Sudėtingumo skalė:  
  (96/100)

HELP_YOUR_FILES viruso šalinimas

12

Ką turėčiau žinoti apie HELP_YOUR_FILES virusą?

HELP_YOUR_FILES yra dar viena CryptoWall ransomware viruso versija. Ši versija yra yra susijusi su CryptoWall 3.0 virusu, Cryptowall 4.0 ir HELP_DECRYPT virusais. Jei jūs niekada girdėjote apie bet kurį iš šių grėsmingų virusų, turėtumėte žinoti, kad jie priklauso ransomware kategorijai, kuri laikoma viena iš labiausiai pavojingų kenkėjiškų programų kategorijų. Virusai, kurie priklauso šiai kategorijai, naudoja pažangias technologijas ta, jog įsiskverbtų į savo aukų kompiuterius ir jiems pakenktų. Jie gali lengvai užšifruoti svarbius failus ir prašyti sumokėti išpirką tam, jog vėl galėtumėte pasiekti tai, kas priklauso jums.

HELP_YOUR_FILES ransomware virusas bando užkrėsti sistemą atkeliaudamas į jūsų el.pašto dėžutę nekaltai atrodančio laiško pavidalu. Jis gali apsimesti, jog yra pranešimas iš banko, sąskaita-faktūra ar panašus tekstinis failas, tam, jog priviliotų jus jį atverti. Vos tik atvėrus šį failą, suprasite, jog tai ne tekstinis failas, o programa, kuri užšifruos failus jūsų kompiuteryje (garso, vaizdo, teksto ir panašias rinkmenas). Toks šifravimas vyksta su RC4 kodo pagalba. Saugokitės, nes HELP_YOUR_FILES virusas gali lengvai užšifruoti tokius ir panašių tipų duomenis: .txt, .ppt, .jpg, .gif, .pdf, .mp3, .mp4, .flv, .wmv. Kai šis virusas pakeičia šiuos failus, jis taip pat pakeičia ir jų vardus su atsitiktinių simbolių deriniu (ysjo96d.9d4 ir kt.), todėl jūs nesuprasite, kokius failus šis virusas užšifravo. Tuomet jūsų ekrane pasirodys toks įspėjimas:

HELP_YOUR_FILES

Greičiausiai pastebėsite, kad kiekviename aplanke, kuriame yra užšifruoti failai, yra vienas iš šių failų – HELP_YOUR_FILES. PNG, HELP_YOUR_FILES. HTML arba HELP_YOUR_FILES. TXT. Šie failai skirti pateikti informaciją, kaip atgauti užšifruotus failus. Kaip matote, šis virusas prašo smokėti 700 dolerių išpirką per Bitcoins sistemą. Vartotojas turi sumokėti failų atkūrimo kainą per nustatytą laiką; kitaip virusas gali paprašyti dvigubai ar trigubai didesnės pinigų sumos. Taip pat yra žinoma, kad HELP_YOUR_FILES gali blokuoti programas, kurios gali padėti iššifruoti pakeistus failus. Deja, bet jums nebus suteikta galimybė gauti failus atgal nesumokėjus išpirkos. Todėl vienintelis būdas atkurti savo sistemą – iš išorinės duomenų saugyklos arba atsarginės sistemos kopijos. Jei turite tokias kopijas, neturėtumėte mokėti išpirkos, nes niekas negarantuoja, jog sumokėjus pinigus jūs tikrai atgausite savo failus. Bet kokiu atveju, turite pašalinti HELP_YOUR_FILES virusą iš savo kompiuterio. Jūs galite tai padaryti su SpyHunter programa.

Kaip HELP_YOUR_FILES virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Šis virusas dažniausiai plinta per apgaulingus elektroninius laiškus, todėl neturėtumėte atidaryti laiškų iš nežinomų siuntėjų arba atsisiųsti priedų iš tokių laiškų. Šis ransomware veikia kaip Trojan virusas – auką jis gali pasiekti kaip „FINE.TXT.EXE“, „REWARD.TXT.EXE,““UPDATE.TXT.EXE“ ir panašiai pavadinti failai. Nepatyrę kompiuterių vartotojai negali suprasti, ką reiškia šie plėtiniai – ir .txt failo pavadinimo pratęsimas dar nereiškia, kad tai yra tekstinis dokumentas, nes jis yra po .exe plėtiniu, o tai reiškia, kad tai yra programa. Taip pat svarbu vengti naršymo nepatikimose svetainėse internete – jūs niekada nežinosite, ar tokios svetainės nėra užkrėstos nuorodomis, kurios gali automatiškai inicijuoti kenksmingų failų kaip HELP_YOUR_FILES viruso atsisiuntimą. Ypač venkite spausti ant neaiškių nuorodų pornografinėse svetainėse – jos dažnai būna užkrėstos nukreipiančiosiomis nuorodomis, kurios gali automatiškai pradėti vykdyti kenkėjiškų failų atsisiuntimą.

Be to, turėtumėte būti atsargūs įrašydami naują programinę įrangą į kompiuterį. Prašome atkreipti dėmesį į kiekvieną diegimo proceso žingsnį ir įsitikinti, kad nepraleidote svarbių punktų. Papildomos keletas minučių, kol peržiūrėsite „Privatumo politikos“ ir „Naudojimo sąlygų“ dokumentus – ir jūs sužinosite, ar programa, kurią jūs ketinate įdiegti remia nepageidaujamas programas ir skleidžia jas kartu su savimi. Patikrinkite programos diegimo parametrus – pasirinkite „advanced/custom“ įdiegimo režimą, ir tada turėtumėte išvysti visą sąrašą pasiūlymų įdiegti papildomas programėles. Atsisakykite įdiegti nežinomas bei nepatikimai atrodančias programas, o tuomet užbaikite diegimo procesą. 

Kaip pašalinti šį virusą?

Deja, užšifruotų failų beveik neįmanoma susigrąžinti, nebent jūs turite išorinį atsarginį diską. Išmėginkite vieną iš šių programų iššifruoti failams – R-studio, Photorec, tačiau nėra garantijos, kad jos padės jums sutvarkyti kompiuterį. HELP_YOUR_FILES virusas, kuris taip pat žinomas kaip CryptoWall 4.0, gali  būti pašalintas sekant instrukcijas, esančias po šiuo straipsniu. Jūs taip pat galite įdiegti mūsų rekomenduojamą anti-malware programą – SpyHunter ir automatiškai pašalinti HELP_YOUR_FILES kenkėjišką programą.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą HELP_YOUR_FILES virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
HELP_YOUR_FILES virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas HELP_YOUR_FILES virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant HELP_YOUR_FILES virusas (2015-11-15)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant HELP_YOUR_FILES virusas (2015-11-15)
HELP_YOUR_FILES virusas ekrano nuotrauka
HELP_YOUR_FILES virusas ekrano nuotraukaHELP_YOUR_FILES virusas ekrano nuotrauka
Rankinis HELP_YOUR_FILES pašalinimas

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/virusai/domains/virusai.lt/public_html/wp-content/themes/AskIt/functions.php on line 494

1 būdas. Kaip ištrinti HELP_YOUR_FILES naudojant Safe Mode with Networking

Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą
Windows 7 / Vista / XP
 • Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
 • Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
 • Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking
Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'
Windows 10 / Windows 8
 • Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykiteShift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
 • Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
 • Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking
Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
Žingsnis 2: HELP_YOUR_FILES šalinimas

Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite SpyHunter ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite HELP_YOUR_FILES pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.


2 būdas. Kaip ištrinti HELP_YOUR_FILES naudojant System Restore

Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą
Windows 7 / Vista / XP
 • Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
 • Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
 • Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt
Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'
Windows 10 / Windows 8
 • Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykiteShift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
 • Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
 • Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt
Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
 • Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
 • Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
 • Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš HELP_YOUR_FILES pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
 • Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.

Užbaikite HELP_YOUR_FILES pašalinimą

Atkūrę sistemos nustatymus, pašalinkite užkrėstus failus ir visiškai ištrinkite HELP_YOUR_FILES. Tam, atsisiųskite SpyHunter ir patikrinkite savo kompiuterį.

Jeigu norite iššifruoti individualius failus, dabar tam yra pats geriausias laikas. Tai galite padaryti naudodami Windows Previous Versions. Kad iššifruotumėte failą, spustelėkite ant jo dešiniu pelės mygtuku ir pasirinkite Properties. Eikite į Previous Versions kortelę ir suraskite šio failo atkūrimo tašką. Pasirinkite jį jeigu jis yra ir spustelėkite Restore. Dėmesio! Šis metodas bus efektyvus tik po System Restore funkcijos aktyvavimo. Be to, jeigu jūsų kompiuteryje buvęs virusas sugeba ištrinti failų Shadow Volume Copies (taip vadinamos atsarginės failų kopijos), Windows Previous Versions funkcija gali ir nesuveikti. Tokiu atveju, išbandykite šias programas: Photorec or R-studio.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e