėte gerai pagalvoti prieš įsirašydami šią programą į savo kompiuterį. Visų pirma, PCKeeper rodo abejotinus ir aiškiai nesąžiningus perspėjimus apie kompiuterio problemas. Šie pranešimai gali pradėti rodytis jūsų kompiuteryje nesvarbu ar jūs norite to ar ne. Žinoma, parodžiusi dešimtis skirtinų perspėjimų, ši programa pradeda aktyviai siūlyti nusipirkti jos „licencijuotą“ versiją, kuri paprastai kainuoja apie 40 dolerių. Beje, nesvarbu kokią PCKeeper versiją naudosite, vargu ar ši programa pagreitins jūsų kompiuterį. Dėl to mes jums labai rekomenduojame vengti šios programos ir juo labiau nepirkti jos licencijuotos versijos.

Kaip PCKeeper gali atsirasti mano kompiuteryje?

Jūs galite atsisiųsti PCKeeper iš oficialios šios programos svetainės, tačiau mes to tikrai nerekomenduojame. Beje, ši programa taip pat gali atsirasti jūsų kompiuteryje įrašius į jį kitų nemokamų programų. Dažniausiai tai yra daroma siekiant uždirbti papildomų pinigų. Taigi, jei savo kompiuteryje pastebėsite pranešimą apie pavojingus registro įrašus ir panašius dalykus, tai reiškia tik viena – PCKeeper jau yra jūsų sistemoje. Tokiu atveju, jūs turėtumėte kuo skubiau jį patikrinti su patikima antivirusine programa ir pašalinti iš jo visus užkrėstus failus.

Kaip aš galiu pašalinti PCKeeper?

Nors ši programa gali atrodyti kaip patikimas įrankis, kuris gali pagelbėti jūsų kompiuteriui, mes tikrai nerekomenduojame mokėti už ją pinigų. Norėdami atsikratyti PCKeeper, patikrinkite savo kompiuterį su Reimage arba Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, arba atlikite šiuos veiksmus:

  1. Spustelėkite Start -> Control Panel -> Programs (arba Add/remove programs) -> Uninstall program.
  2. Čia, suraskite PCKeeper ir kitus nežinomus įrašus, ir pasirinkite „Uninstall/Change“.
  3. Spustelėkite OK norėdami įrašyti pakeitimus.

Automatinis PCKeeper šalinimas

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą PCKeeper šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X

Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
PCKeeper pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Mes išbandėme Plumbytes Anti-Malware efektyvumą šalinant PCKeeper (2014-07-14)
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant PCKeeper (2014-07-14)
Hitman Pro
Mes išbandėme Hitman Pro efektyvumą šalinant PCKeeper (2014-07-14)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant PCKeeper (2014-07-14)
PCKeeper ekrano nuotrauka
PCKeeper ekrano nuotrauka
šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-pckeeper.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis