Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

NSA viruso šalinimas

12

Kas yra NSA virusas?

NSA virusas (taip pat žinomas kaip NSA Internet Surveillance Program virusas) yra rimta kompiuterinė infekcija, kuri į jūsų kompiuterį gali patekti per melagingus laiškus bei jų pagalba platinamus užkrėstus priedus. Jeigu norite išvengti šio viruso (o tai mes jums labai rekomenduojame), jūs turite visada atkreipti dėmesį į tokius dalykus kaip siuntėjo vardas, klaidos tekste ir panašiai. Beje, jūs taip pat turėtumėte į savo kompiuterį atsisiųsti patikimą antivirusinę programą, kuri jums visada pagelbės pamatyti pavojingas programas prieš jų atsisiuntimą į sistemą. Jeigu NSA virusas sugebėtų patekti į jūsų kompiuterį, pirmas dalykas, kurį jūs turėtumėte pastebėti, yra visiškas sistemos užblokavimas. To pasekoje jūs taip pat turėtumėte pamatyti melagingą pranešimą, kuris informuoja jus apie įvairius įstatymų pažeidimus bei prašo sumokėti baudą. Kadangi NSA Internet Surveillance Program viruso rodomi pranešimai atrodo labai įtikinamai, nėra nieko nuostabaus, kad jų dėka hakeriai jau sugebėjo surinkti arti 10 tūkst. dolerių. Jeigu NSA pranešimas jau pasirodė jūsų kompiuterio ekrane, pagrindinis dalykas, kurį jūs privalote suprasti, yra tai, kad vyriausybinės organizacijos neblokuoja kompiuterių siekdamos jų savininkus priversti sumokėti tam tikras baudas. Tam jos naudoja kitus metodus. Dėl to jūs turėtumėte ignoruoti NSA virusui priklausantį pranešimą ir kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su patikima antivirusine programa jeigu norite jo visiškai atsikratyti. 

KAIP NSA virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Kaip jau minėjome, NSA virusas dažniausiai yra platinamas naudojant užkrėstus el. laiškus. Vis dėlto, nėra jokios garantijos, kad hakeriai šio viruso platinimui nepradės naudoti ir kitų metodų, tokių kaip užkrėsti pranešimai, kurie pasirodo naršant internete, užkrėstos programos ir panašiai. Vos tik šis virusas atsiduria sistemoje, jis pradeda siekti svo tikslo, kuris yra pinigai. Taigi, jis kaip įmanoma greičiau užblokuoja sistemą ir pradeda rodyti tokį pranešimą: 

NSA Internet Surveillance Program
PRISM
Computer Crime Prosecution Section
Your Computer has been locked!
Your computer has been locked due to suspicions of illegal content downloading and distribution.
The downloaded content (photo and video files) was automatically classified as child pornograpjic materials.
(….)
Your case can be classified as occasional/unmotivated, according to 17 (U.S Code)
Thus it may be closed without prosecution.Your computer will be unblocked automatically.In order to resolve the situation in an above-mentioned way you should pay a fine of $300 (MoneyPak)

Prašome juo netikėti! Jeigu toks pranešimas jau pasirodė jūsų kompiuterio ekrane, kuo greičiau atlikite žemiau pateiktas instrukcijas ir atsikratykite šio viruso.

KAIP PAŠALINTI NSA VIRUSą?

Bandant pašalinti NSA virusą ir panašias kompiuterines infekcijas, jūs galite susidurti su viena problema – jūs galite pastebėti, kad šis virusas blokuoja jūsų antivirusinę. Jeigu tai jau pastebėjote, nieko nelaukite ir atlikite šiuos veiksmus: 

  1. Naudodami kitą kompiuterį, atsisiųskite SpyHunter,STOPzilla, Malwarebytes Anti Malware arba kitą antivirusinę programą.
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite sistemos nuskaitymą, ištrinkite infekuotus failus ir dar kartą praskenuokite kompiuterį kai perkrausite jį.
  5. Baigę šiuos veiksmus, patikrinkite savo kompiuterį su atnaujinta anti-malware programa dar kartą ir atsikratykite visų užsilikusių šio viruso failų. Mes rekomenduojame SpyHunter.
 

Automatinis NSA virusas šalinimas

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą NSA virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
NSA virusas šalinimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
NSA virusas šalinimo programą
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
NSA virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas NSA virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant NSA virusas (2015-04-30)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant NSA virusas (2015-04-30)

NSA virusas rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e