Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

FileHunter šalinimas

12

Sveiki. Turiu šiokių tokių abejonių dėl FileHunter programos patikimumo. Įsirašiau ją prieš kelias savaites, bet panašu, kad ji neatsiunčia ‘torrent’ failų. Dažniausiai failų siuntimas sustoja ties 99%. Įdomu kodėl taip yra? Ar turėčiau šią programą pašalinti? Tiesą sakant, ši programa man visai patiko, nes ja lengva naudotis, tačiaus prastas duomenų siuntimas viską sugadina.

Ar FileHunter programa veikia?

FileHunter yra nemokama programa, kuri turėtų padėti žmonėms surasti ir atsisiųsti įvairius duomenis, įskaitant MP3 failus, dokumentus bei programinę įrangą. Ji yra skirta P2P failų mainams tarp vartotojų ir yra paremta „torrent“ technologija. Šią programinę įrangą sukūrė Corsair Logic 2011 metų pradžioje, todėl nenuostabu, kad ją jau atsisiuntė keli milijonai interneto vartotojų. Vis dėlto, mes nerekomenduojame naudoti šios programs ir tam yra kelios svarbios priežastys:

 • FileHunter neveikia kaip failų siuntimosi programa;
 • Ji yra priskiriama „adware“ bei „PUP“ (potencialiai nepageidaujamų programų) kategorijoms;
 • Dažniausiai patenka į kompiuterius per programinės įrangos paketus;
 • Rodo įtartinas reklamas;
 • Inicijuoja potencialiai pavojingus naršyklės peradresavimus;
 • Naudoja slapukus (angl. ‘cookies’) ir platina surinktą informaciją apie vartotojo naršymo įpročius;
 • Sulėtina naršyklės darbą.

Visus šiuos neigiamus programos bruožus nustatė kompiuterių saugumo ekspertai, kurie tyrė FileHunter virusą daugiau nei pusmetį. Taigi, jeigu nenorite patirti visų šių nepatogumų, galinčių privesti prie rimtų kompiuterio saugumo problemų, kuo greičiau pašalinkite FileHunter virusą. Šiam tikslui jūs galite naudoti SpyHunter antivirusinę programą arba atlikti žingsnius, nurodytus apačioje.

FileHunter virusas kelia grėsmę kompiuterio saugumui. Kaip?

FileHunter yra priskiriama potencialiai nepageidaujamų programų kategorijai, o tai reiškia, kad ji nekelia tiesioginės grėsmės jūsų kompiuteriui. Ji nėra suprogramuota taip, kad tiesiogiai paveiktų operacinę sistemą. Vis dėlto, ji yra naudojama rėmėjų reklamoms, galinčioms nukreipti į nesaugias svetaines, rodymui. Vos tik ši programa yra įdiegiama, ji įrašo naršyklės priedą į visas naršykles (Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer. Safari). Iškart po to, naršyklės prisipildo reklamų, pažymėtų kaip „Ads by FileHunter“ arba „FileHunter Ads“. Deja, bet šios reklamos ne tik erzina. Jų turinys kelia daugiausiai klausimų. Kaip parodė naujausi duomenys, FileHunter redirect virusas gali nukreipti naršykles tiek į nežinomas elektronines parduotuves, tiek į potencialiai pavojingas oficialias svetaines, įvairias internetines apklausas ir pan. Be to, FileHunter naudoja slapukus. Taip ji gauna galimybę rinkti neasmeninę informaciją apie vartotojo naršymo įpročius, tačiau būtina nepamiršti, kad tokios informacijos nutekėjimas gali pažeisti jūsų privatumą, nes informacijos gavėjas ir jos naudojimo tikslas nėra žinomi.

Kaip šis virusas gali patekti į Chrome, Firefox ir IE naršykles nepastebėtas?

Nors FileHunter yra legali programa, kuri kadaise turėjo oficialų puslapį, kuris šiandien jau neveikia. Nepaisant to, ją vis dar galima atsisiųsti iš įvairių trečiųjų šalių svetainių, įskaitant download.com, cnet.com, soft32.com ir daug kitų. Kai kuriose svetainėse šios programos atsisiuntimas jau nebėra įmanomas, nors programa ir yra reklamuojama. Visgi, FileHunter virusas gali patekti į jūsų kompiuterį nepastebėtas. Jos kūrėjai naudoja „bundling“ programų platinimo metodą, o tai reiškia, kad jie moka pinigus nemokamų programų kūrėjams už tai, kad šie leistų platinti FileHunter virusą kartu su jų kurtomis nemokamomis programomis kaip papildomą priedą. Norėdami išvengti programinės įrangos paketų įsirašymo, būtina skirti pakankamai laiko nemokamų programų diegimui atlikti. Patartina perskaityti galutinė licencinę vartotojo sutartį, privatumo politiką bei pasirinkti „Advanced“ arba „Custom“ programos įrašymo būdą. PASTABA: FileHunter virusas dažniausiai plinta kartu su ZinkWink Search paieškos sistema, todėl įsirašę šį failų atsisiuntimo vadovą, galite rasti pradinio puslapio bei paieškos sistemos pakitimus naršyklėse.

Kokie galimi šios programos pašalinimo būdai?

FileHunter naršyklės priedas gali būti išjungtas rankiniu būdu. Mūsų komandos ekspertai paruošė detalias šalinimo instrukcijas, kurias galite rasti apačioje. Vis dėlto, potencialiai nepageidaujamas programas rekomenduotina šalinti naudojant profesionalią antivirusinę programą, kadangi ji garantuos pilną sistemos patikrinimą ir visų pavojingų/potencialiai pavojingų programų pašalinimą. 

Jūs galite automatiškai pašalinti FileHunter šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą FileHunter šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
FileHunter pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas FileHunter šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant FileHunter (2015-11-30)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant FileHunter (2015-11-30)
FileHunter ekrano nuotrauka
FileHunter ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis FileHunter pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite FileHunter iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite FileHunter iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite FileHunter ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite FileHunter ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite FileHunter iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite FileHunter bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite FileHunter iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite FileHunter ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte FileHunter šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite FileHunter iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite FileHunter ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite FileHunter šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite FileHunter iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite FileHunter ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite FileHunter pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite FileHunter iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite FileHunter bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite FileHunter pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite FileHunter pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti FileHunter registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e