Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

MediaPlayersvideos 1.1 reklamų šalinimas

12

Kas yra MediaPlayersvideos 1.1?

MediaPlayersvideos 1.1 (dar žinoma kaip MediaPlayersvideos) yra potencialiai nepageidaujama programa, kuri bando įtikinti žmones, kad ji gali pagerinti vaizdo įrašų, siūlomų įvairiose internetinėse svetainėse, rezoliuciją. Jeigu jūs dar neįsirašėte šios programos į savo kompiuterį, rekomenduojame linkti nuo jos atokiai. Panašu, kad ji yra tik dar viena ‘adware’ ir ‘potentially unwanted program’ kategorijoms priklausanti programa, rodanti erzinančius pranešimus ir reklamuojanti trečiųjų šalių svetaines. Jeigu skaitote šį straipsnį, greičiausiai jūs arba labai domitės kompiuteriniais virusais arba neseniai pastebėjote reklamas, pažymėtas  kaip ‘Ads by MediaPlayersvideos 1.1’, savo naršyklėje ir nusprendėte pasidomėti, kokia programa jas gali sukelti. Jei šį straipsnį vis dėlto skaitote dėl antrosios priežasties, tada būkite labai atsargūs ir venkite spaudinėti ant rodomų reklamų nepaisant to, kaip patraukliai jos gali atrodyti. Turėkite omenyje, kad MediaPlayersvideos 1.1 pranešimai gali būti pripildyti nuorodų į iš anksto numatytas svetaines. Deja, bet kai kurie MediaPlayersvideos naršyklės peradresavimai gali būti pavojingi ir nukreipti jus į nesaugias internetines svetaines. Be to, nereikėtų nuvertinti fakto, kad ‘adware’ tipo programos gali naudoti slapukus (angl. ‘cookies’) tam, kad galėtų stebėti žmonių naršymo veiklą bei įpročius. Nors šios programos kūrėjai teigia, kad ji gali rinkti tik neasmeninę informaciją, nereikėtų atmesti fakto, kad internetiniai sukčiai gali gana lenvai paveikti tokias programas taip, kad jos įrašinėtų klaviatūros paspaudimus bei asmeninę informaciją. Taigi, net jeigu MediaPlayersvideos virusas nėra kenksmingas pats savaime, jis yra visiškai nenaudingas ir kelia grėsmę jūsų saugumui internete. Dėl šios priežasties rekomenduojame pašalinti šios programos naudojant patikimą antivirusinę programą, pavyzdžiui, SpyHunter.

Kaip MediaPlayersvideos 1.1 gali patekti į jūsų kompiuterį?

MediaPlayersvideos 1.1 buvo priskirta potencialiai nepageidaujamų programų kategorijai iškart po to kai kompiuterių saugumo ekspertai nustatė, kad dažniausiai ši programa yra pridedama prie kitų nemokamų programų kaip papildoma sudedamoji dalis. Toks programinės įrangos platinimo būdas, kuris angliškai žinomas kaip „bundling“, yra nesąžiningas dėl to, kad dažniausiai trečiųjų šalių priedai patenka į kompiuterius nepastebėti. Įvairūs naršykliės plėtiniai, įrankių juostos ir priedai yra pristatomi tokiu būdu, kad žmonės jų nepastebėtų. Todėl jeigu norite atsisakyti papildomų priedų, turėtumėte rinktis „Advanced“ arba „Custom“ įrašymo būdus ir atidžiai stebėti visą įrašymo procesą. Ieškokite langelių, teigiančių, kad jūs sutinkate įdiegti nežinomas programas, tokias kaip MediaPlayersvideos 1.1. Jeigu jūs to nepadarysite, nepatikima programa gali užgrobto jūsų naršyklę bei nuolat rodyti MediaPlayersvideos 1.1 pranešimus jums naršanti internete. Beje, ši programa taip pat gali rodyti apgaulingus pranešimus, siūlančius jums atnaujinti naršyklę, Java, Flash Player ar kitas programas. Ignoruokite tokius iššokančius pranešimus, nes dažniausiai jie yra naudojami kitoms ‘adware’, ‘browser hijacker’ ir kitoms potencialiai nepageidaujamoms programoms platinti. Tam, kad sustabdytumėte naršyklės peradresavimus, pranešimus, priminimus, naršyklės sulėtėjimus ir t.t., turite pašalinti MediaPlayersvideos 1.1 virusą iš savo kompiuterio.

Kaip pašalinti MediaPlayersvideos 1.1 virusą?

MediaPlayersvideos 1.1 naršyklės peradresavimai bei iššokantys pranešimai gali sukelti įvairių su kompiuteriu susijusių problemų, pvz.: sulėtėjimai, kitų nepageidaujamų programų įsirašymas ar net asmeninės informacijos praradimas. Net jeigu visa tai nebūtinai turi nutikti, būkite tam pasiruošę iš anksto.

Jūs galite automatiškai pašalinti MediaPlayersvideos 1.1 šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą MediaPlayersvideos 1.1 pranešimai šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
MediaPlayersvideos 1.1 pranešimai pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas MediaPlayersvideos 1.1 pranešimai šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant MediaPlayersvideos 1.1 pranešimai (2015-05-16)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant MediaPlayersvideos 1.1 pranešimai (2015-05-16)
MediaPlayersvideos 1.1 pranešimai ekrano nuotrauka
MediaPlayersvideos 1.1 pranešimai ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis MediaPlayersvideos 1.1 reklamų pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite MediaPlayersvideos 1.1 iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite MediaPlayersvideos 1.1 iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite MediaPlayersvideos 1.1 ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite MediaPlayersvideos 1.1 ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite MediaPlayersvideos 1.1 iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite MediaPlayersvideos 1.1 bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite MediaPlayersvideos 1.1 iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite MediaPlayersvideos 1.1 ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte MediaPlayersvideos 1.1 šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite MediaPlayersvideos 1.1 iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite MediaPlayersvideos 1.1 ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite MediaPlayersvideos 1.1 šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite MediaPlayersvideos 1.1 iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite MediaPlayersvideos 1.1 ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite MediaPlayersvideos 1.1 pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite MediaPlayersvideos 1.1 iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite MediaPlayersvideos 1.1 bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite MediaPlayersvideos 1.1 pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite Ads by MediaPlayersvideos 1.1 pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti MediaPlayersvideos 1.1 registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e