Sudėtingumo skalė:  
  (100/100)

GameOver Zeus šalinimas

12

GameOver Zeus (taip pat žinomas kaip GameOver Trojanas arba P2PZeuS) yra pavojingas Trojanas, kuris buvo sukurtas Rusijoje ir Ukrainoje gyvenančių hakerių. Dažniausiai jis yra naudojamas slaptai prisijungti prie užkrėsto kompiuterio ir pavogti iš jo asmeninę informaciją. GameOver Zeus dažniausiai yra naudojamas pasisavinti žmonių banko prisijungimo duomenis, įvairius slaptažodžius ir kitus finansinius duomenis. Vis dėlto, anot daugelio kompiuterių ekspertų, šis virusas taip pat gali atsiųsti į sistemą jam reikalingus failus, užblokuoti antivirusinę programą bei atlikti kitas hakeriams naudingas veiklas. GameOver Zeus buvo ypač aktyviai naudojamas užkrėsti kompiuterius ransomware kategorijai priklausančiu virusu, kuris yra žinomas kaip Cryptolocker. Kai tik šis virusas patenka į sistemą, jis užšifruoja visus svarbius aukos failus ir pradeda reikalauti išpirkos už jų atblokavimą. Anot paskutinių naujienų, FTB paskelbė apie GameOver Zeus ir Cryptolocker sunaikinimą. Vis dėlto, pasaulyje yra tūkstančiai kompiuterių, kurie vis dar yra užkrėsti šiaisi virusais. Jei manote, kad jūsų kompiuteryje taip pat gali būti vienas iš šių virusų, nieko nelaukite ir patikrinkite ją su atnaujinta antivirusine programa.  

Kaip GameOver Zeus gali užkrėsti mano kompiuterį?

Kaip yra žinoma, GameOver Zeus virusas dažniausiai buvo platinamas naudojant užkrėstus el. laiškus. Su tokiais laiškais susidūrė milijonai žmonių visame pasaulyje. Nenuostabu, kad daugelis iš jų jais patikėjo. Jie atrodo taip, tarsi priklausytų gerai žinomoms organizacijoms, tokioms kaip FDIC, IRS, MySpace, Facebook, Microsoft ir pan. Paprastai, šie laiškai praneša apie išgalvotas problemas ir vėliau paprašo spustelėti ant jų tekste įtrauktos nuorodos. Žinoma, paspaudus ant tokios nuorodos kompiuteris, jei tik jis nėra apsaugotas antivirusinės programos, yra užkrečiamas GameOver Zeus virusu. Norėdami išvengti tokių situacijų, visada patikrinkite siuntėją bei jo el. pašto adresą. Jeigu jis nesutampa su jo atstovaujama kompanija, galite ramiai ištrinti šį laišką. 

Kaip pašalinti GameOver Zeus?

Jei norite įsitikinti, kad jūsų kompiuteris nėra užkrėstas Gameover Zeus, jūs turite jį patikrinti su SpyHunter arba STOPzilla. Jei manote, kad GameOver Zeus jau užkrėtė savo kompiuterį Cryptolocker virusu, pabandykite atlikti šiuos veiksmus ir atblokuoti savo kompiuterį:

  1. Iš naujo paleiskite užkrėstą kompiuterį.
  2. Spauskite Start -> Run ir įveskite http://www.2-spyware.com/download/hunter.exe (jei esate užblokuotas, paspauskite alt + tab ir vėl bandykite vesti šį adresą)
  3. Įspėjame, kad virusas vėl gali pradėti rodyti savo perspėjimą. Šiuo atveju, paspauskite Alt + Tab ir „R“ tiek kartų kiek reikia.
  4. Parsisiųskite antivirusinę ir paleiskite ją norėdami pašalinti užkrėstus failus iš sistemos.

Automatinis GameOver Zeus šalinimas

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą GameOver Zeus šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
GameOver Zeus pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas GameOver Zeus šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant GameOver Zeus (2014-07-15)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant GameOver Zeus (2014-07-15)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e