Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Objectify Media šalinimas

Džeikas Dou - -
12

Ką reikėtų žinoti apie Objectify Media?

Objectify Media Inc – tai kompanija, užsiimanti potencialiai nepageidaujamų programų kūrimu bei platinimu. Iki šiol ji yra sukūrusi daugybę ‘adware’ kategorijai priklausančių programų, įskaitant SelectionLinks, Web Protect, Face Theme ir daug kitų. Manoma, kad šimtai nepagiedaujamų programų, kurias ji sukūrė, yra platinamos neįvardinant kūrėjo. Neseniai mes atlikome tyrimą ir sužinojome, kad prieš keletą metų ši kompanija buvo apkaltinta pavojingų reklamų platinimu (angl. ‘malvertising’). Deja, bet nei mes nei kas kitas negali garantuoti, kad ji sustabdė minėtą veiklą, todėl norime perspėti jus, kad būtumėte labai atsargūs su šios kompanijos produktais.

Programinė įranga, sukurta Objectify Media kompanijos, retai plinta per oficialias svetaines. Dažniausiai programų platinimui ši kompanija naudoja susiejimo (angl. ‘bundling’) metodą, o tai reiškia, kad jas galima įsirašyti kartu su kitomis nemokamomis programomis kaip papildomą priedą. Jeigu jūsų kompiuterio sistema yra tinkamai apsaugota, vos tik įsirašysite programinės įrangos paketą, kurio vienas iš komponentų buvo Objectify Media adware ar kita nepageidaujama programėlė, antivirusinė pradės jus informuoti apie apie PUP.optional.(programos pavadinimas) arba pastebėsite įtartinus .dll failus, tokius kaip pcprotect.dll arba webprotect.dll, veikiančius Task Manager procesų tvarkyklėje.

Kai Objectify Media įrašo savo programinę įrangą į kompiuterį, sistema gali pradėti inicijuoti įvairias reklamines kampanijas. Šių programų tikslas – kontroliuoti naršykles ir rodyti savo rėmėjų reklamas kiekvienoje iš jų. Gana dažnai jos yra naudojamos Ask arba Bing paieškos sistemų platinimui. Kitaip tariant, tokia programinė įranga, pakeisdama numatytąjį pradinį puslapį bei paieškos sistemą padeda didinti tam tikrų svetainių lankytojų srautą. Be to, būtina paminėti, kad ši kompanija gali stebėti bei fiksuoti jūsų interneto naršymo įpročius, svetaines kurias jūs lankote tam, kad vėliau galėtų pateikti tiksliai, į vartotojo poreikius orientuotas, reklamas. Taigi, neatidėliokite programų, sukurtų Objectify Media kompanijos, pašalinimo. Nors ir galima tai padaryti rankiniu būdu, mes rekemanduojame šiam tikslui naudoti Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą.

Kaip Objectify Media programos patenka į kompiuterius?

Nors kompiuterių saugumo ekspertai kiekvieną dieną perspėja žmones, kad neatsakingas nemokamų programų diegimas gali baigtis programinės įrangos paketo įsirašymu, dėl neaiškių priežasčių jie vis dar linkę siųstis ir diegti nemokamą programinę įrangą prieš tai jos nepatikrinę. Be to, kažkodėl jie vis dar nesiteikia sekti programų įrašymo procesų. Deja, bet, kaip ir minėjome, neatsakingas programų įrašymas gali privesti prie potencialiai nepageidaujamų programų įsirašymo ir tikros sumaišties naršyklėse. Laimei, nesunku programinės įrangos paketų įsirašymo išvengti, tačiau tam BŪTINA atidžiai sekti programų įrašymo procesą, pasirinkti Advanced arba Custom įrašymo parinktį, perskaityti galutinę licencinę partotojo sutartį, privatumo politiką ir atsisakyti visų nemokamos programos priedų.

Kaip pašalinti Objectify Media virusą?

Objectify Media reklamos gali būti ir labai erzinančios ir keliančios grėsmę. Taip yra dėl to, kad niekas tiksliai nežino, į kokias svetaines galite būti nukreipti paspaudus ant minėtų reklamų. Pasak kompiuterių saugumo ekspertų, Objectify Media virusas gali peradresuoti tiek į nežinomas, tiek į nesaugias svetaines. Taigi, nors nei viena programa, kurią sukūrė ši kompanija, nėra pavojinga, jos gali inicijuoti įtartinas veiklas kai jūs naršote internete tam, kad lengvai užsidirbtų pinigų. Taigi, patariame pašalinti Objectify Media virusą, o tam galite nuadoti apačioje pateiktas instrukcijas:

Jūs galite automatiškai pašalinti Objectify Media šių programų pagalba: Reimage, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Objectify Media šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Objectify Media pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Objectify Media pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Objectify Media (2015-11-27)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant Objectify Media (2015-11-27)
Objectify Media ekrano nuotrauka
Objectify Media ekrano nuotraukaObjectify Media ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis Objectify Media pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Objectify Media iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite Objectify Media iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Objectify Media ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Objectify Media ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Objectify Media iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Objectify Media bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Objectify Media iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Objectify Media ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Objectify Media šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Objectify Media iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite Objectify Media ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Objectify Media šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Objectify Media iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite Objectify Media ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Objectify Media pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Objectify Media iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Objectify Media bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Objectify Media pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-objectify-media.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis