Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Mystartsearch.com šalinimas

12

Kas yra Mystartsearch.com?

Mystartsearch.com (dar žinoma kaip MyStart Search ir Mystartsearch) – tai įtartina paieškos sistema, priklausanti naršyklės „užgrobėjų“ (angl. browser hijacker) kategorijai. Tokios programos kaip ši dažniausiai platinamos kartu su nemokamomis programomis kaip papildomi komponentai. Jie nustebina daugelį kompiuteriu besinaudojančių žmonių, atsirasdami ant visų jų naršyklių be jokio leidimo. Iš pradžių Mystartsearch.com gali atrodyti kaip bet kuri kita paieškos sistema, tačiau buvo įrodyta, kad dėl jos gali suprastėti Jūsų naršymo internete kokybė. Ši programa dažniausiai atsiranda Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox bei kitose naršyklėse kaip pradžios puslapis (angl. Homepage) arba numatytoji paieškos sistema. Kaip jau minėjome, ji gali atrodyti kaip niekuo neišsiskirianti paieškos sistema su paieškos laukeliu ir nuorodomis į įvairias Jūsų mėgstamas svetaines. Visgi Jums reikėtų žinoti, kad šis paieškos puslapis verčiasi reklamų rodymu, todėl jums gali būti pateikti pakeisti paieškos rezultatai. Taip pat Mystartsearch.com gali nukreipti Jus į savo partnerių puslapius, sulėtinti sistemos spartą ir sukelti kitų problemų. Nepamirškite, kad nėra jokios garantijos, jog Jūs nebūsite nukreipti į pavojingus, nesaugius ar nepatikimus puslapius!
Visai neseniai paaiškėjo, kad Mystartsearch virusas sugeba sekti informaciją apie žmonių veiklą internete, rinkti anoniminę informaciją apie Jus, kaip, pavyzdžiui, el. pašto adresus, kompiuterio IP adresą, jo vietą ir panašią informaciją. Dėl šios priežasties rekomenduojama pašalinti šią paieškose sistemą ir atstatyti Jūsų numatytuosius naršyklės parametrus. Mystartsearch.com pašalinimui labai rekomenduotumėme naudotis SpyHunter antivirusine programa.

Kaip mystartsearch.com virusas gali patekti į mano kompiuterį?

Panašiai kaip ir delta-homes.com, BoBrowser arba Omiga Plus, Mystartsearch.com priskiriama naršyklės užgrobėjų ir potencialiai nepageidaujamų programų kategorijoms. Jos dažniausiai platinamos kartu su trečiųjų šalių programomis, todėl labai tikėtina, kad ši programa atsiras Jūsų kompiuteryje iš karto po įtartinų nemokamų programų įdiegimo. Tarp tokių programų minimos failų siuntimuisi skirtos programos (angl. Download managers), vaizdų įrašų konverteriai (angl. Video converters), vaizdo ar audio įrašų leidimui naudojamos programos ir kitos panašios programos neretai platinamos įtartinuose puslapiuose. Jei būsite nepakankamai dėmesingi programų rašymo metu, tokios ir panašios programos gali nepastebimai kartu įrašyti ir reklamines programas (angl. Adwares) ir naršyklių užgrobėjus. Dėl šios priežasties atidžiai stebėkite visus programų įrašymo žingsnius. Taip pat nesutikite įsidiegti siūlomų nežinomų programų, kaip, pavyzdžiui, naršyklės plėtinių (angl. Add-ons), priedų (angl. Extensions) ar įrankių juostų (angl. Toolbars). Jei pastebėjote, kad mystartsearch pradėjo nukrepinėti Jūs į įtartinus puslapius ar ėmėsi panašios veiklos Jūsų kompiuteryje, naudokitės žemiau pateiktomis instrukcijomis programai pašalinti.

Kaip pašalinti mystartsearch.com virusą?

