Kas yra omigaplus.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

Olivija Moreli - -

omigaplus.exe yra pavojingas failas, kurio jūs tikrai neturėtumėte palikti savo kompiuteryje. Nesvarbu kaip nekenksmingai jis atrodo, šis vykdomasis failas gali sukelti tikrą sumaištį, įskaitant įtartinas veiklas kiekvienoje iš jūsų naršyklių (IE, Mozilla, Google Chrome), problemas jums naršant internete ir net kitų nežinomų programų pasirodymą jūsų kompiuteryje. Paprastai, šį failą galima surasti kompiuterio Task Manager. Jei jūs ką tik jį ten pastebėjote, nieko nelaukite ir patikrinkite savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa.

Pagrindinė priežastis, kodėl mes rekomenduojame tai padaryti yra labai paprasta. Kaip ir omiga-plus.exe [omiga-plus.exe], omigaplus.exe priklauso įtartinai programai, kuri yra priskiriama ‘browser hijacker’ kategorijai. Ši programa yra vadinama Omiga Plus [Omiga Plus]. Vis dėlto, kartais šis failas yra siejamas ir su kita ‘browser hijacker’ kategorijai priklausančia programa, kuri yra žinoma kaip isearch.omiga-plus.com [isearch.omiga-plus.com]. Mes jums labai rekomenduojame vengti šių programų ir niekada nelaikyti jų savo kompiuteryje, nes priešingu atveju jūs galite susidurti su rimtomis problemomis. Iš tiesų, jos neturi nieko bendro su tokiomis paieškos svetainėmis kaip Google, Yahoo ar Bing, todėl naršant Internete jos dažniausiai pateikia pakeistus paieškos rezultatus! Beje, pasirodo, jog taip jos reklamuoja susijusias svetaines, kurių didžioji dalis yra nesaugios. Be to, kaip ir bet kuri kita ‘browser hijacker’ priklausanti programa, ši programa gali pradėti rinkti duomenis apie jūsų naršymą Internete. Paprastai tokie virusai renka informaciją apie žmonių dažniausiai lankomas svetaines, duomenis, kurie yra įvedami jose, kompiuterio IP adresą ar buvimo vietą. Nors ši informacija nėra asmenį identifikuojanti, nėra jokios garantijos, kad Omiga Plus virusas nepradės rinkti būtent tokio tipo duomenų. Jei norite apsaugoti save, jums reikia pašalinti omigaplus.exe ir kitus failus, kurie priklauso šiam browser hijacker virusui.

Omigaplus.exe ir kitus įtartinus failus jūs galite atsisiųsti kartu su nemokamomis programomis, todėl pagrindinis dalykas, kurį jums reikia prisiminti, yra dėmesingas kiekvienos nemokamos programos įdiegimas į kompiuterį. Patariame jums būtinai rinktis Custom arba Advanced porgramos atsisiuntimo būdą ir vengti tokių programuų atsisiuntimo būdų kaip Quick arba Recommended. Tokiu būdu, jums bus suteiktas galimybė nužymėti įtartinas varneles, kurios teigia, kad jūs norite įdiegti Omiga Plus arba pakeisti savo pradžios puslapį į isearch.omiga-plus.com. Jei manote, kad tai daryti jau per vėlu, patikrinkite savo kompiuterį su viena iš šių programų ir pašalinkite įtartinas programas: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware.

verdiktas - failo statusas:
pavojingas failas
Virusai.lt tyrimų centras renka ir tikrina visą informaciją, susijusią su omigaplus.exe. Mes siekiame atsakyti į šiuos klausimus: Ar šis failas kelia grėsmę? Ar šis failo vardas yra naudojamas kenkėjiškų programų veikloje? ir kitus. Galutinis failo statusas yra tik mūsų nuomonė apie failą. PAVOJINGAS FAILAS statusas reiškia, kad šis failas kelia grėsmę jūsų sistemai. Šiuo atveju patariame naudoti mūsų pateiktą informaciją žemiau:
Patarimas:
Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti Malware
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
šaltinis: http://www.2-spyware.com/file-omigaplus-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palykink