Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Palikan Search viruso šalinimas

123

Kas yra Palikan Search?

Palikan Search yra paieškos variklis, kurį galima pavadinti naršyklės užgrobėju. Jis kompiuteryje gali atsirasti po nemokamos programos atsisiuntimo ar atsinaujinimo. Gal būt jums kyla klausimas, kokių programų turėtumėte nenaudoti, kad išvengtumėte šio viruso? Mes turime gerų žinių. Jums nereikia nustoti naudotis nemokamomis programomis kad apsigintumėte nuo šios potencialiai nepageidaujamos programos (PNP). Kad išvengtumėte Palikan Search viruso, dėmesingai įdieginėkite naujas programas į jūsų kompiuterį, tokias kaip PDF kūrėjus, vaizdo įrašymo programas, atnaujinimus Java, Flash, ir panašias. Net jei jūs ir parsisiunčiate šias programas iš oficialaus tinklalapio, visada būkite atsargūs, nes neatsargumas lemia PNP programų patekimą į kompiuterį.

Šis virusas paveikia visas naršykles (Mozilla Firefox, IE, Chrome ir kitas kurios gali būti jūsų kompiuteryje), ir tada gali pradėti rodyti įvairiausius reklaminius pranešimus kartu su paieškos rezultatais. Taip pat, jūs galite surasti įtartinas nuorodas ir panašų turinį naudodami Palikan paieškos variklį. Po tokių nuorodų paspaudimo jūs galite patekti į kokią nors parduotuvę ar puslapį, siūlantį jums parsisiųsti Java, Flash Player ir panašius atnaujinimus. Pagal saugumo ekspertų rekomendacijas, jūs turėtumėte laikytis atokiau nuo tokių svetainių, nes jos gali skleisti virusus ir kitokias programas, kurios yra potencialiai nepageidaujamos. Jeigu šis paieškos variklis sugebėjo infiltruotis į jūsų kompiuterį be jūsų leidimo, jūs turėtumėte jį pašalinti. Kad pašalintumėte Palikan Search iš visų jūsų interneto naršyklių, praskenuokite savo sistemą su SpyHunter arba sekite žingsnis-po-žingsnio instrukcijas pateiktas kitame šio straipsnio puslapyje.

The example of Palikan Search

Kaip ši paieškos svetainė užkrečia kompiuterius?

Palikan Search (arba palikan.com) yra apgaulingas paieškos tiekėjas kuris gali perimti visas interneto naršykles, įskaitant Google Chrome, Mozilla Firefox, ir Internet Explorer. Šis paieškos variklis aktyviai reklamuojamas per jo oficialią svetainę, bet, kaip jau turėtumėt suprasti, mes NEREKOMENDUOJAME jo naudoti. Dar vienas labai svarbus dalykas kurio nerekomenduojame daryti, yra skubėti diegiant nemokamas programas, nes šis virusas patenka į jūsų kompiuterį būtent per tai. Žmonės dažniausiai įdiegia naujas nemokamas programas neatsakingai ir net to nežinodami patys sutinka su „papildomų komponentų“ įdiegimu. Jeigu norite išlaikyti savo kompiuterį saugų, jūs privalote atsisakyti visų papildomų komponentų kurie ateina kartu su nemokamomis programomis. Tam kad tai padarytumėte, visada pasirinkite patyrusiam vartotojui skirtus nustatymus „Advanced“ arba „Custom“, ir nužymėkite visas varneles kurios pažymėtos prie sutikimo įdiegti papildomą programinę įrangą kuri yra neprivaloma. Be to, NIEKADA nesutikite nustatyti šios paieškos svetainės kaip savo numatytojo paieškos variklio. Jeigu jau susidūrėte su Palikan Search nukreipimu jūsų kompiuteryje, sekite instrukcijomis pateiktomis antrame šio straipsnio puslapyje, kad ištrintumėt šį virusą iš savo kompiuterio.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Palikan Search virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Palikan Search virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Palikan Search virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Palikan Search virusas (2016-02-03)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Palikan Search virusas (2016-02-03)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e