Kas yra omiga-plus.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

Džeikas Dou - -

Omiga-plus.exe yra labai įtartinas failas, kuris priklauso programai žinomai kaip Omiga Plus [Omiga Plus]. Nors ši programa ir nėra laikoma virusu, ji jūsų kompiuteryje gali pridaryti daug žalos. Taigi, jūs turėtumėte kuo skubiau atsikratyti Omiga-plus.exe ir kitų 13-kos failų, kurie paprastai yra įrašomi į kompiuterį kartu su šia programa. Priešingu atveju, yra didelė tikimybė, kad Omiga Plus pradės blokuoti jūsų naudojamas paieškos svetaines, įskaitant Google, Yahoo ir Bing. Be to, ji gali bandyti „užgrobti“ kiekvieną iš jūsų naršyklių, įskaitant „Internet Explorer“, „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“, ir pan., ir pradėti rodyti jums rodyti pakeistus paieškos rezultatus.

Šioje vietoje mes turime jus perspėti, kad Omiga Plus paieškos rezultatai gali būti pripildyti įvairiausių nuorodų, kurios gali priversti jus apsilankyti pavojingose svetainėse. Beje, jie taip pat gali būti pripildyti įvairiaisių banerių ir kito reklaminio turinio, kuris gali nukreipti jus į tas pačias įtartinas svetaines. Be to, kaip daug panašių ‘browser hijacker’ kategorijai priskiriamų programų, Omiga Plus virusas gali pradėti rinkti apie jus asmens neidentifikuojančią informaciją. Paprastai tai būna žmogaus naudojamos paieškos frazės, labiausiai lankomos svetainės, jose įvedami duomenys, kompiuterio IP adresas, jo buvimo vieta ir panaši informacija. Dėl visų šių priežasčių mes jums rekomenduojame vengti Omiga-Plus.exe failo ir su juo susijusių programų. Prašome vengti tokių programų ir kuo greičiau pašalinti jas iš kompiuterio.

Omiga-plus.exe ir kiti su Omiga Plus susiję failai paprastai užima apie 5.75 MB atminties. Dažniausiai šis failas yra aptinkamas Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau jis taip pat buvo pastebėtas Brazilijoje ir Vokietijoje. Paprastai jis slepiasi C:\Program Files\Omiga plius aplanke, tačiau jūs galite jo ir nerasti. Tokiu atveju turėtumėte kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine ir pašalinti Omiga-plus.exe ir kitus komponentus automatiškai. Tam galite naudoti Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba kitas patikimas antivirusines programas.

verdiktas - failo statusas:
pavojingas failas
Virusai.lt tyrimų centras renka ir tikrina visą informaciją, susijusią su omiga-plus.exe. Mes siekiame atsakyti į šiuos klausimus: Ar šis failas kelia grėsmę? Ar šis failo vardas yra naudojamas kenkėjiškų programų veikloje? ir kitus. Galutinis failo statusas yra tik mūsų nuomonė apie failą. PAVOJINGAS FAILAS statusas reiškia, kad šis failas kelia grėsmę jūsų sistemai. Šiuo atveju patariame naudoti mūsų pateiktą informaciją žemiau:
Patarimas:
Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti Malware
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
šaltinis: http://www.2-spyware.com/file-omiga-plus-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palykink