Sudėtingumo skalė:  
  (92/100)

Live Security Professional šalinimas

12

Live Security Professional yra grėsminga programa, priklausanti Winwebsec parazitų šeimai. Kurdami naujus šios šeimos parazitus, sukčiai naudoja praktiškai tą pačią išvaizdą ir nustato juos veikti tai pačiai kenkėjiškai veiklai – Live Security Professional bando įtikinti savo aukas, kad jų kompiuteriai yra užsikrėsti daugybės virusų ir kad juos galima sutvarkyti tik jos licencijuotos versijos pagalba. Tačiau, jūs turėtumėte leisti savo pinigus šia programai tik tuo atveju, jeigu jums nerūpi jūsų kompiuterio saugumas. Kaip ir nelicenzijuota versija, licencijuota Live Security Professional versija privalo būti kuo skubiau pašalinta, nes ji neturi jokios virusų duomenų bazės ir yra naudojama tik vienam tikslui –  pavogti pinigus. Taigi, jeigu Live Security Professional pasirodytų jūsų kompiuterio ekrane, jūs turėtumėte ignoruoti jos pranešimus ir taip pat pašalinti šį virusą iš sistemos.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI Live Security Professional?

Ši programa naudoja tas pačias infiltracijos priemones kaip ir ankstesnės jos versijos, taigi ji gali lengvai patekti į jūsų kompiuterį kartu su nemokamomis programomis, kenkėjiškais el. laiškų priedais ar kitais atsisiuntimais, kurie yra platinami Internete. Kai tik atsiranda sistemos viduje, Live Security Professional inicijuoja nežymius sistemos pokyčius ir pradeda savo klaidinančią kampaniją kai tik auka perkrauna savo kompiuterį. Siekiant išgauti iš savo aukų pinigus, ji teigia, kad jis yra pavojingai užkėstas. Štai yra keletas tokių pranešimų pavyzdžių, kurie turi būti ignoruojami:

Warning: Your computer is infected
Detected spyware infection!
Click this message to install the last update of security software… 

Live Security Professional
Warning! 38 infections found!
Last scan detected malicious programs (6), viruses (22), adware (2), spyware (6), tracking cookies (2)
It is highly recommended to remove these threats from your computer immediately! 

Threat detected!
Security Alert! Your computer was found to be infected with privacy-threatening software. Private data may get stolen and system damage may be severe.Recover your PC from the infection right now, perform a security scan.

Siekdami sustabdyti Live Security Professional viruso veiklą, jūs turite pašalinti šią kenkėjišką programą iš savo kompiuterio. Kitaip, ši nesąžininga programa gali sulėtinti jūsų kompiuterio darbą ir inicijuoti naršyklės peradresavimus ar jūsų asmeninės informacijos praradimą.

KAIP PAŠALINTI Live Security Professional?

Jei jūsų kompiuteris yra užkrėstas Live Security Professional  ir jūs norite jį pašalinti, paleiskite pilną sistemos skenavimą su STOPzilla arba SpyHunter ir pašalinkie užkrėstus failus iš savo kompiuterio.

Jei jūs negalite pradėti nė vienos iš šių programų, atlikite šiuos veiksmus:

1. Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą. Tiesiog perkraukite kompiuterį ir, kai tik jis pradeda užsikrauti, pakartotinai spauskite F8.
2. Prisiregistruokite tuo pačiu vartotoju kaip ir įprastame Windows režime
3. Dabar paspauskite ant IE arba kitos naršyklės ir pasirinkite „Run as“ arba „Run as administrator“, įveskite savo administratoriaus slaptažodį (jei reikia).
4. Įveskite šią nuorodą į naršyklės adresą: http://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir atsisiųskite programą į savo kompiuterį. Paleiskite ją ir pašalinkite Live Security Professional failus.

Taip pat galite pabandyti naudoti šį registracijos kodą, kuris privers jūsų virusą manyti, jog jūs nusipirkote licenziją: AA39754E-715219CE. Po to rekomenduojame praskenuoti kompiuterį su anti-spyware programomis ir pašalinti kenksmingus failus.

Automatinis Live Security Professional šalinimas

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Live Security Professional šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Live Security Professional šalinimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Live Security Professional šalinimo programą
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
Live Security Professional pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Live Security Professional šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Live Security Professional (2014-10-23)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Live Security Professional (2014-10-23)
Live Security Professional ekrano nuotrauka
Live Security Professional ekrano nuotrauka

Live Security Professional rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e