Kas yra nengine.dll? Ar turėčiau tai pašalinti?

Džeikas Dou - -

nengine.dll yra pavojingas failas, kuris taip pat žinomas kaip NewNext Helper Engine. Šis failas priklauso kompanijai pavadinimu NewNextDotMe ir yra susijęs su daugeliu ‘adware’ arba ‘potentially unwanted program’ kategorijoms priskiriamų programų. Vos tik šis failas patenka į sistemą, jis sukuria „NextLive“ registro įrašą ir pradeda savo darbą automatiškai, kai tik yra perkraunamas kompiuteris. Jei jūs pastebėjote nengine.dll savo kompiuteryje, jūs tikrai neturėtumėte jo ten palikti.

nengine.dll dažniausiai plinta su mūsų jau aprašyta programa, kuri yra žinoma kaip Mobogenie. Nors ši programa ir negali pakenkti kompiuteriui, ji gali pradėti rodyti pasikartojančias reklamas, pradėti peradresuoti kiekvieną iš naršyklių į užkrėstas svetaines ar tiesiog lėtinti kompiuterio darbą.

Iš esmės, nengine.dll pasirodymas kompiuteryje yra pats aiškiausias ženklas, kad į jį buvo įrašyta ‘adware’ kategorijai priklausanti programa. Siekdami pašalinti šį failą ir su juo susijusias programas iš sistemos, patikrinkite ją su antivirusine programa. Šiuo konkrečiu atveju, mes rekomenduojame naudoti dvi skirtingas programas: RegCure Pro ir Reimage. Tai padės jums įsitikinti, kad jūsų kompiuteris yra visiškai švarus ir jame nėra jokių abejotinų programų.

verdiktas - failo statusas:
pavojingas failas
Virusai.lt tyrimų centras renka ir tikrina visą informaciją, susijusią su nengine.dll. Mes siekiame atsakyti į šiuos klausimus: Ar šis failas kelia grėsmę? Ar šis failo vardas yra naudojamas kenkėjiškų programų veikloje? ir kitus. Galutinis failo statusas yra tik mūsų nuomonė apie failą. PAVOJINGAS FAILAS statusas reiškia, kad šis failas kelia grėsmę jūsų sistemai. Šiuo atveju patariame naudoti mūsų pateiktą informaciją žemiau:
Patarimas:
Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti Malware
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
šaltinis: http://www.2-spyware.com/file-nengine-dll.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palykink