Mystartsearch.com – tai abejotinos reputacijos paieškos sistema, galinti sukelti daugybę problemų Jūsų kompiuteriui. Jei nenorite, kad jame atsirastų galybė potencialiai nepageidaujamų programų ar net virusų, nieko nelaukdami ją pašalinkite. Tai padaryti galite rankiniu būdu arba naudodamiesi patikima antivirusine programa. Kadangi Mystartsearch.com kartu įdiegia ir registro įrašus, rekomenduojama ją pašalinti automatiškai.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI (D.U.K.)

Klausimas. Pastebėjau, kad vietoje mano įprasto pradžios puslapio atsirado Mystartsearch.com, tačiau aš nepamenu, kad būčiau jį pakeitęs. Taip pat jau kuris laikas esu nukreipiamas į Mystartsearch.com. Ar tai kokia nors kenkėjiška programa? Ar man reiktų susirūpinti?

Atsakymas. Viena priežasčių, kodėl Mystartsearch.com laikoma potencialiai nepageidaujama programa – tai įdiegimas kompiuteryje be jo savininko žinios. Visgi turėtumėte žinoti, kad diegimo proceso metu turite galimybę pasirinkti, kurių programų įdiegti nenorite (visada patikrinkite Advanced ir Custom pasirinktis). Šiuo atveju patariame vadovautis žemiau pateikiamomis programos, atsakingos už naršyklės parametrų pakeitimą, pašalinimo instrukcijomis.

Klausimas. Ar yra būdas pašalinti Mystartsearch.com pradžios puslapį iš naršyklės ir išvengti nukreipimo į www.mystartsearch.com puslapį? Aš vis atstatau numatytuosius parametrus, bet jie ir vėl pakeičiami.

Atsakymas. Pašalinti www.mystartsearch.com naršyklės užgrobėją nėra taip lengva. Jie taip vadinami ne be priežasties, nes kartu jie įdiegia ir mažas programėles, kurios nuolatos pakeičia Jūsų naršyklės parametrus kad Jūs negalėtumėte jų atstatyti. Kad galėtumėte atsikratyti šios programos visiems laikams turėsite pašalinti ją su mūsų jau minėta programa SpyHunter. Galite naudotis ir žemiau pateiktomis instrukcijomis.

Klausimas. Ką tik pastebėjau, kad mano pradžios puslapis ir paieškos sistema buvo pakeisti į www.mystartsearch.com. Nekreipčiau dėmesio, nes ši paieškos sistema atrodo panaši į bet kurią kitą, tačiau jei naudojuosi ja informacijos paieškai internete, jos pateikiami rezultatai neatrodo patikimi, o puslapiai, į kuriuos esu nukreipiamas, skiriasi nuo tų, kuriuose įprastai lankausi. Koks geriausias būdas pašalinti šią paieškos sistemą ir grįžti prie tos, prie kurios esu įpratęs?

Atsakymas. Labai tiksliai pastebėjote. Paieškos rezultatai, pateikiami www.mystartsearch.com naršyklės užgrobėjo, dažniausiai būna ne tokie patikimi, nes juose pateikiamos nuorodos į jos partnerių puslapius. Taip galite atsidurti ir neaiškios reputacijos puslapiuose. Kad to išvengtumėte, atsikratykite šios programos atidžiai sekdami žemiau pateiktus žingsnius.

Klausimas. Ką tik įsirašiau naują programą ir perkroviau kompiuterį. Atrodo, kad viskas veikia gerai, bet… Atsidariau naršyklę ir nustebau, kad jame atsirado nauja pradžios svetainė, kuri vadinasi Mystartsearch.com ir kartu veikia kaip paieškos sistema. Noriu ją pašalinti, bet ji vis atsiranda mano naršyklėje. Kaip galėčiau ją pašalinti? Prašau padėti!

Atsakymas. Ką tik susidūrėte su reiškiniu, angliškai vadinamu ‘bundling’. Jūs parsisiuntėte programą, bet ją diegdami praleidote kai kuriuos diegimo proceso žingsnius (Todėl daugiau to daryti nepatartume) ir jame pateiktas pasirinktis dėl papildomų programų įrašymo. Jei tokios papildomos programos visgi pateko į Jūsų kompiuterį, turėkite omenyje, kad jos gali tapti įvairų problemų priežastimi. Taip pat jų gali būti gana sunku atsikratyti, todėl turėtumėte tai patikėti profesionaliai antivirusinei programai, kaip, pavyzdžiui, SpyHunter.

Klausimas. Prašau padėti! Mane nuolatos nukreipia į Mystartsearch puslapį… Manau, kad tai gali būti susiję su faktu, kad buvo pakeista mano paieškos sistema, nors aš neprisimenu, kad būčiau keitęs kokius nors savo naršyklės parametrus. Ar tai pavojinga? Ar man reiktų sunerimti?

Atsakymas. Taip, labai panašu, kad šie du dalykai yra susiję. Nors toks programos elgesys gal labiau erzinantis nei pavojingas, turėtumėte paieškas internete patikėti geresnei paieškos sistemai ir atsikratyti programos, įdiegtos kompiuteryje be Jūsų leidimo. Geriausias būdas atsikratyti nepageidaujamos programos – atlikti tai naudojantis specialia programa, užtikrinančia geriausius rezultatus.

Jūs galite automatiškai pašalinti Mystartsearch.com šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Mystartsearch.com šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Mystartsearch.com pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Mystartsearch.com šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Mystartsearch.com (2015-08-12)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Mystartsearch.com (2015-08-12)
Mystartsearch.com ekrano nuotrauka
Mystartsearch.com ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis Mystartsearch.com pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Mystartsearch.com iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite Mystartsearch.com iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Mystartsearch.com ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Mystartsearch.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall' Ištrinkite Mystartsearch.com iš Windows nuorodų
 • Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant Mozilla Firefox ikonėlės ir pasirinkite Properties.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant naršyklės ikonėlės ir pasirinkite 'Properties'
 • Pasirinkite Shortcut kortelę ir patikrinkite Target laukelį. Ištrinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu.
Pasirinkite 'Shortcut' ir pašalinkite 'http://isearch.babylon.com...' ar kitą įtartiną svetainę

Pakartokite šiuos žingsnius su kiekviena iš jūsų kompiuteryje esančių naršyklių, įskaitant Internet Explorer ir Google Chrome. Taip pat įsitikinkite, kad patikrinote visas jų saugojimo vietas, įskaitant darbalaukį, Start Menu ir užduočių juostą.

WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Mystartsearch.com iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Mystartsearch.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Mystartsearch.com iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Mystartsearch.com ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Mystartsearch.com šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Mystartsearch.com iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite Mystartsearch.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir pasirinkite Options General.
 • Čia pašalinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą arba tiesiog spustelėkite ant Restore to default.
 • Spuspelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Eikite į 'General' ir ištrinkite pavojingas nuorodas ir 'Home Page' skilties arba spustelėkite ant 'Restore to Default'. Spauskite 'OK'. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Mystartsearch.com šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Mystartsearch.com iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite Mystartsearch.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage), jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Čia, On startup parinktyje, suraskite Open a specific page or set of pages ir spustelėkite ant Set pages.
Paspaudę ant meniu, pasirinkite 'Settings' ir 'Set pages'
 • Pasirodžius naujam langui, ištrinkite su jūsų virusu susijusias nuorodas ir įveskite jūsų norimos svetainės adresą.
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Mystartsearch.com pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Mystartsearch.com iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Mystartsearch.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia, kaip jau buvo parodyta anksčiau, pasirinkite Preferences ir eikite į General.
 • Čia patikrinkite Homepage laukelį. Jeigu jis buvo pakeistas, pašalinkite jums nepatinkantį svetainės adresą ir įveskite tą, kurį norite naudoti savo paieškoms Internete. Nepamirškite įtraukti "http://" prieš įrašydami savo pasirinktos svetainės adresą.
Kai esate 'General', pašalinkite kenksmingą URL adresą ir įveskite savo pageidaujamą pradinį puslapį Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Mystartsearch.com pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite Mystartsearch.com pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Mystartsearch.com registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e