Kas yra MyBabylonTB.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

Liucija Danes - -

MyBabylonTB.exe gali jums pasirodyti kaip nekenksmingas failas, tačiau taip nėra. Iš tiesų, šis failas priklauso keletai įtartinų programų, kurios gali sukelti rimtą sumaištį jūsų kompiuteryje. Pirmoji iš jų yra delta-homes.com, kitos – Babylon Toolbar [Babylon Toolbar] ir isearch.babylon.com [isearch.babylon.com]. Perspėjame, kad kiekviena iš šių programų jau buvo įtrauktos į tokias kategorijas kaip ‘browser hijacker’ ir ‘potentially unwanted program’. Nors jos atrodo kaip paprastos paieškos svetainės, bet kuri iš jų gali inicijuoti tokias veiklas kaip pakeistų paieškos rezultatų ir erzinančių reklamų rodymas, informacijos apie kompiuterio savininką rinkimas, naršyklės lėtinimas ir t.t. Delta Homes ir Babylon įrankių juosta rodo pakeistus paieškos rezultatus ir reklamas siekdama labai paprasto tikslo – taip jos siekia padidinti su jomis susijusių svetainių žinomumą. Žinoma, taip jos taip pat uždirba pinigus savo savininkams, šiuo atveju kompanijai Babylon Ltd. Jeigu nenorite atsidurti pavojingoje svetainėje, jūs turėtumėte vengti šių programų. MyBabylonTB.exe ir su juo susijusias programas jūs galite pašainti žemiau pateiktų programų pagalba.

Dažniausiai žmonės sužino apie MyBabylonTB.exe buvimą jų kompiuteriuose juose esančių antivirusinių programų dėka. Jos šį failą dažniausiai aptinka kaip:Win32/Toolbar.Babylon; W32/Toolbar.BABYLON; PUP.Optional.BabylonToolBar.A; Trojan.Win32.BhoSiggen.bbayaz; Babylon (fs). Šis failas dažniausiai yra saugomas Windows Temp aplanko poaplankyje, jo dydis paprastai būna 2,445,608 baitų.

Jeigu jūsų antivirusinė programa jus ką tik informavo apie MyBabylonTB.exe buvimą jūsų kompiuteryje, nieko nelaukite ir patikrinkite jį su Reimage. Jūs taip pat galite naudoti Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Malwarebytes Anti Malware. Prašome, atsikratyti šio failo nedelsiant nes, kaip jūs jau galėjote suprasti, jis yra susijęs su labai abejotinomis programomis, kurios gali sukelti jums rimtų problemų.

verdiktas - failo statusas:
pavojingas failas
Virusai.lt tyrimų centras renka ir tikrina visą informaciją, susijusią su MyBabylonTB.exe. Mes siekiame atsakyti į šiuos klausimus: Ar šis failas kelia grėsmę? Ar šis failo vardas yra naudojamas kenkėjiškų programų veikloje? ir kitus. Galutinis failo statusas yra tik mūsų nuomonė apie failą. PAVOJINGAS FAILAS statusas reiškia, kad šis failas kelia grėsmę jūsų sistemai. Šiuo atveju patariame naudoti mūsų pateiktą informaciją žemiau:
Patarimas:
Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti Malware
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
šaltinis: http://www.2-spyware.com/file-mybabylontb-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palykink