Incredibar išinstaliavimas

Sudėtingumo skalė:  
  (74/100)

Virusai.lt mokslinių tyrimų centras Incredibar priskiria prie reklaminių parazitų arba naršyklės užgrobėjų. Įdiegus Incredibar į jūsų kompiuterį Google, Bing ir yahoo paieškos rezultatai pradeda persiadresuoti į mystart.incredibar.com. Šis pavojingas naršyklės įskiepis gali užgrobti visas pagrindines naršykles, įskaitant Internet Explorer, Google Chrome ir Mozilla Firefox. Dažniausiai tokie įskiepiai kaip incredibar renka informaciją apie užkrėstų kompiuterių veikla ir registruoja kiekvieną aplankytą svetainę, vartotojo veiksmus internete . Tada šią informaciją siunčia į prekybos bendroves. Jei jūs nesutikote, kad tokia veikla būtų fiksuojama jūsų kompiuteryje – Incredibar tai daro nelegaliai. Tai jūsų privatumo pažeidimas.

Incredibar infekcijos simptomai

Nors ir peradresuotos paieškos suras kažkokius rezultatus mystart.incredibar.com puslapyje, tačiau jie nebus tokie geri kaip tikrų paieškos sistemų. Be to šis naršyklės įskiepis gali pridėti žymas į adresyną apie tokius puslapius, kurių niekada net nelankėte. Tačiau jei aplankysit šias svetaines, Incredibar kūrėjai už tai gaus pinigų. Incredibar gali būti įdiegta ir jūsų pačių. Jūs galėjote tarkim gauti laišką su reklama, ir jei spustelėjote ant jo, incredibar įsirašė į sistemą. Užsikrėtus šia infekcija jūsų kompiuteris taps lėtesnis, nes ji sunaudos dalį kompiuterio resursų. Kitas būdas užsikrėsti šia infekcija yra per įvairius nemokamos programinės įrangos paketus. Incredibar moka po pusantro dolerio už kiekvieną partnerių instaliuotą Incredibar kopiją, todėl šis įskiepis yra taip išnaudojamas kibernetinių nusikaltėlių bei nesąžiningos rinkodaros. Diegdami programas į savo kompiuterį būkite atsargūs ir nepasilinėkite nereikalingų varnelių, kurios vėliau jums įrašys nereikalingą programinę įrangą.

Kaip pašalinti Incredibar iš Jūsų kompiuterio?

Incredibar šalinimas rankiniu būdu yra sudėtinga užduotis. Tai galite padaryti tik tada, jei turite kokių nors kompiuterio sistemos architektūros žinių. Mes rekomenduojame pasinaudoti paprastesniu būdu – pašalinti Incredibar automatinį šnipinėjimo programų šalinimo įrankiu. Šiam parazitui šalinti geriausia naudoti SpyHunter ir Spybot Search and Destroy programas. Kartais vienos programos nepakanka. Parazitai turi galimybę blokuoti vieną arba kitą antiparazitinę programą, Naudokite ne mažiau kaip 2 įrankius, taip padidinsite šansus sėkmingai pašalinti Incredibar.

Automatinis incredibar pašalinimas

Jūs galite automatiškai pašalinti incredibar šių programų pagalba: SpyHunter, STOPzilla, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą incredibar šalinimui, jūs sutinkate su mūsų pritavumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
incredibar šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft
SpyHunter yra rekomenduojamas produktas incredibar šalinimui. Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!

Alternatyvios programos

STOPzilla
Mes išbandėme STOPzilla efektyvumą šalinant incredibar (2014-09-11)
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant incredibar (2014-09-11)
XoftSpy AntiVirus Pro
Mes išbandėme XoftSpy AntiVirus Pro efektyvumą šalinant incredibar (2014-09-11)
Defender Pro Ultimate Security Suite
Mes išbandėme Defender Pro Ultimate Security Suite efektyvumą šalinant incredibar (2014-09-11)

incredibar ekrano nuotrauka

incredibar ekrano nuotrauka

Rankinis incredibar pašalinimas

Žingsnis 1

Išinstaliuokite incredibar ir su šia programa susijusias programas

Windows Mac OS X Žingsnis 2
Windows 7 / Vista / XP
 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).
Windows 8
 • Jeigu naudojate Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite incredibar ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite incredibar ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Windows Mac OS X Žingsnis 2

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite incredibar bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Žingsnis 2

Ištrinkite incredibar iš Windows nuorodų

 • Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant Mozilla Firefox ikonėlės ir pasirinkite Properties.
 • Pasirinkite Shortcut kortelę ir patikrinkite Target laukelį. Ištrinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu.

Pakartokite šiuos žingsnius su kiekviena iš jūsų kompiuteryje esančių naršyklių, įskaitant Internet Explorer ir Google Chrome. Taip pat įsitikinkite, kad patikrinote visas jų saugojimo vietas, įskaitant darbalaukį, Start Menu ir užduočių juostą.

Žingsnis 3

Pašalinkite incredibar iš savo interneto naršyklių

Internet Explorer Mozilla Firefox Google Chrome Safari
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite incredibar ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte incredibar šalinimą.
Internet Explorer Mozilla Firefox Google Chrome Safari
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
 • Čia suraskite incredibar ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir pasirinkite Options General.
 • Čia pašalinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą arba tiesiog spustelėkite ant Restore to default.
 • Spuspelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite incredibar šalinimą.
Internet Explorer Mozilla Firefox Google Chrome Safari
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
 • Dabar pasirinkite incredibar ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage), jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Čia, On startup parinktyje, suraskite Open a specific page or set of pages ir spustelėkite ant Set pages.
 • Pasirodžius naujam langui, ištrinkite su jūsų virusu susijusias nuorodas ir įveskite jūsų norimos svetainės adresą.
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite incredibar pašalinimą.
Internet Explorer Mozilla Firefox Google Chrome Safari
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
 • Čia pasirinkite Extentions ir suraskite incredibar bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia, kaip jau buvo parodyta anksčiau, pasirinkite Preferences ir eikite į General.
 • Čia patikrinkite Homepage laukelį. Jeigu jis buvo pakeistas, pašalinkite jums nepatinkantį svetainės adresą ir įveskite tą, kurį norite naudoti savo paieškoms Internete. Nepamirškite įtraukti "http://" prieš įrašydami savo pasirinktos svetainės adresą.
Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užžymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite incredibar pašalinimą.

incredibar rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
"What Incredibar related files inserted to the system depends if this software is installed separately or bundled with other programs."

%Program Files%\Incredibar\Incredibar.exe
%Temp%\incredibarsrv.exe
%Temp%\uninstall.exe

Ištrinti registro reikšmes:
HKEY_CURRENT_USER\Software\13376694984709702142491016734454
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run “13376694984709702142491016734454?

Išregistruoti DLL' us:
C:\Program Files\incredibar.dll
%Temp%\bh\incredibar.dll
%Temp%\incredibarApp.dll
%Temp%\incredibarTlbr.dll

Ištrinti failus:
%Program Files%\Incredibar\Incredibar.exe
%UserProfile%\Desktop\Incredibar.lnk
%UserProfile%\Start Menu\Incredibar\Incredibar.lnk
%UserProfile%\Start Menu\Incredibar\Help.lnk
%UserProfile%\Start Menu\Incredibar\Registration.lnk
%UserProfile%\Application Data\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch\Incredibar.lnk
C:\Program Files\incredibar.dll
%Temp%\bh\incredibar.dll
%Temp%\incredibar.crx
%Temp%\incredibarApp.dll
%Temp%\incredibarTlbr.dll
%Temp%\incredibarsrv.exe
%Temp%\uninstall.exe

Ištrinti direktorijas:
%Program Files%\Incredibar\

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis • ramunas

  nerandu nieku jokiu failu,kuriuos reikia istrinti,Jusu siulomos programos taip pat nieko neranda,o incredibar vistiek meta!!!!rankiniu budu isvis neimanoma kazka rasti!!!!gal yra kitokiu programu ,kurios tikrai randa ir panaikina sita mesla(INCREDIBAR)?????ACIU.

  • virusai.lt

   Incredibara musu siulomos proramos randa. galbut reali jusu bedos priezastis yra visai kitas virusas, o incredibaras tik jo infeccijos pasekme ir apgavyste siekiant uzslepti tikraji virusa. Tokiu atveju geriasuias patarimas butu isigyti mokama programa ir jei ji nesusitvarko, kreiptis i produkto supporta, kad jie darba pabaigti rankiniu budu, arba nesti kompiuteri gerai sistemos architektura ismanaciam tech personalui.

 • Pingback: Kaip ištrinti Mystart.incredibar.com()

 • Pingback: Kaip ištrinti IB Updater Service()

Pamėk Mus Facebook'e
naujienos
Virusai
Produktas spaudoje