Kas yra mqrt.dll? Ar turėčiau tai pašalinti?

mqrt.dll yra sistemos procesas, kuris priklauso Microsoft Windows operacinei sistemai. Jis yra Microsoft žiniatinklio serverio dalis ir paprastai pasileidžia kartu su Windows. Nors tai nėra pagrindinis Windows failas, jūs neturėtumėte sustabdyti mqrt.dll darbo jei nenorite, kad jūsų kompiuteris pradėtų blogiau veikti. Mqrt.dll yra saugus procesas ir nedaro jokios žalos sistemai.

DĖMESIO!

virusai.lt komanda įspėja, kad mqrt.dll taip pat gali būti naudojamas virusų, kurie naudoja legalių failų pavadinimus siekdami pasislėpti. Jeigu įtartinas mqrt.dll failas nėra C:\Windows arba C:\Windows\System32 aplankuose, jums vertėtų patikrinti sistemą su antivirusine programa ir pašalinti užkrėstus failus. Kompiuterio patikrinimui mes rekomenduojame naudoti Reimage arba kitas antivirusines programas.

verdiktas - failo statusas:
reikalinga diagnostika
Virusai.lt tyrimų centras renka ir tikrina visą informaciją, susijusią su mqrt.dll. Mes siekiame atsakyti į šiuos klausimus: Ar šis failas kelia grėsmę? Ar šis failo vardas yra naudojamas kenkėjiškų programų veikloje? ir kitus. Galutinis failo statusas yra tik mūsų nuomonė apie failą. REIKALINGA DIAGNOSTIKA statusas reiškia, jog šis failas yra saugus, tačiau šio failo vardas taip pat gali būti naudojamas kenkėjiškiems tikslams ir gali būti panaudotas pavojingoms programoms platinti. Šiuo atveju, naudokite patarimus žemiau:
Patarimas:
Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti Malware
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
šaltinis: http://www.2-spyware.com/file-mqrt-dll.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palykink