Kam reikalingas lsass.exe?

lsass.exe

lsass.exe yra saugus sistemos procesas, kuris yra atsakingas už kompiuterio apsaugos procesų vykdymą. lsass.exe patikrina vartotojo identifikavimo duomenis kai šis bando prisijungti prie kompiuterio ir sukuria komandas, atsakingas už jo identifikavimo procesą. Atkreipkite dėmesį, kad lsass.exe yra teisėtas failas, kuris yra gyvybiškai svarbus normaliam jūsų kompiuterio funkcionavimui. Jis gali būti randamas C:\WINDOWS\SYSTEM32\ ir nekelia jokios grėsmės.

DEMESIO!

Kai kurie parazitai naudoja lsass.exe failo vardą siekdami suklaidinti žmones ir paslėpti savo procesus. Taigi, jūsų kompiuteris gali būti užkrėstas ir jūs galite to nežinoti. Siekiant užkirsti kelią tokių programų veikimui kompiuteryje, privalote ištrinti užkrėstus lsass.exe procesus. Tam mes rekomenduojame naudoti vieną iš šių antivirusinių: STOPzilla, SpyHunter.

verdiktas - failo statusas:
reikalinga diagnostika
Virusai.lt tyrimų centras renka ir tikrina visą informaciją, susijusią su lsass.exe. Mes siekiame atsakyti į šiuos klausimus: Ar šis failas kelia grėsmę? Ar šis failo vardas yra naudojamas kenkėjiškų programų veikloje? ir kitus. Galutinis failo statusas yra tik mūsų nuomonė apie failą. REIKALINGA DIAGNOSTIKA statusas reiškia, jog šis failas yra saugus, tačiau šio failo vardas taip pat gali būti naudojamas kenkėjiškiems tikslams ir gali būti panaudotas pavojingoms programoms platinti. Šiuo atveju, naudokite patarimus žemiau:
Patarimas:
Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
SpyHunter yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.

Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Reimage

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisProgramos
Failai
Pamėk Mus Facebook'e