Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Hao.360.cn peradresavimo pašalinimas

12

Kas yra Hao.360.cn?

Hao.360.cn programa yra labai panaši į hao123. Jos abi yra priskiriamos naršyklės pagrobėjų (angl. ‘Browser hijacker’) ir potencialiai nepageidaujamų programų (angl. ‘potencially unwanted program’) kategorijoms. Mes nenorime ir net nebandysime jūsų įtikinėti, kad šios svetainės yra susijusios su kenkėjiškomis programomis ar kad jos yra iš esmės kenkėjiškos. NE. Tačiau jos abi gali inicijuoti įvairiausius nepatogumus naršymo metu ir gali nuolat bandyti jūsų naršyklę nukreipti į nepatikimas trečiųjų šalių svetaines. Hao.360.cn virusas yra labiausiai nukreiptas į kinietiškai kalbančius kompiuterių vartotojus. Dažniausiai jis patenka į kompiuterius nepastebėtas kartu su kitomis nemokamomis programomis. Vos tik įsirašęs, šis naršyklės priedas gali pakeisti jūsų numatytąjį pradinį puslapį (angl. start page) ir numatytąją paieškos sistemą (angl. search engine). Be to, ji gali paleisti kelis procesus jums Task Manager, nuolat prisijungti prie Interneto, parsisiųsti atnaujinimus bei inicijuoti kitus įtartinus veiksmus. Taip ji gali sulėtinti jūsų naršyklę bei susilpninti kompiuterio apsaugą. Kaip jau minėjome, Hao.360.cn nėra žalinga programa, tačiau ji gali rodyti pakeistus paieškos rezultatus, pripildytus nuorodų į trečiųjų šalių svetaines. Būkite atsargūs, nes kai kurios iš šių nuorodų gali priversti jus apsilankyti nesaugiose svetainėse ar įsirašyti kitas nepageidaujamas ar net pavojingas programas. Dar daugiau, Hao.360.cn virusas gali būti pripildytas slapukų arba stebėjimui skirtos programinės įrangos (angl. ‘cookies), kuri gali būti naudojama neasmeninės informacijos (dažniausiai lankomos svetainės, duomenys, kuriuos į kas suvedate, paieškos užklausos, IP adresas, elektroninio pašto adresas ir t.t) rinkimui. Apskritai tariant, niekada nepasitikėkite programomis, kurios yra susijusios su trečiosiomis šalimis ir kurios atsiranda jūsų kompiuteryje iš niekur, nes tokios programos gali inicijuoti įtartiną veiklą ir net gali sukelti rimtų problemų. Vis dėlto mes labai rekomenduojame Hao.360.cn virusą pašalinti. Tam jūs galite pasikliauti patikima antivirusine programa, tokia kaip SpyHunter.

Kaip Hao.360.cn gali atsirasti mano kompiuteryje?

Hao.360.cn virusas gali pasirodyti jūsų kompiuteryje net jeigu jūs jo ir nesisiuntėte. Vis dėlto, būtų neteisinga teigti, kad šis naršyklės priedas neatsiklausia leidimo tam, kad patektų į kompiuterius. Tiesą sakant, jis leidimo prašo, tačiau pati programa gali būti įvardinat ir pristatoma klaidinančiai. Paprastai Hao.360.cn virusas yra platinamas kartu su kitomis nemokamomis programomis, tokiomis kaip failų siuntimuisi skirtomis programomis, PDF keitikliais, vaizdo grotuvais ir t.t. Be to, tokioms programoms įdiegti dažniausiai yra siūloma naudoti ‘Quick’ arba ‘Basic’ įrašymo būdus, kuriuos pasirinkus reikės paspausti tik du ar tris ‘Next’ mygtukus ir programa, kurią jūs norite įdiegti bus įrašyta. Tačiau reikėtų prisiminti, kad pasirinkdami vieną iš šių įrašymo būdų, jūs automatiškai sutinkate įsirašyti papildomus priedus. Dėl šios priežasties turėtumėte rinktis ‘Advanced’ arba ‘Custom’ įrašymo būdus, nes, nepaisant to, kad jie reikalauja daugiau laiko, jie parodo visus žymimuosius langelius ir leidžia nužymėti tuos, kurie reklamuoja papildomas programas. Kaip jau minėjome, papildomos programos dažniausiai nėra patikimos, todėl turėtumėte atsisakyti jų visų.

Kaip pašalinti Hao.360.cn virusą?

Jeigu jums nepavyko atsisakyti Hao.360.cn viruso nemokamos programos įrašymo metu, nesijaudinkite. Vienintelis dalykas, kurį jūs turite padaryti – tai pašalinti Hao.360.cn virusą ir atkurti ankstesnius naršyklės parametrus. Jeigu jūs būtent to ir siekiate, sekite žemiau esančia instrukcija:

Jūs galite automatiškai pašalinti Hao.360.cn šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Hao.360.cn peradresavimas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Hao.360.cn peradresavimas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Hao.360.cn peradresavimas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Hao.360.cn peradresavimas (2015-04-20)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Hao.360.cn peradresavimas (2015-04-20)
Hao.360.cn peradresavimas ekrano nuotrauka
Hao.360.cn peradresavimas ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis Hao.360.cn peradresavimų pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Hao.360.cn iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite Hao.360.cn iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Hao.360.cn ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Hao.360.cn ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall' Ištrinkite Hao.360.cn iš Windows nuorodų
 • Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant Mozilla Firefox ikonėlės ir pasirinkite Properties.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant naršyklės ikonėlės ir pasirinkite 'Properties'
 • Pasirinkite Shortcut kortelę ir patikrinkite Target laukelį. Ištrinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu.
Pasirinkite 'Shortcut' ir pašalinkite 'http://isearch.babylon.com...' ar kitą įtartiną svetainę

Pakartokite šiuos žingsnius su kiekviena iš jūsų kompiuteryje esančių naršyklių, įskaitant Internet Explorer ir Google Chrome. Taip pat įsitikinkite, kad patikrinote visas jų saugojimo vietas, įskaitant darbalaukį, Start Menu ir užduočių juostą.

WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Hao.360.cn iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Hao.360.cn bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Hao.360.cn iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Hao.360.cn ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Hao.360.cn šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Hao.360.cn iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite Hao.360.cn ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir pasirinkite Options General.
 • Čia pašalinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą arba tiesiog spustelėkite ant Restore to default.
 • Spuspelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Eikite į 'General' ir ištrinkite pavojingas nuorodas ir 'Home Page' skilties arba spustelėkite ant 'Restore to Default'. Spauskite 'OK'. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Hao.360.cn šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Hao.360.cn iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite Hao.360.cn ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage), jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Čia, On startup parinktyje, suraskite Open a specific page or set of pages ir spustelėkite ant Set pages.
Paspaudę ant meniu, pasirinkite 'Settings' ir 'Set pages'
 • Pasirodžius naujam langui, ištrinkite su jūsų virusu susijusias nuorodas ir įveskite jūsų norimos svetainės adresą.
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Hao.360.cn pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Hao.360.cn iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Hao.360.cn bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia, kaip jau buvo parodyta anksčiau, pasirinkite Preferences ir eikite į General.
 • Čia patikrinkite Homepage laukelį. Jeigu jis buvo pakeistas, pašalinkite jums nepatinkantį svetainės adresą ir įveskite tą, kurį norite naudoti savo paieškoms Internete. Nepamirškite įtraukti "http://" prieš įrašydami savo pasirinktos svetainės adresą.
Kai esate 'General', pašalinkite kenksmingą URL adresą ir įveskite savo pageidaujamą pradinį puslapį Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Hao.360.cn pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite Hao.360.cn redirect pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Hao.360.cn registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e