Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Goobzo Ltd šalinimas

12

Kas yra Goobzo Ltd?

Kai kurie kompiuterių saugumo ekspertai teigia, kad Goobzo ir yra ‘adware’ bei ‘potentially unwanted program’ (PUP) kategorijoms priklausanti programa, tačiau tai nėra tiesa. Goobzo Ltd yra kompanija, kurianti programinę įrangą bei siekianti pagerinti naršymo Internete kokybę. Deja, bet realybėje ši programa yra kiek kitokia. Iš tiesų ji veikia rinkodaros tikslais, o dauguma jai priklausančių programų jau yra priskirtos ‘potentially unwanted program’ kategorijai. Ši kompanija yra ypač nepopuliari dėl to, nes kuria ‘adware’ tipo programas, įskaitant YouTube Accelerator, Shopper Pro, Search Module ir daugybę kitų programų. Kiekvienas Goobzo Ltd kompanijai priklausanti programa yra papildyta reklamomis, o tai reiškia, kad ji siekia uždirbti pinigų iš reklamos.

Dažniausiai Goobzo Ltd pasitelkia susiejimo (‘bundling’) metodą savo programos platinti, o tai reiškia, kad ‘adware’ ir kitos nepageidaujamos programos dažniausiai plinta kartu su nemokama programine įranga kaip papildomi priedai. Vos tik viena iš tokių programų patenka į kompiuterį, ji užgrobia naršykles ( Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari, ir t.t.) bei pradeda rodyti iš anksto numatytas reklamas. Minėtos programos gali rodyti iššokančius langelius, reklamjuostes, tekstines nuorodas, ir pan. Dažniausiai jie yra pilni viliojančių pasiūlymų, pavyzdžiui, pranešimų apie įvairias nuolaidas, kuponus, ir t.t. Svarbu paminėti ir tai, kad norint sukurti Goobzo Ltd reklamas kuo patrauklesnias, ši kompanija naudoja slapukus ir renka informaciją apie savo programų vartotojus. Dar vienas neigiamas aspektas, susijęs su šia kompanija – tai pagalbinio failiuko įrašymas. Konkrečiau tariant, šios kompanijos programos yra neatsiejamos nuo Search Module by Goobzo komponento, kuris angliškai yra žinomas kaip „adware helper object.“ Nesvarbu kaip stipriai komercinės reklamos, sistemos sulėtėjimai, naršyklės peradresavimai ir kiti nepatogumai gali erzinti, minėtas failiukas gali blokuoti bet kokius bandymus pašalinti Goobzo adware programas rankiniu būdu. Taigi, jeigu jūsų antivirusinė programa vieną dieną informuotų arba jau informavo apie PUA.Goobzo, PUP.Optional.Goobzo, PUP.Optional.Goobzo.Aar kitus panašias potencialiai nepageidaujamas programas, rekomenduojame aktyvuoti patikimą antivirusinę programą (patartina SpyHunter) ir pašalinti visas Goobzo Ltd kompanijai priklausančias programas.

Kaip Goobzo Ltd programos patenka į kompiuterius?

Dauguma Goobzo Ltd kompanijai priklausančių programų turi oficialias svetaines, todėl gali būti atsiunčiamos tiesiai iš ten. Vis dėlto, kaip parodė tyrimas, tiesioginiai atsisiuntimai pasitaiko gana retai. Tūkstančiai žmonių pranešė apie keistą Goobzo viruso atsiradimą jų kompiuteriuose ir taip yra tik vienas paaiškinimas. Ši kompanija platina programas naudodama ‘susiejimo’ metodą. Šis būdas yra nesąžiningas, kadangi žmonės apgaulės būdu yra paskatinami įsirašyti potencialiai nepageidaujamas programas. Laimei, nėra sunku patikrinti ar nemokama programa, kurią jūs ketinate įsirašyti, gali vėliau inicijuoti Goobzo naršyklės peradresavimus. Tam jums reikėtų pasirinkti „Advanced“ arba „Custom“ įrašymo būdą, patikrinti visas parinktis ir surasti papildomus komponentus jeigu tokių yra. Taigi, jeigu pastebėsite pasiūlymą įsirašyti bet kokią programą, kurią sukūrė Goobzo Ltd, įsitikinkite, kad prieš baigiant įrašymo procesą nužymite jas visas.

Kaip pašalinti Goobzo Ltd virusą?

Goobzo Ltd yra nepatikima kompanija, kuri gali jus įtikinti įsirašyti ‘adware’ ir kitas potencialiai nepageidaujamas programas, kurios gali rodyti reklamas, sukelti naršyklės peradresavimus, sistemos sulėtėjimus ir kitus nepatogumus. Nors ‘adware’ tipui priklausančios programos ir gali būti pašalintos rankiniu būdu, norime pabrėžti ta faktą, kad dažniausiai jos plinta per programinės įrangos paketus, todėl labai tikėtina, kad jūsų kompiuteryje gali būti ir daugiau nepageidaujamų programų. Taigi, mūsų komanda rekomenduoja šalinti Goobzo Ltd virusą naudojant patikimą antivirusinę programą.

Jūs galite automatiškai pašalinti Goobzo Ltd šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Goobzo Ltd šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Goobzo Ltd pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Goobzo Ltd šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Goobzo Ltd (2015-10-23)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Goobzo Ltd (2015-10-23)
Goobzo Ltd ekrano nuotrauka
Goobzo Ltd ekrano nuotraukaGoobzo Ltd ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis Goobzo Ltd pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Goobzo Ltd iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite Goobzo Ltd iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Goobzo Ltd ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Goobzo Ltd ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Goobzo Ltd iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Goobzo Ltd bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Goobzo Ltd iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Goobzo Ltd ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Goobzo Ltd šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Goobzo Ltd iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite Goobzo Ltd ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Goobzo Ltd šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Goobzo Ltd iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite Goobzo Ltd ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Goobzo Ltd pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Goobzo Ltd iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Goobzo Ltd bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Goobzo Ltd pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite Goobzo Ltd pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Goobzo Ltd registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e