Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Mysearch123.com peradresavimo pašalinimas

123

Sveiki! Aš norėjau pakeisti naršyklės pagrindinį puslapį Google paieškos puslapiu, bet man nepavyko to padaryti. Aš naudoju Mozilla Firefox naršyklę. Bandžiau nustatyti norimą puslapį numatytuoju, bet vos perkrovus kompiuterį bei atvėrus Firefox, pamačiau, kad Mysearch123.com vėl tapo pagrindiniu puslapiu Firefox naršyklėje. Ką darau neteisingai?

Kas yra žinoma apie Mysearch123.com?

Mysearch123.com yra naršyklės užgrobėjas (virusas), kuris gali patekti į kiekvieną interneto naršyklę ir stengtis priversti jus apsilankyti partnerių bei rėmėjų svetainėse. Būkite atsargūs, nes ši nepatikima paieškos sistema yra remiama trečiųjų šalių ir naudojama tik reklamos tikslais. Todėl jūs neturėtumėte manyti, kad ji jums pateiks saugius ar naudingus paieškos rezultatus. Ši paieškos sistema pateikia „sugadintus“ paieškos rezultatus, papildytus nukreipiančiosiomis nuorodomis. Be to, programa, pakeitusi jūsų numatytąjį puslapį Mysearch123.com paieškos puslapiu, ne tik pateiks iškraipytus paieškos rezultatus, bet taip pat sulėtins jūsų kompiuterio veikimo greitį, siųs įvairias reklamas bei seks jūsų veiklą internete. Jei norite išvengti visų šių problemų, neturėtumėte įdiegti šio viruso į savo kompiuterį. Norėdami to išvengti, privalote pasidomėti programų, kurias atsisiunčiate į savo kompiuterį, patikimumu, o taip pat – perskaityti jų naudojimo taisykles. Bene svarbiausias dalykas – atidžiai įrašyti neaiškis programas. Matote, tokie silpni virusai kaip Mysearch123.com dažniausiai platinami kartu su kitomis programomis kaip „rekomenduojamos papildomos programėlės.“ 

mysearch123.com browser hijacker

Vos tik Mysearch123.com įsikurs žiniatinklio naršyklėje, jūs neilgai trukus pastebėsite įvairius trikdžius naršymo metu. Galite pastebėti, kad jūsų naršyklė veikia lėčiau nei įprastai. Taip yra todėl, kad šis naršyklės virusas naudoja kompiuterio resursus savo veikloms vykdyti. Negana to, Mysearch123.com nustatys save numatytuoju pradžios puslapiu bei pagrindine paieškos sistema, naujo skirtuko numatytuoju puslapiu, bei tieks jums pavojų keliančius paieškos rezultatus. Būkite atsargūs, nes paspaudimai ant šių paieškos rezultatų gali nukreipti jus į kenksmingus rėmėjų puslapius, kurie gali sukelti rimtų problemų jūsų kompiuterio saugumui. Beje, šios apgaulingas paieškos paslaugas tiekiančios programėlės atsiradimas jūsų kompiuteryje atskleidžia ir tai, kad jūsų privatumas gali būti pavojuje. Ši programa įdiegia naršyklės papildinius, kurie tiria vartotojo žiniatinklio naršymo įpročius (pvz., kokius puslapius dažniausiai aplankote, kokius paieškos terminus naudojate, ką atsisiunčiate į savo kompiuterį, kur yra jūsų kompiuteris ir t.t.). Nerekomenduojame dalintis tokia informacija su nepatikimais šaltiniais. Jei norite išvengti šio viruso keliamų pavojų, nieko nelaukite ir atsikratykite Mysearch123.com. Geriausias būdas tai padaryti – atlikti pilną sistemos skenavimą su patikima antivirusine programa, pvz., SpyHunter (suderinama su Windows OS) arba Webroot SecureAnywhere AntiVirus (suderinama su Windows ir Mac OS X).

Kaip Mysearch123.com gali patekti į mano kompiuterį?

Įprastai Mysearch123.com virusas plinta susiejimo (angl. bundling) metodu kartu su populiariomis nemokamomis programomis, pvz., parsisiuntimo tvarkyklėmis, PDF kūrimo programėlėmis, medijos leistuvėmis, populiariais nemokamais žaidimais ir taip toliau. Todėl norėdami išvengti apgaulingo Mysearch123.com viruso įdiegimo, turite atlikti keletą programinės įrangos saugumo patikrinimų. Įrašydami bet kokią programą, perskaitykite programos naudojimo sąlygas bei privatumo politikos dokumentus. Rinkitės tik sudėtingesnius įrašymo nustatymus (angl. advanced arba custom). Tuomet atidžiai peržvelkite siūlomos papildomos programinės įrangos sąrašą ir atsisakykite šių pasiūlymų jas įrašyti kartu su jūsų pageidaujama programa.

Jei norite sužinoti, kaip pašalinti Mysearch123.com, skaitykite informacija antrajame puslapyje. Mes sukūrėme išsamią šio naršyklės viruso šalinimo instrukciją.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Mysearch123.com virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Mysearch123.com virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Mysearch123.com virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Mysearch123.com virusas (2016-01-05)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Mysearch123.com virusas (2016-01-05)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e