Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Lightning Savings viruso šalinimas

Liucija Danes - -
12

Kas yra Lightning Savings?

Lightning Savings (taip pat žinomas kaip Lightning-Savings) yra programa, kuri yra pristatoma kaip geriausius pasiūlymus ir kuponus galintis parodyti naršyklės priedas. Vis dėlto, Lightning Savings pranešimai jūsų kompiuteryje gali pasirodyti ne tik kai jūs lankotės interneto parduotuvėse. Anot daugelio žmonių, kurie savanoriškai atsisiuntė šią programą į savo kompiuterius, jie šios programos pranešimus mato vos tik įsijungia kompiuterį ir pradeda naršyti internete. 

Beje, jūs taip pat galite susidurti su naršyklės peradresavimais bei naršyklės sulėtėjimais. Štai kodėl mes jums rekomenduojame gerai pamąstyti prieš įrašinėjant šią programą į kompiuterį. Beje, ji gali pradėti sekti jūsų naršymą Internete ir bandyti kaupti tokią informaciją kaip labiausiai jūsų lankomos svetainės ar jose įvedami duomenys. Galiausiai, ji gali bandyti užgrobti visas jūsų kompiuteryje esančias naršykles, kadangi ši programa vis dar yra aktyviai platinama kaip papildomas kitų programų priedas. Jeigu jūs skirtumėte daugiau laiko nemokamų programų atsisiuntimui, jūs galėtumėte atsisakyti Lightning Savings. Kaip tiksliai galima tai padaryti, mes jums paaiškinsime sekančioje pastraipoje. 

Jeigu pastebėjote reklamas, kurios turi prierašą ‘ads by Lightning Savings’, ‘Lightning Savings ads’, ‘brought to you by Lightning Savings’ ir pan., tai reiškia, kad šis naršyklės priedas jau slepiasi jūsų kompiuteryje. Tokiu atveju, nieko nelaukite ir atlikite žemiau pateiktus veiksmus. Jūs taip pat galite pašalinti šią programą automatiškai. Tam mes rekomenduojame naudoti vieną iš šių programų: Reimage, STOPzilla.

Kaip Lightning Savings gali atsidurti mano kompiuteryje?

Jūs galite atsisiųsti Lightning Savings į savo kompiuterį savanoriškai arba kartu su kitomis programomis. Paprastai tokius naršyklės priedus platina nemokamos programos, kurios angliškai yra vadinamos download manager, PDF creator, video streaming software, video recording software ir panašiai. Jeigu jūs nusprendėte atsisiųsti vieną iš tokių programų, pirmas dalykas, kurį jūs turite padaryti, yra jos aprašymo perskaitymas. Jeigu pastebėjote bent menkiausią užuominą apie susijusias programas bei jūsų naršymo istorijos kaupimą, jūs turėtumėte vengti tokios programos. Beje, rinkitės tik Custom arba Advanced programos įrašymo būdą, kuris leis jums atsisakyti papildomų priedų. Žinoma, kad tai padarytumėte, jūs turėtumėte nužymėti visas varneles, kurios teigia, kad jūs sutinkate su Lightning Savings atsisiuntimu.

Kaip pašalinti Lightning Savings reklamas?

Ši programa nėra virusas, tačiau ji jūsų kompiuteryje gali sukelti įvairiausių nepatogumų bei įtarimą keliančių veiklų. Dažniausios iš jų – erzinančios reklamos bei peradresavimai į susijusias svetaines. Jeigu norite užkirsti joms kelią, sekite žemiau pateiktas instrukcijas: 

Jūs galite automatiškai pašalinti Lightning Savings šių programų pagalba: Reimage, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Lightning Savings virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Lightning Savings virusas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Lightning Savings virusas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Lightning Savings virusas (2015-07-28)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant Lightning Savings virusas (2015-07-28)
Lightning Savings virusas ekrano nuotrauka
Lightning Savings virusas ekrano nuotraukaLightning Savings virusas ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis Lightning Savings viruso pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Lightning Savings iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite Lightning Savings iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Lightning Savings ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Lightning Savings ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Lightning Savings iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Lightning Savings bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Lightning Savings iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Lightning Savings ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Lightning Savings šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Lightning Savings iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite Lightning Savings ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Lightning Savings šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Lightning Savings iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite Lightning Savings ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Lightning Savings pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Lightning Savings iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Lightning Savings bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Lightning Savings pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-lightning-savings-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis