Sudėtingumo skalė:  
  (98/100)

ICE virusas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

Julija Splinters - - | Tipas: Ransomware
12

ICE virusas (taip pat vadinamas kaip The Cyber Crimes Center virusas) yra pavojinga infekcija, priklausanti ransomware kategorijai. Taigi, jūs privalote jį ignoruoti ir kuo greičiau pašalinti iš kompiuterio. Paprastai, šį virusą galima atskirti per jo klaidinantį pranešimą, kuris pateikia įvairių nusikaltimų sąrašą ir reikalauja sumokėti 400 dolerių ar kitą pinigų sumą. Siekiant apgauti kompiuterių vartotojus, ICE virusas pradeda savo veiklą visos sistemos užblokavimu ir savo didžiuliu įspėjimu, kuris vardija įvairius nusikaltimus. Dažniausiai ICE virusas mini pornografinio turinio failų naudojimą, autorių teisių saugomo turinio platinimą ir panašius nusikaltimus. Nors gali atrodyti, kad tai yra oficialus vyriausybinės organizacijos pranešimas, iš tikrųjų tai yra tik tipiškas sukčiavimo metodas. Realus šios programos savininkas yra kibernetinių nusikaltėlių grupė.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI ICE virusu?

ICE virusas, kaip ir kiti ransomware parazitai, yra platinamas per Trojos arklius. Dažniausiai, vartotojai atsisinčia šią infekciją kartu su neoficialiomis programomis ir jų atnaujinimais, kurie yra platinami nelegalių svetainių ir šlamšto pagalba. Kai atsiranda viduje sistemos, šis ransomware parazitas paima kompiuterį įkaitu ir uzrakina visą sistemą. Jis taip pat pakeičia savo darbalaukį į klaidinantį pranešimą, kuriame teigia kažką panašaus:

The ICE Cyber Crime Center virus
Your computer has been blocked!
The work of your computer has been suspended on the grounds of the violation of the law of the United States of America.
(…)
To unlock your computer and to avoid other legal consequences, you are obliged to pay a release fee of $400.

Prašome ignoruoti šį perspėjimą, nes tai didžiulė apgavystė, kuri priklauso sukčiams. Jūs privalote pašalinti iš savo kompiuterio šį ransomware virusą, nes ji ir toliau laikys jūsų kompiuterį įkaitu.

KAIP GALITE PAŠALINTI ICE VIRUSĄ?

Kai bandote pašalinti ICE virusą, didžiausia problema yra atblokuoti darbalaukį. Bandant tai padaryti, mes rekomenduojame šį metodą:

  1. Naudodamiesi kitu kompiuteriu atsisiųskite Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Reimage arba kitą apsaugos programą.
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite sistemos nuskaitymą, ištrinkite infekuotus failus ir dar kartą praskenuokite kompiuterį kai perkrausite jį.
  5. Baigę šiuos veiksmus, patikrinkite savo kompiuterį su atnaujinta anti-malware programa dar kartą ir atsikratykite visų užsilikusių šio viruso failų.

Automatinis ICE virusas šalinimas

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą ICE virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
ICE virusas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Mes išbandėme Plumbytes Anti-Malware efektyvumą šalinant ICE virusas (2016-01-27)
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant ICE virusas (2016-01-27)
Hitman Pro
Mes išbandėme Hitman Pro efektyvumą šalinant ICE virusas (2016-01-27)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant ICE virusas (2016-01-27)
ICE virusas ekrano nuotrauka
ICE virusas ekrano nuotraukaICE virusas ekrano nuotrauka

ICE virusas rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe
šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-ice-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis