Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Games Desktop pop-up viruso šalinimas

12

Kas yra Games Desktop?

Jei nesate internetinių žaidimų mėgėjas, greičiausiai nė nesvarstysite galimybės siųstis Games Desktop. Tačiau jei laisvalaikiu mėgstate įsijungti internetinius žaidimus, gali būti, jog susigundysite parsisiųsti šią programą. Ji žada jums pasiūlyti prieigą prie geriausių internetinių žaidimų, o taip pat siūlo jums galimybę parsisiųsti visus juos į savo kompiuterį visiškai nemokamai. Skamba viliojančiai, ar ne? Tačiau nebūkite apgautas tokiais pažadais. Games Desktop tėra dar viena nepageidaujama adware programa, kuri siekia padidinti trečiųjų šalių svetainių lankomumo rodiklius ir taip užsidirbti pinigų. Tam, jog priverstų vartotojus apsilankyti tokiose nepatikimose svetainėse, ši programa generuos ir siųs jums Games Desktop reklamas, kai naudositės savo interneto naršykle (nesvarbu, ar naudojatės Google Chrome, ar Mozilla Firefox, o gal – Internet Explorer).

Jums tikriausiai įdomu, kokiu būdu ši programa gali priversti jus paspausti ant tokių reklamų? Visų pirma, Games Desktop vos tik patekusi į jūsų kompiuterį gauna galimybę peržiūrėti tai, ką jūs veikiate internete, pavyzdžiui, kokiuose puslapiuose lankotės, kokius raktažodžius naudojate savo paieškose, ką parsisiunčiate į savo kompiuterį ir panašiai. Remiantis šia informacija, Games Desktop sugeneruos ir siųs jums jūsų interesus atitinkančias reklamas, kurios, akivaizdu, patrauks jūsų akį. Mes pasidomėjome, kokias reklamas dažniausiai siunčia Games Desktop: įvairių nuolaidų pasiūlymus, kuponų kodus, kainų palyginimus ir panašiai. Paspaudus ant tokių reklamų galite būti nukreiptas į nepatikimas svetaines, priklausančias trečiųjų šalių kompanijoms. Savaime suprantama, jog šie nukreipimai trukdys jūsų veiklą internete. Be to, jūs taip pat galite būti nukreiptas į itin kenksmingas svetaines, kuriose jūs netyčia galite parsisiųsti kompiuterinį virusą ar kitokią kenksmingą programą. Tam, jog išvengtumėte tokių pavojų savo kompiuteriui, siūlome įsirašyti SpyHunter programą.

Games Desktop

Kaip Games Desktop galėjo patekti į mano kompiuterį be mano sutikimo?

Games Desktop naršyklės papildinį galite parsisiųsti iš oficialios šios programos svetainės. Deja, kompiuterių saugumo specialistai teigia, jog ši programa dažniausiai platinama susiejimo (angl. bundling) metodu kartu su kitomis nemokamomis programomis. Būkite atsargūs įdiegdami nemokamą programinę įrangą – ji gali slėpti papildomas programas, apie kurias jūs nebūsite įspėtas. Tam, jog išsiaiškintumėte ar jūsų parsisiųsta programa neturi papildomų failų, turite tai patikrinti įrašymo nustatymuose. Vietoj įprastų (angl. default/standard/regular) įrašymo parinkčių pasirinkite sudėtingesnes (angl. advanced/custom) įrašymo parinktis, o tuomet prasiplėtusiame lange nuimkite varneles nuo teiginių, tvirtinančių, jog jūs sutinkate įrašyti papildomas programas, naršyklės priedus ir t.t. Tačiau jei jūs jau įrašėte Games Desktop programėlę dar nežinodami, kaip apsisaugoti nuo tokių programų, tuomet skaitykite toliau – paaiškinsime, kaip galite ją pašalinti.

Kaip pašalinti šį virusą?

Nelaukite, kol Games Desktop nukreipimai sukels jūsų kompiuterio sistemai pavojų. Akivaizdu, jog Games Desktop programa yra nepatikima. Rekomenduojame kuo greičiau pašalinti šį Games Desktop virusą iš savo kompiuterio. Instrukcijas kaip tai padaryti rasite po šiuo straipsniu.

 

Jūs galite automatiškai pašalinti Games Desktop pop-up šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Games Desktop virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Games Desktop virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Games Desktop virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Games Desktop virusas (2015-10-20)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Games Desktop virusas (2015-10-20)
Games Desktop virusas ekrano nuotrauka
Games Desktop virusas ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis Games Desktop pop-up viruso pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Games Desktop pop-up iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite Games Desktop pop-up iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Games Desktop pop-up ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Games Desktop pop-up ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Games Desktop pop-up iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Games Desktop pop-up bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Games Desktop pop-up iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Games Desktop pop-up ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Games Desktop pop-up šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Games Desktop pop-up iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite Games Desktop pop-up ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Games Desktop pop-up šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Games Desktop pop-up iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite Games Desktop pop-up ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Games Desktop pop-up pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Games Desktop pop-up iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Games Desktop pop-up bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Games Desktop pop-up pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite Games Desktop pop-up virus pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Games Desktop pop-up registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e