Kas yra IELowutil.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

Olivija Moreli - -
IELowutil.exe

IELowutil.exe yra teisėtas failas, kurį galite rasti Windows Vista ir vėlesnėse operacinėse sistemose. Šis procesas yra susijęs su „Internet Explorer“ naršykle, kuri jį naudoja tokioms operacijoms kaip atnaujinimų paieška, parsiuntimas ir pan. Vis dėlto, šimtai žmonių pranešė apie problemas, kurios yra susijusios su Ielowutil.exe failu. Dauguma jų skundėsi sistemos sulėtėjimais ir štai tokiais pranešimais:

This application has requested the runtime to terminate it in an unusual way.
Please contact the application’s support team for more information.

Jeigu jūs taip pat susiduriate su šia problema, jos atsikratyti galite šių veiksmų pagalba:

Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant IE ikonėles ir pasirinkite ‘Internet options’
Čia pasirinkite ‘Content’ → Feeds and web slices → Settings.
Dabar nužymėkite varnelę ‘Automatically check feeds and web slices for updates’.

DĖMESIO!

IELowutil.exe negalima atsirasti Windows XP sistemose, todėl jei pastebėjote šį failą kitoje operacinėje, yra didelė tikimybė, kad šis failas yra pavojingas. Daugelis pavojingų programų kūrėjų yra linkę naudoti legalių failų pavadinimus siekdami paslėpti savo virusus sistemoje, todėl būkite budrūs ir visada patikrinkite įtarimą keliančius failus. Jei abejojate IELowutil.exe patikimumu, patikrinkite kompiuterį su RegCure Pro.

verdiktas - failo statusas:
reikalinga diagnostika
Virusai.lt tyrimų centras renka ir tikrina visą informaciją, susijusią su IELowutil.exe. Mes siekiame atsakyti į šiuos klausimus: Ar šis failas kelia grėsmę? Ar šis failo vardas yra naudojamas kenkėjiškų programų veikloje? ir kitus. Galutinis failo statusas yra tik mūsų nuomonė apie failą. REIKALINGA DIAGNOSTIKA statusas reiškia, jog šis failas yra saugus, tačiau šio failo vardas taip pat gali būti naudojamas kenkėjiškiems tikslams ir gali būti panaudotas pavojingoms programoms platinti. Šiuo atveju, naudokite patarimus žemiau:
Patarimas:
Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti Malware
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
šaltinis: http://www.2-spyware.com/file-ielowutil-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palykink