Incredibar išinstaliavimas

Sudėtingumo skalė: Sudėtingumo skalė (74/100)

Incredibar yra labai įkyri programa, kuri gali pradėti rodyti reklamas bei peradresuoti jūsų naršyklę į nesaugias svetaines. Vos tik ši programa patenka į kompiuterį, ji iškarto pradeda neleisti savo aukai lankytis tokiose paieškos svetainėse kaip Google, Bing ir Yahoo. Vietoje jų, ji peradresuoja žmones į mystart.incredibar.com. Beje, ši programa gali pradėti kelti dar rimtesnių problemų, pavyzdžiui lėtinti naršyklės darbą, rodyti nesibaigiančias reklamas ar netgi įrašyti kitų programų į kompiuterį. Be to, kaip kai kurie ekspertai perspėja, ji taip pat gali būti naudojama rinkti informacijai apie užkrėstų kompiuterių veiklą ir registruoti kiekvieną žmogaus aplankytą svetainę bei kitokius jo veiksmus internete. Tada ši informacija yra siunčiama reklamos firmoms. Dažniausiai, Incredibar paveikia visas pagrindines naršykles, įskaitant Internet Explorer, Google Chrome ir Mozilla Firefox,, todėl yra visai nesunku pastebėti ją. Nors negalima sakyti jog tai yra virusas, jūs neturėtumėte palikti Incredibar savo kompiuteryje jeigu neįdiegėte šios programos patys.

Incredibar infekcijos simptomai

Kaip ir kitos panašios infekcijos, Incredibar inicijuoja naršyklės peradresavimus. Jeigu jūs pastebėjote, kad esate verčiamas lankytis mystart.incredibar.com puslapyje, jūs taip pat galite būti užkrėstas. Mes visiškai nerekomenduojame pasitikėti šia paieškos svetaine, nes dažniausiai ji pateikia pakeistus paieškos rezultatus. Pirmose pozicijose yra pateikiamos svetainės, kurios moka Incredibar kūrėjams už reklamą. Jei aplankysite nors vienoje iš jų, Incredibar kūrėjai už tai gaus pinigų. Pagrindinis būdas, kaip Incredibar patenka į kompiuterius, yra įvairios nemokamos programos, kuriose ji slepiasi kaip ‘priedas’.  Žinoma, kaip ir bet kuri kita paieškos svetainė, ji taip pat gali būti įdiegta į kompiuterį ir jūsų pačių. Būkite labai atsargūs įrašinėdami tokias programas į savo kompiuterį, nes jos vėliau gali sukelti jums rimtų problemų.

Kaip pašalinti Incredibar iš Jūsų kompiuterio?

Incredibar šalinimas gali būti sudėtinga užduotis, nes yra labai sunku aptikti visus šiai programai priklausančius failus. Vis dėl to, mes suradome dvi programas, kurios sugeba pilnai pašalinti Incredibar iš kompiuterio. Šiam parazitui šalinti geriausia naudoti SpyHunter arba STOPzilla programas. 

Automatinis incredibar šalinimas:

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kuri produktą incredibar šalinimui, jūs sutinkate su mūsų pritavumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
incredibar šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft
SpyHunter yra rekomenduojamas produktas incredibar šalinimui. Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!

Alternatyvios programos

STOPzilla
Mes išbandėme STOPzilla efektyvumą šalinant incredibar (2013-10-17)
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant incredibar (2013-10-17)
XoftSpy AntiVirus Pro
Mes išbandėme XoftSpy AntiVirus Pro efektyvumą šalinant incredibar (2013-10-17)
Defender Pro Ultimate Security Suite
Mes išbandėme Defender Pro Ultimate Security Suite efektyvumą šalinant incredibar (2013-10-17)

incredibar ekrano nuotrauka

incredibar ekrano nuotrauka

incredibar rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
Incredibar.exe

Ištrinti registro reikšmes:
* HKEY_CURRENT_USER\Software\13376694984709702142491016734454
* HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run “13376694984709702142491016734454?

Išregistruoti DLL' us:
incredibar.dll

Ištrinti failus:
* %Program Files%\Incredibar\Incredibar.exe
* %UserProfile%\Desktop\Incredibar.lnk
* %UserProfile%\Start Menu\Incredibar\Incredibar.lnk
* %UserProfile%\Start Menu\Incredibar\Help.lnk
* %UserProfile%\Start Menu\Incredibar\Registration.lnk
* %UserProfile%\Application Data\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch\Incredibar.lnk
* C:\Program Files\incredibar.dll

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis  • ramunas

    nerandu nieku jokiu failu,kuriuos reikia istrinti,Jusu siulomos programos taip pat nieko neranda,o incredibar vistiek meta!!!!rankiniu budu isvis neimanoma kazka rasti!!!!gal yra kitokiu programu ,kurios tikrai randa ir panaikina sita mesla(INCREDIBAR)?????ACIU.

    • virusai.lt

      Incredibara musu siulomos proramos randa. galbut reali jusu bedos priezastis yra visai kitas virusas, o incredibaras tik jo infeccijos pasekme ir apgavyste siekiant uzslepti tikraji virusa. Tokiu atveju geriasuias patarimas butu isigyti mokama programa ir jei ji nesusitvarko, kreiptis i produkto supporta, kad jie darba pabaigti rankiniu budu, arba nesti kompiuteri gerai sistemos architektura ismanaciam tech personalui.

  • Pingback: Kaip ištrinti Mystart.incredibar.com

  • Pingback: Kaip ištrinti IB Updater Service

Pamėk Mus Facebook'e
naujienos
Produktas spaudoje
Atsiliepimai