Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Mysurfing123.com viruso šalinimas

123

Ar kadanors esate girdėję apie terminą – našyklės užgrobėjai? Jeigu ne, tai Mysurfing123.com atsiradimas turėtų jus nustebinti. Virusai.lt tyrėjų komanda paruošė trumpą aprašą, kuriame paaiškinama kas yra Mysurfing123.com naršyklės pagrobėjo virusas.

Kas yra Mysurfing123.com ir kaip jis veikia?

Mysurfing123.com yra erzinanti programinė įranga, kuri patenka į vartotojo kompiuterį be vartotojo leidimo. Dėka susiejimo su kitomis programomis metodo, ši potencialiai nepageidaujama programa (PNP) gali plisti naudodamasi nesąžininga, tačiau visų nuostabai – legalia technika. Mes paaiškinsime ką reiškias susiejimo metodas kitoje šio straipsnio dalyje. Pradėkime nuo to, kad yra Mysurfing123.com.

Kaip jau minėjome anksčiau, Mysurfing123.com yra naršyklės užgrobėjas. Jeigu ši įtartina programa sugebėjo patekti į jūsų kompouterį, ji tikrai paveikė jūsų interneto naršykles. Mysurfing123.com virusas įkelia savo priedus į visas kompiuteryje esančias naršykles. Tada šie įskiepiai pradeda sekti jūsų veiklą internete. Nors ir tai šokiruoja – tai yra tiesa. Mysurfing123.com virusas renka informaciją apie naršymo įvykius, pavyzdžiui, puslapius kuriuose lankotės, ką juose ieškote, kokius failus parsisiunčiate, kur yra jūsų kompiuteris, (Mysurfing123.com gali gauti jūsų IP adresą) ir taip toliau. Mes nežinome kodėl Mysurfing123.com nori rinkti tokią konfidencialią informaciją.

Mysurfing123.com redirects can happen if you will use this page

Nepaisant to, tai nėra paskutinis negeras faktas apie Mysurfing123.com. Šis pavojingas tinklalapis apsimeta patikimu paieškos varikliu, tačiau realybėje tai yra tiesiog programa, kuri sukurta tik tam, kad apkrėstų nieko nenutuokiančių vartotojų kompiuterius ir reklamuotų partnerių produktus. Tai labai paprasta, kai vartotojas naudoja Mysurfing123.com paie6kos variklį (kuris atrodo kaip Yahoo paieškos variklio kopija, bet gražina skirtingus rezultatus). Vartotojai, kurie pasitiki Yahoo logotipu, patiki jog tai yra patikima paieškos svetainė. Tačiau, Mysurfing123.com sugeneruoti rezultatai gali peradresuoti žmones į trečiųjų šalių puslapius. Šie puslapiai gali būti pavojingi ar net savyje turėti virusuotą turinį. Kad išvengtumėte kompiuteiro infekcijų, vengite visų pasiūlymų įsidiegti neaiškias nemokamas programas. Galite pasitikrinti ar jūsų kompiuteryje nėra neaiškių programų, galinčių šnipinėti jūsų veiklą internete su antivirusine programa, tokia kaip SpyHunter. Tai profesionali programa sukurta tam, kad jūsų kompiuteris būtų saugus.

Kaip Mysurfing123.com virusas paveikia mano sistemą?

Mysurfing123.com naršyklės virusas yra nenaudinga programa, ir ji platinama apgaulingais būdais. Tie platinimo keliai, kuriuos jau minėjome anksčiau, vadinami susiejimu. Susiejimas reiškia kelių programų sujungimą į vieną įdiegimo failą. Kompiuterio vartotojai dažnai nesupranta ir neatpažįsta tokių įdiegimo langų ir įdiegia programas naudodami rekomenduojamus, standartinius metogus. Būkite atsargūs – tokie įdiegimo nustatymai neatskleidžia papildomų programų kurios gali būti įdiegtos į kompiuterį. Kad jas pamatytumėte, visada pasirinkite išplėstinį diegimo būdą (custom arba advanced). Tada tiesiog nužymėkite jau iš anksto pažymėtas varneles kurios sutinka su trečiųjų šalių programinės įrangos įdiegimu. Tada galite pabaigti įdiegimo procesą. Kad išmoktumėte ištrinti Mysurfing123.com virusą, keliaukite į kitą šio straipsnio puslapį.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Mysurfing123.com virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Mysurfing123.com virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Mysurfing123.com virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Mysurfing123.com virusas (2016-01-12)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Mysurfing123.com virusas (2016-01-12)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e