Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

FreeDeal reklamų šalinimas

12

Kas yra FreeDeal?

FreeDeal yra nepatikima programa, kuri gali pradėti įtartiną veiklą jūsų kompiuteryje, todėl mes nepatariamte jos siųstis ir įsirašyti į savo kompiuterį. Iš esmės, Jūs turėtumėte būti atsargūs su įvairiais naršyklės priedais, plėtiniais bei įrankų juostomis, kurie žada pagerinti naršymo Internete kokybę abejotinu būdu ir yra susiję su šiais terminais: ‘deals’, ‘sales’, ‘coupons’, ‘discounts’ it t.t. Taip yra todėl, kad tiokios programos, įskaitant FreeDeal, yra klasifikuojama kaip ‘adwares’ ir ‘potentially unwanted programs’, kurio yra naudojamos tam, kad padidintų lankytojų skaičių į tam tikras svetaines. Jeigu jums įdomu kodėl tokios programos yra nerekomenduotinos, turėkite omenyje, kad jos gali sulėtinti kompiuterio darbą, rodyti erzinančius pranešimus, nukreipti į abejotinas svetaines, sekti jūsų internetinę veiklą ir taip toliau. Labai svarbu vengti FreeDeal pranešimų, nes jie gali nukreiti ne tik į nežinomas svetaines, bet taip pat ir į nesaugius puslapius, kurie gali būti naudojami virusams platinti. Be to, turėtumėte pašalinti šią programą jeigu norite išvengti su privatumu susijusių problemų. FreeDeal virusas geba rinkti informaciją apie jūsų naršymo įpročius ir siųsti surinktus duomenis į nuotolinio valdymo serverius. Problema yra ta, kad niekas negarantuoja, kad asmeninė informacija taip pat nebus sekama ir platinama. Todėl mes labai rekomenduojame jums ištrinti šią progrąmą iš savo kompiuterio su patikima antivirusine programa.

Kaip gali FreeDeal virusas patekti į mano kompiuterį?

FreeDeal buvo priskirta ‘potentially unwanted programs’ kategorijai ne be priežasties. Ji buvo priskirta šiai kategorijai dėl to, kad dažniausiai ji bando patekti į žmonių kompiuterį nepastebėta. Mes negalime teigti, kad ji plinta kaip virusas, dėl to nes jai įdiegti reikalingas vartotojo sutikimas. Paprastai ji keliauja kartu su kitomis nemokamomis programomis ir yra netinkamai įvardinta. Todėl žmonės, kurie linkę diegti nemokamos programas gretuoju būdu paprasčiausiai spaudžiant ‘next’ mygtuką gali labai lengvai įsirašyti nepageidaujamas programs jų nė nepastebėję. Tam kad to išvengtumėte, patartina kiekvieną kartą rinktis Advanced arba Custom įrašymo būda ir atidžiai sekti visą procesą. Šis diegimo būdas yra išplėstinis ir leidžia atsisakyti papildomų programų įrašymo. Niekada nesutikite įdiegti „rekomenduojamus“ naršyklės plėtinius, plėtinius ar įrankių juostas, nes vos tik įrašyti jie gali pradėti nepageidaujamą veiklą jūsų kompiuteryje. Jeigu jūs jau įsirašėte šią programą ir matote FreeDeal pranešimus turėtumėte nedelsiant ją pašalinti.

Kaip pašalinti FreeDeal virusą?

FreeDeal nėra kenkėjiška programa, tačiau ji gali sukelti įvairių problemų. Pavyzdžiui, sulėtinti kompiuterį, rodyti erzinančius pranešimus, paskatinti kenkėjiškų programų įrašymą ir t.t. Todėl turėtumėte ją kuo greičiau pašalinti. Tam jūs galite naudoti žemiau esančias instrukcijas:

Jūs galite automatiškai pašalinti FreeDeal šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą FreeDeal virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
FreeDeal virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas FreeDeal virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant FreeDeal virusas (2014-12-30)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant FreeDeal virusas (2014-12-30)
FreeDeal virusas ekrano nuotrauka
FreeDeal virusas ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis FreeDeal reklamų pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite FreeDeal iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite FreeDeal iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite FreeDeal ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite FreeDeal ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite FreeDeal iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite FreeDeal bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite FreeDeal iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite FreeDeal ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte FreeDeal šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite FreeDeal iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite FreeDeal ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite FreeDeal šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite FreeDeal iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite FreeDeal ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite FreeDeal pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite FreeDeal iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite FreeDeal bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite FreeDeal pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite Ads by FreeDeal pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti FreeDeal registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e