Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Fr.driverdiv.net pop-up reklamų šalinimas

Julija Splinters - -
12

Kas yra Fr.driverdiv.net?

Fr.driverdiv.net yra marketingo platforma, kuri yra aktyviai naudojama melagingų reklamų rodymui. Dažniausiai šios reklamos sako, kad žmogus turi atnaujinti dalį savo programų, kuris šiuo metu yra pasenusios ir paprasčiausiai nėra tinkamos naudoti. Paprastai tai būna Java, Flash Player ir panašios programos, kurių prireikia norint peržiūrėti kokius nors video ar audio failus. Nors Fr.driverdiv.net reklamos atrodo ypač įtikinamai, mes jums tikrai nerekomenduojame jomis tikėti, nes jos siekia vieno – priversti jus į savo kompiuterį parsisiųsti visai nereikalingų, ar kartais netgi nesaugių, programų. Dažniausiai tokios programos yra priskiriamos ‘adware’, ‘browser hijacker’ arba ‘potentially unwanted program’ kategorijai. jeigu norite jų išvengti, venkite visų netikėtai pasirodančių pranešimų. Beje, Fr.driverdiv.net reklamos jūsų kompiuteryje gali pasirodyti į jį atsisiuntus su jomis susijusią nemokamą programą. Taigi, jūs privalote tokias programas įrašinėti ypač atidžiai ir niekuomet neskubinti jų atsisiuntimo proceso. Priešingu atveju, jūs galite atsisiųsti su jomis susijusį naršyklės priedą, kuris gali užgrobti visas jūsų kompiuteryje esančias naršykles bei inicijuoti kitas veiklas po kurių jūs galite susidurti su rimtai nepatogumais. Jeigu Fr.driverdiv.net reklamos jau pradėjo pertraukinėti jūsų naršymą Internete, tai yra ženklas, kad jūsų kompiuteryje slepiasi adware kategorijai priklausanti programa. Tokiu atveju turėtumėte jį kuo greičiau patikrinti su Reimage.

Kaip Fr.driverdiv.net virusas gali patekti į mano kompiuterį?

Fr.driverdiv.net reklamos gali pradėti pertraukinėti kiekvieną jūsų naršymą Internete, nes jos priklauso nuo specifinio naršyklės priedo, kuris, kaip jau minėjome, jūsų kompiuteryje gali pasirodyti iš niekur. Iš tiesų, jūs jo galite išvengti kelių nesunkių veiksmų pagalba. Pirma, jūs turite atidžiai sekti kiekvienos nemokamos programos atsisiuntimą į sistemą. Tai jūs galite padaryti perskaitydami End User’s License Agreement, Privacy Policy ir panašią informaciją. Jeigu kažkuris iš šių šaltinių teigia, kad jūs sutinkate su savo asmeninės informacijos atskleidimu ir panašiais dalykais, jūs turėtumėte pasiieškoti kitos nemokamos programos. Beje, mes jums taip pat labai rekomenduojame atidžiai sekti nemokamų programų atsisiuntimą į sistemą. Tai jūs galite padaryti pasirinkdami Custom arba Advanced programos įrašymo būdą ir vėliau nužymėdami visas įtarimą keliančias varneles. Paprastai jos sako, kad jūs norite pakeisti savo naršyklės nustatymus, įsirašyti įvairių naršyklės priedų ir pan. jeigu manote, kad Fr.driverdiv.net virusas jau užgrobė jūsų Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome ir kitas naršykles, jums rekomenduojame atlikti šiuos veiksmus:

Kaip pašalinti Fr.driverdiv.net virusą?

Jei Fr.driverdiv.net reklamos, peradresavimai, naršyklės sulėtėjimai ir panašios problemos pradėjo pertraukinėti jus kai jūs naršote Internete, jūs turite atlikti šiuos veiksmus: 

Jūs galite automatiškai pašalinti Fr.driverdiv.net pop-up šių programų pagalba: Reimage, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Fr.driverdiv.net reklamos šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Fr.driverdiv.net reklamos pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Fr.driverdiv.net reklamos pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Fr.driverdiv.net reklamos (2015-02-26)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant Fr.driverdiv.net reklamos (2015-02-26)
Fr.driverdiv.net reklamos ekrano nuotrauka
Fr.driverdiv.net reklamos ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis Fr.driverdiv.net pop-up reklamų pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Fr.driverdiv.net pop-up iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite Fr.driverdiv.net pop-up iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Fr.driverdiv.net pop-up ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Fr.driverdiv.net pop-up ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Fr.driverdiv.net pop-up iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Fr.driverdiv.net pop-up bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Fr.driverdiv.net pop-up iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Fr.driverdiv.net pop-up ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Fr.driverdiv.net pop-up šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Fr.driverdiv.net pop-up iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite Fr.driverdiv.net pop-up ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Fr.driverdiv.net pop-up šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Fr.driverdiv.net pop-up iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite Fr.driverdiv.net pop-up ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Fr.driverdiv.net pop-up pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Fr.driverdiv.net pop-up iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Fr.driverdiv.net pop-up bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Fr.driverdiv.net pop-up pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-fr-driverdiv-net-pop-up-ads.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis