Sudėtingumo skalė:  
  (49/100)

IEPlugin šalinimas

Julija Splinters - -
12

Kas yra IEPlugin?

IEPlugin yra pavojingas naršyklės priedas, kuris neseniai buvo įtrauktas į ‘adware’ ir ‘potentially unwanted programs’ kategorijas. Taigi, turėtumėte patikrinti savo kompiuterį ir įsitikinti, ar ši programa slepiasi jūsų kompiuteryje, jeigu jau kurį laiką kenčiate nuo erzinančių reklamų kai naršote internete. Nors dauguma reklamų yra nekenksmingos, dalis IEPlugin pranešimų nusipelnė būti vadinami pavojingais, nes gana dažnai jie praneša apie trūkstamus programinės įrangos atnaujinimus ir nesvarbu ar programinė įranga jūsų kompiuteryje jau yra atnaujinta ar ne. Be to, vos tik spustelėję ant tokių pranešimų, vietoj programos atnaujinimo galite  parsisiųsti kitą ‘adware’, ‘browser hijacker’ ar ‘potentially unwanted program’ tipo programą. Be to, šis parazitas ne tik patiekia komercines reklamas ir įvairius pranešimus kai žmonės naršo internete. Būkite atsargūs, nes jis taip pat gali sekti jūsų naršymo veiklą ir užsirašinėti, kokias svetaines jūs dažniausiai lankote ir kokius duomenis į jas įvedate. Be to, IEPlugin virusui taip pat svarbu sužinoti jūsų kompiuterio IP adresą, buvimo vietą, elektroninio pašto adresą ir panašius dalykus. Nors tokia informacija ir nėra laikoma asmenine, vis tik nepatartina ja dalintis su nežinomomis trečiosiomis šalimis. Galiausiai, būtina paminėti, kad IEPlugin taip pat gali bandyti pakeisti pradinį puslapį ir paieškos sistemą jūsų naršyklėje, pridėti įvairiausių žymių Internet Explorer naršyklėje bei paskatinti kitų nepatikimų ‘adware’ tipo programų įsirašymą. Dėl visų čia išvardintų priežasčių, mes rekomenduojame nedelsiant pašalinti šį naršyklės priedą. Kadangi jis gali bandyti užsimaskuoti kitu pavadinimu ir pasislėpti jūsų kompiuterio sistemoje, turėtumėte apsvarstyti galimybę IEPlugin virusą pašalinti automatiškai. Tam mes rekomenduojame naudoti vieną iš šių programų: Reimage (Windows OS) arba Webroot SecureAnywhere AntiVirus (Windows OS ir Mac OS X).

Kaip IEPlugin gali patekti į mano kompiuterį?

IEPlugin gali būti ir dažniausiai yra įrašomas į kompiuterio sistemą kartu su kitomis reklaminėmis programomis. Tokia platinimo strategija yra vadinama susiejimu (angl. ‘bundling’), todėl vienas iš svarbiausių dalykų, kurį turite prisiminti yra tas, kad Internete pilna nemokamų programų, kurios gali būti įtrauktos į IEPlugin viruso platinimą. Norint išvengti jo įsirašymo, nepamiškite keletos paprastų taisyklių. Visų pirma, įsitikinkite, kad pasirinkote ‘Custom’ arba ‘Advanced’ įrašymo būdą nemokamos programos diegimui. Priešingu atveju, to net nesuvokdami, galite leisti įrašyti papildomus komponentus, tokius kaip naršyklės priedai, papildiniai ar įrankių juostos. Jeigu įtariate, kad jūs jau įsirašėte IEPlugin virusą į savo kompiuterį, yra du būdai galintys padėti jo atsikratyti – galite bandyti susidoroti su kiekvienu IEPlugin pranešimu arba visiškai pašalinti šią programą iš savo kompiuterio. Be abejo, rekomenduojame antrąjį variantą.

Kaip pašalinti IEPlugin virusą?

Jeigu nenorite, kad IEPlugin nusiaubtų jūsų kompiuterio sistemą, turėtumėte šią programą nedelsiant pašalinti. Kuo greičiau tai padarysite, tuo mažiau šansų liks, kad šis virusas įrašys kitas nepatikimas programas. Šį virusą šalinti rekomenduojame automatiškai, nes rankiniu būdu gali būti sunku aptikti visus programai priklausančius komponentus.

Jūs galite automatiškai pašalinti IEPlugin šių programų pagalba: Reimage, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą IEPlugin šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
IEPlugin šalinimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
IEPlugin šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
IEPlugin pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
IEPlugin pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant IEPlugin (2015-09-08)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant IEPlugin (2015-09-08)
IEPlugin ekrano nuotrauka
IEPlugin ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis IEPlugin pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite IEPlugin iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite IEPlugin iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite IEPlugin ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite IEPlugin ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite IEPlugin iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite IEPlugin bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite IEPlugin iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite IEPlugin ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte IEPlugin šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite IEPlugin iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite IEPlugin ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite IEPlugin šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite IEPlugin iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite IEPlugin ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite IEPlugin pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite IEPlugin iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite IEPlugin bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite IEPlugin pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

IEPlugin rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
dsr.exe,extract.exe,pxckdla.exe,rgrt.exe,snbho.exe,systb.exe,wdskctl.exe,winserv.exe,wupdt.exe

Ištrinti registro reikšmes:
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionRunwdskctl
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionRunwin server
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionRunwin server updt
HKEY_CURRENT_USERSOFTWAREMicrosoftSearchAssistantDefaultSearchURL=[site address]
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftInternet ExplorerToolbar{2CDE1A7D-A478-4291-BF31-E1B4C16F92EB}
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftInternet ExplorerToolbar{69135BDE-5FDC-4B61-98AA-82AD2091BCCC}
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionSharedDLLs%Windir%wupdt.exe

Ištrinti failus:
dsr.exe,extract.exe,pxckdla.exe,rgrt.exe,snbho.exe,systb.exe,wdskctl.exe,winserv.exe,wupdt.exe,dsr.dll,systlb.dll

Ištrinti direktorijas:
C:Documents and Settings[Current User]Desktop Toolbar
Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-ieplugin.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis