"Microsoft Critical Alert" virusas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Malware
12

„Microsoft įspėjamasis pranešimas“ perspėja apie užkrėstą kompiuterį

„Microsoft įspėjamojo pranešimo” (angl. „Microsoft Critical Alert“) virusas yra priskiriamas prie apgaulingų techninės pagalbos pranešimų užkratų kategorijos. Šie pranešimai yra sukurti tam, kad įtikintų vartotojus, kad jų kompiuteriai yra užkrėsti sudėtingais virusais. Iš dalies tokie pranešimai yra teisingi – jūsų įrenginys iš tikrųjų yra užkrėstas bet tik kitu užkratu nei teigiama perspėjamuose pranešimuose. Tokiu atveju vartotojų ekranuose pasirodo keli klaidingi pranešimai, nurodantys nedelsiant imtis veiksmų bei susisiekti su tariamais Microsoft IT specialistais nurodytais numeriais ar e. pašto adresais. Iš tiesų, jie – kompiuteriniai sukčiai, siekiantys išvilioti pinigus iš patiklių vartotojų. Šių užkratų kategorija pasižymi plačia įvairove: atitinkamai nuo užkrato tipo, vartotojai skatinami ne ignoruoti šių įspėjamųjų pranešimų, nes neva jų asmeniniai duomenys, įskaitant ir banko prisijungimo slaptažodžius, jau yra nutekinti. Nors užkratų tekstas bei dizainas skiriasi, tačiau jų esmė ta pati: pateikiamas telefono numeris, kuriuo paskambinus tariamas ekspertas padės atblokuoti kompiuterį ar naršyklę. Net jei jūsų įrenginys nėra užkrėstas šiuo užkratu, dažnai tokie pranešimai pasirodo ir įtartinuose aba suklastotuose „Microsoft“ tinklalapiuose. Jais siekiama suklaidinti vartotojus, kad spustelėję ant nuorodų, jie būtų perregistruoti į kitas užkrėstas svetaines ar atsisiųstų tikrąjį viruso failą. Kiti šios kategorijos užkratai informuoja apie neegzistuojančias sistemines klaidas, tokias kaip „nerastas .net failas“, „ Jūsų kompiuteryje aptiktas Zeus virusas“, ar „3658ad79cc3021a klaida“. Jei pastebėjote, bent vieną iš šių simptomų, tikėtina, kad „Microsoft Critical Alert“ arba „Microsoft įspėjamojo pranešimo“ virusas užkrėtė jūsų kompiuterį. Žemiau rasite patarimus, kaip tinkamai pašalinti užkratą. Reimage ar Malwarebytes Anti Malware pagreitins šį procesą."Microsoft įspėjamojo pranešimo" nuotrauka

Klastotų Microsoft įspėjamųjų pranešimų aptinkama daugybėje svetainių. Kadangi mažiau patyrę vartotojai dažnai patikimi apgaulingais pranešimais, tai atitinkamai lemia tokių virusų populiarumą. Atidžiau pažvelgus į šiuos pranešimus, nėra sunku perprasti klaidingas žinutes. Jose dažnai pastebėsite gramatikos bei spausdinimo klaidas. Jose pateikiamas numeris, kuriuo turėtumėte susisiekti su techninės pagalbos ekspertu. Tam, kad kompiuterinis sukčius įtikintų vartotojus savo kompetencija, jis dažnai pateikia gausybę nereikalingos ir klaidingos techninės informacijos. Demonstruodamas savo išmanymą, sukčius prisijungs prie jūsų kompiuterio nuotolinio būdu bei įdiegs galimai kenksmingus failus ar atliks nereikalingus veiksmus. Už šią techninę pagalbą nurodys sumokėti kelių šimtų eurų mokestį. Taip pat pastebėta, kad kai kurie kompiuteriniai nusikaltėliai gali įrašyti tiktą failus koduojantį virusą. Atsiradus panašiems įspėjamiesiems pranešimais, siūlome juos ignoruoti ir pradėti „Microsoft Critical Alert“ šalinimą.

Viruso platinimo ypatumai

Atvėrus užkrėstą reklaminių laiškų priedą, apsilankius užkrėstoje svetainėje, tikėtina, kad užsikrėsite šiuo viruso. Mažiau ištobulinti šios kategorijos virusai yra susieti su atitinkamais tinklalapiais ar reklaminiais pranešimais juose. Jei lankotės žaidimų, lošimų ar svetainėse, skirtose suaugusiems, svetainės bei spustelėję ant nuorodos, siūlančios nuskanuoti kompiuterį dėl virusų, galite būti perregistruotas į kitą tinklalapį, kuriame pasirodys „Microsoft įspėjamojo pranešimo“ žinutės. Tad svarbu įsidiegti anti-šnipinėjimo bei antivirusinę programas, kurios užblokuos panašius tinklalapius. Taip pat turėtume atkreipti dėmesį ir į atsisiunčiamas programas, jei rinksitės „Įprastąjį“ (angl. „Recommended“) būdą, nepastebėsite papildomai pridėtų priedų.

„Microsoft įspėjamojo pranešimo” užkrato aptikimas bei šalinimas

Rekomenduotina pašalinti „Microsoft pavojaus pranešimas” virusą kompiuterinės apaugos programos pagalba, kadangi ji geba aptikti visas šio užkrato failus. Taip pat ji padės aptikti ir šio viruso naršyklės įskiepius ar paslėptus failus. Šis būdas užtrunka kelias minutes. Tačiau itin svarbu, kad programa būtų atnaujinta. Todėl nerekomenduotina šalinti „Microsoft pavojaus pranešimas” viruso įprastuoju būdu. Jei negalite paleisti apsaugos programos ar kitos esminės operacinės sistemos funkcijos neveikia – perkraukite kompiuterį į Saugos rėžimą. Kaip tai padaryti, raiste žemiau.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą "Microsoft Critical Alert" virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
"Microsoft Critical Alert" virusas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje

Rankinis „Microsoft Critical Alert“ viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti „Microsoft Critical Alert“ naudojant Safe Mode with Networking

Reimage tai įrankis galintis aptikti kenkėjiškas programas.
Turite nupirkti pilną versiją norėdami pašalinti infekcijas.
Daugiau informacijos apie Reimage.

Saugos rėžimas įgalins esmines sistemos funkcijas, kurios leis įjungti antišnipinėjimo programą, net jei virusas ją užblokavo įprastajame rėžime.

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: „Microsoft Critical Alert“ šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite „Microsoft Critical Alert“ pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti „Microsoft Critical Alert“ naudojant System Restore

Reimage tai įrankis galintis aptikti kenkėjiškas programas.
Turite nupirkti pilną versiją norėdami pašalinti infekcijas.
Daugiau informacijos apie Reimage.

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš „Microsoft Critical Alert“ pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog „Microsoft Critical Alert“ sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip „Microsoft Critical Alert“ prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Malwarebytes Anti Malware.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Daugiau informacijos apie autorių

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-microsoft-critical-alert-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis