Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Istartpageing.com užgrobimo atsikratymas

123

Kokiai programų kategorijai priskiriama Istartpageing.com programa?

Istartpageing.com yra priskiriamas “browser hijackers” kategorijai, nes šis virusas gali užgrobti jūsų interneto naršyklę savavališkai, vos tik patekęs į jūsų kompiuterį su kita nemokama programa. Mūsų komanda ištyrė šią programą ir nustatė, jog ši programa yra potencialiai nepageidaujama ir turėtų nedelsiant būti pašalinta iš kompiuterio. Nors ši internetinė svetainė pristato save kaip patikimą paieškos svetainę, kuri pateikia geriausius paieškos rezultatus parinkdama juos iš tokių paieškos svetainių, kaip Google, Bing, Yahoo, prašome netikėti tokiais tuščiais pažadais. Ši svetainė gali tapti jūsų naršyklės pagrindiniu puslapiu iškart po to, kai Istartpageing.com programėlė užkrėčia jūsų kompiuterį. Ji yra remiama neaiškių trečiųjų šalių kompanijų, todėl iš tiesų ji jums pateiks paieškos rezultatus, pripildytus nukreipiančiųjų nuorodų. Šios nuorodos gali jus nukreipti į nepatikimus, o gal net ir pavojingus puslapius. Nenaudokite Istartpageing.com savo paieškoms, tai pavojinga!

Dažniausiai Istartpageing.com plinta su įvairiomis nemokamomis PDF kūrimo programomis, atsisiuntimų tvarkymo programomis ir panašiai. Vos tik ši programa patenka į kompiuterį, ji pradeda reklamuoti savo partnerių puslapius priversdama Istartpageing.com aukas apsilankyti tokiuose puslapiuose vos tik paspaudus ant bet kokio Istartpageing.com paieškos rezultato. Būtent todėl ši programa nustato Istartpageing.com puslapį pagrindiniu. Taip siekiama generuoti didesnį lankytojų srautą, keliaujantį į partnerių svetaines. Iš to Istartpageing.com kūrėjai uždirba pinigus – jie gauna pelno už kiekvieną vartotoją, nukreiptą į jų svetaines.

Deja, Istartpageing.com nukreipimai gali jums sukelti rimtų problemų. Blogiausia yra tai, jog yra tikimybė, jog būsite nukreiptas į pavojingus puslapius, reklamuojančius bei siūlančius atsisiųsti pavojingas programas arba net virusus. Nerekomenduojame lankytis Istartpageing.com svetainėje ar ieškoti jums reikiamos informacijos per šį puslapį. Negana visų išvardintų problemų, Istartpageing.com gali sekti jūsų veiklą internete ir kaupti šią informaciją. Norėdami išvengti visų Istartpageing.com keliamų problemų, siulome įrašyti SpyHunter antivirusinę programą ir pašalinti šį virusą bei nepageidaujamą Istartpageing.com paieškos sistemą iš savo kompiuterio.

 

an example of the main page that belongs to Istartpageing.com browser hijacker

 

Kaip tokie virusai gali patekti į mano kompiuterį?

Istartpageing.com gali patekti į jūsų kompiuterį kartu su kitomis nemokamomis programomis. Būkite ypač atsargūs siųsdamiesi programinę įrangą iš šių internetinių svetainių: download.com, soft32.com, softonic.com, cnet.com ir panašiai. Rekomenduojame kaskart prieš parsisiunčiant nemokamas programas paieškoti informacijos apie jų patikimumą internete. Pasidomėkite ir informacija, esančia “Naudojimo sąlygų” bei “Privatumo politikos” dokumentuose. Tuomet pasirinkite vieną iš šių įrašymo nustatymų ir atsisakykite papildomų programėlių tiesiog pašalindami varnelės ženkliukus, esančius šalia sutikimų įrašyti tokias programas:

  • “Advanced”;
  • “Custom”.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Istartpageing.com šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Istartpageing.com pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Istartpageing.com šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Istartpageing.com (2015-12-31)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Istartpageing.com (2015-12-31)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e