PC Optimizer Pro. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Malware
12

Kas yra PC Optimizer Pro?

Pc Optimizer Pro yra nesąžininga programa, kuri gali sukelti jums rimtų problemų. Dažniausiai ji yra pristatoma kaip legali programinė įranga, galinti sustiprinti kompiuterio apsaugą ir optimizuoti kompiuterio darbą. Vis dėlto, neturėtumėte pasitikėti programos kūrėjų žodžiu, nes ši programa ne tik kad nėra naudinga, bet jos dėka net galite prarasti savo pinigus. PC optimizer Pro yra glaudžiai susijusi su kita programa, žinoma kaip Fake Antivirus. Abi šios programos yra falsifikuotos, todėl niekada jų nepirkite. Taip, būtent to šios programos ir siekia. Dažniausiai jos naudoja klaidinančią taktiką, kuria bandoma įbauginti vartotojus ir priversti juos nusipirkti licencijuotą programos versiją. Dažniausiai vos tik PC optimizer Pro virusas patenka į kompiuterio sistemą, iškart pradeda tikrinti kompiuterį o po to informuoja kompiuterio vartotoją, kad kai kurie esminiai Windows failai yra pažeisti ir juos būtina ištrinti, tačiau tam prašoma įsigyti licencijuotą programos versiją, o būtent to mes ir nerekomenduojame daryti. Šios programos pirkimas – tai tiesus kelias į pinigų praradimą. Visi įspėjimai apie kompiuterines infekcijas yra suklastoti, todėl netikėkite nei vienu žodžiu ir nė nesvarstykite pirkti šios programos licencijos. Žemiau pateikiame įspėjimus, kuriuos dažniausiai rodo PC optimizer Pro virusas:

Attention
Suspicious software activity is detected by PC Optimizer Pro on your computer.
Please start system files scanning for details.

Warning!
Name: taskmgr.exe
Name: C:\WINDOWS\taskmgr.exe

Kaip PC optimizer Pro gali užkrėsti mano kompiuterį?

Dažniausiai šis virusas plinta per užkrėstas internetines svetaines, Trojanus ar į pagalbą pasitelkiant kompiuterio pažeidžiamumą išnaudojančius programinis kodus. Taigi, jeigu norite šio viruso išvengti, turėtumėte laikytis atokiau nuo nelegalių svetainių ir įsirašyti patikimą antivirusinę programą, kuri padėtų aptikti įtartinas programas dar prieš joms patenkant į jūsų kompiuterį. Taip pat turėtumėte būti atsargesni su melagingais pranešimais, kurie siūlo nemokamai patikrinti kompiuterį arba atnaujinti tam tikrą programinę įrangą. Vos tik PC optimizer Pro programa patenka į kompiuterį, ji gali užblokuoti kitą programinę įrangą, esančią jūsų kompiuteryje, ir teigti, kad ji yra užkrėsta. Be to, ji gali bandyti pakeisti jūsų naršyklės parametrus, prisijungti prie interneto be jūsų leidimo, nuolat veikti kompiuterio fone ir blokuoti prieigą prie legalių antivirusinių programų.

Deja, bet šios programos šalinimas yra gana sudėtingas, todėl jeigu neturite pakankamai žinių apie kompiuterius, geriau palikite šią užduotį programai, kuri ją atliks automatiškai.

Kaip pašalinti PC optimizer Pro?

Jeigu įtariate, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas, patikrinkite jį su Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Malwarebytes Anti Malware. Visos šios programos gali padėti jums pašalinti pavojingus failus, esančius kompiuteryje. Žinoma, galite pabandyti šį virusą pašalinti rankiniu būdu, tačiau tai jums negarantuos visų pavojingų programų pašalinimo. Jeigu visgi ketinate šalinti PC optimizer Pro virusą rankiniu būdu, sekite šiuos žingsnius:

  • Spustelėkite ‘Start’ ir pasirinkite ‘Control Panel’.
  • Spustelėkite ‘Programs‘, o tada pasirinkite ‘Uninstall a Program’.
  • Suraskite ‘PC Optimizer Pro’ ir pasirinkite ‘Uninstall/Change’.
  • Spustelėkite ‘Yes’ ir ‘OK’ mygtukus tam, kad išsaugotumėte pakeitimus.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Klausimas. Ką tik atradau PC Optimizer Pro programą savo kompiuteryje ir esu įsitikinęs, kad niekada jos nesisiunčiau. Ar gali būti, kad PC Optimizer Pro yra virusas jeigu sugebėjo patekti į mano kompiuterį visiškai nepastebėta?

PC Optimizer Pro yra itin pavojinga labai apgaulinga programa, siekianti iš žmonių išvilioti pinigus. Kaip žinoma,ši programa dažniausiai plinta taip pat kaip ir netikros kompiuterio optimizavimui skirtos programos, todėl visiškai nenuostabu, kad ji gali atsirasti kompiuteriuose jos nė nesisiuntus. Dažniausiai tokio tipo programos plinta per padirbtus įspėjančius pranešimus, programinės įrangos paketus, Trojanus ar kitus apgaulingus metodus. Jeigu ką tik aptikote PC Optimizer Pro virusą savo kompiuteryje, nešvaistykite laiko ir patikrinkite savo kompiuterį su patikima antivirusine programa, nes ji gali paskatinti kitų nepatikimų programų įsirašymą.

Klausimas. Vos tik įsijungiu savo kompiuterį, PC Optimizer Pro pradeda tikrinti mano kompiuterį. Dažniausiai ji atranda kelis šimtus klaidingų įrašų ar kitų problemų, tačiau neleidžia jų sutvarkyti to, kol nenusipirkau pilnos programos versijos. Patarkite, ar aš turėčiau ją pirkti?

Ne, tikrai nemokėkite pinigų už PC Optimizer Pro virusą, nes ji nėra tikras kompiuterio optimizavimo įrankis. Jeigu jums tikrai reikia patikrinti savo kompiuterį, siūlome parsisiųsti Reimage arba kitą patikimą antivirusinę programą, nes PC Optimizer Pro yra suklastota programa, kurios vienintelis tikslas yra iš žmonių išvilioti pinigus. Norint apsaugoti kompiuterį ir jame laikomus duomenis, turėtumėte nedelsiant pašalinti šią programą iš savo kompiuterio, o tam naudoti galite SpyHunter ar kitą patikimą programą.

Klausimas. Prašau padėkite! Panašu, kad mano kompiuterį užkrėtė PC Optimizer Pro virusas! Pasidomėjau ja ir sužinojau, kad ji yra pavojinga, tačiau nežinau kaip ją pašalinti. Gal galėtumėte pateikti išsamias instrukcijas, kaip galutinai ištrinti PC Optimizer Pro virusą?

Taip, ši programa yra itin nepatikima, o jos licencijos pirkti tikrai nepatartina. Jeigu norite atsikratyti PC Optimizer Pro viruso ir visų su ja susijusių failų, rekomenduojame parsisiųsti Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Be to, prieš ją aktyvuojant pilnam sistemos patikrinimui, įsitikinkite, kad ją atnaujinote. Tokiu būdu užtikrinsite, kad visi pavojingi failai ir programos, susijusios su PC Optimizer Pro virusu, bus pilnai pašalinti.

Klausimas. Naršiau internetu ir gavau įspėjantį pranešimą, kuriame buvo siūloma patikrinti savo kompiuterį nemokamai ir, aišku, paspaudžiau ant jo. Iškart po to pradėjau gauti PC Optimizer Pro pranešimus apie šios programos licenciją. Pagrindinė problema yra ta, kad niekaip negaliu ištrinti šios programos, kadangi jos nėra programų sąraše.

Deja, bet panašu, kad jūs buvote įviliotas į hakerių spąstus, kurie naudoja tokią techniką tam, kad išplatintų virusus. Tokiu atveju mes rekomenduojame patikrinti kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa ir pašalinti visus pavojingus failus ir programas. Jeigu norite įsitikinti, kad PC Optimizer Pro virusas nebesislepia jūsų kompiuteryje, siūlome naudoti Reimage.

Klausimas. Gal galite man padėti išsiaiškinti ar PC Optimizer Pro yra pavojinga programa ar ne? Jau buvau susiruošusi pirkti pilną šios programos versiją, kad pagerinčiau savo kompiuterio našumą, tačiau susilaikiau.

Laimei, nepirkote PC Optimizer Pro licencijos ir labai jūsų prašome to nedaryti ateityje! Ši programa iš tiesų yra netikra, nors teigiama, kad ji gali optimizuoti kompiuterio sistemą. Nepaisant visų jos kūrėjų pažadų, ši programa yra visiškai nenaudinga ir panašu, kad ji gana dažnai yra naudojama asmeninės informacijos rinkimui, todėl jeigu norite apsaugoti savo kompiuterį, pašalinkite PC Optimizer Pro virusą iš savo kompiuterio. Tai padaryti jums gali padėti Reimage.

nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą PC Optimizer Pro šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
PC Optimizer Pro pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Mes išbandėme Plumbytes Anti-Malware efektyvumą šalinant PC Optimizer Pro (2015-08-24)
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant PC Optimizer Pro (2015-08-24)
Hitman Pro
Mes išbandėme Hitman Pro efektyvumą šalinant PC Optimizer Pro (2015-08-24)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant PC Optimizer Pro (2015-08-24)
PC Optimizer Pro ekrano nuotrauka
PC Optimizer Pro ekrano nuotrauka

PC Optimizer Pro rankinis šalinimas

Ištrinti registro reikšmes:
HKLMSoftwareClasses*shellexContextMenuHandlersPCOptmizerProContextMenu
HKLMSoftwareClassesclsid{EB5A3A22-ECA7-4198-BEBF-2A3DE20513B7}
HKLMSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionUninstallPC Optimizer Pro


Ištrinti failus:
%AppData%MicrosoftInternet ExplorerQuick LaunchPC Optimizer Pro.lnk
%USERPROFILE%DesktopPC Optimizer Pro.lnk
%USERPROFILE%DesktopPCOptimizerProSetup.exe->(nsis-6-PCOptimizerPro.exe)
%USERPROFILE%Start MenuProgramspc optimizer proPC Optimizer Pro.lnk
%USERPROFILE%Start MenuProgramspc optimizer proUninstall.lnk
%ProgramFiles%pc optimizer propcophelpfile.chm
%ProgramFiles%PC Optimizer ProPCOptimizerPro.exe
%ProgramFiles%pc optimizer proPCOptimizerPro.exe.manifest
%ProgramFiles%pc optimizer proPCOptProCtxMenu.dll
%ProgramFiles%pc optimizer proPCOptProTrays.exe
%ProgramFiles%pc optimizer prouninst.exe
%ProgramFiles%pc optimizer proUpdatesDll.dll
%windir%TasksPC Optimizer Pro.job

Ištrinti direktorijas:
%USERPROFILE%Start MenuProgramspc optimizer pro
%ProgramFiles%pc optimizer pro

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėm kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Daugiau informacijos apie autorių

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-pc-optimizer-pro.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis