Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

FBI PayPal virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

Linas Kiguolis - - | Tipas: Ransomware
12

FBI PayPal virus yra pavojingas virusas, kuris priklauso „ransomware“ kategorijai. Kaip ir FBI Moneypak virusas, ši grėsminga programa prisistato kaip teisėtas pranešimas iš Federalinio Tyrimų Biuro ir užblokuoja sistemą. Šis virusas atrodo labai apgaulingai, kadangi rodo aukos IP adresą, vietą, ir tai, kas vyksta patalpoje po to kai infekuoja internetinę kamerą kompiuteryje. Be to, jis kalba apie įvairius teisės pažeidimus ir prašo sumokėti baudą siekiant pašalinti sistemos užraktą ir išvengti rimtesnių padarinių. Kaip matote, pagrindinė priežastis, kodėl sukčiai sukūrė šį virusą, yra pinigai, kurie išgaunami iš vartotojų baudos forma. Ankstesnėse FTB viruso versijose buvo prašoma sumokėti per Ukash, Paysafecard ir Green Dot MoneyPak išankstinio mokėjimo sistemas. Tačiau dabar sukčiai pradėjo naudoti „PayPal“ jų pinigų operacijome. Prašome nemokėti šios baudos ir pašalinti FBI PayPal virus iš sistemos.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI FBI PayPal virusu?

Kaip ir kiti virusai, FBI PayPal virusas yra platinamas kartu su nelegaliomis programomis. Be to, šlamštas arba neteisėtos internetinės svetainės taip pat gali būti įtrauktos į šio viruso platinimą. Kai tik jis atsiranda kompiuterio viduje, jis užblokuoja jo ekraną ir paverčia kompiuterį nanaudinga mašina. Vietoje galimybės prisijungti prie interneto ar paleisti norimas programas, jūs galėsite žiūrėti tik į šį didžiulį įspėjimą:

FBI
Federal Bureau of Investigation
ATTENTION!
Your PC is blocked due at least one of the reasons specified below.
You have been violating Copyright and Related Rights Law. (Video, Music, Software) and illegally using or distributing copyrighted content, thus infringing Article 1, Section 2, Clause 8, also known as the Copyright of the Criminal Code of United States of America.
Article 1, Section 2, Clause 8 of the Criminal Code provides for a fine of 200 to 500 minimal wages or a deprivation of liberty for 2 to 8 years.
You have been viewing or distributing prohibited Pornographic content (Child Porn/Zoophilia and etc). Thus violating Article 2, Section 1, Clause 2 of the Criminal Code of United States of America.
(…)

Prašome ignoruoti šį padirbtą pranešimą, nes jis yra aiškiai naudojamas suklaidinti vartotojus ir priversti juos sumokėti baudą. Prisiminkite, tai nepadeda atblokuoti kompiuterio ir pamiršti šios infekcijos. Siekiant tai padaryti, sekite FBI PayPal virus šalinimo instrukcijas

KAIP PAŠALINTI FTB PAYPAL VIRUSAS?

Kai bandote pašalinti FTB Paypal virusą, pirmiausia turite atrakinti kompiuterį. Siekiant gauti galimybę nuskaityti jį su anti-malware programa, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Pimkite kitą kompiuterį ir jį naudodami atsisiųskite Reimage arba kitą programą.
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite sistemos nuskaitymą, ištrinkite infekuotus failus ir dar kartą praskenuokite kompiuterį kai perkrausite jį.

Automatinis FBI PayPal virus šalinimas

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą FBI PayPal virus šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
FBI PayPal virus pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Mes išbandėme Plumbytes Anti-Malware efektyvumą šalinant FBI PayPal virus (2015-05-07)
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant FBI PayPal virus (2015-05-07)
Hitman Pro
Mes išbandėme Hitman Pro efektyvumą šalinant FBI PayPal virus (2015-05-07)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant FBI PayPal virus (2015-05-07)
FBI PayPal virus ekrano nuotrauka
FBI PayPal virus ekrano nuotrauka

FBI PayPal virus rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe
šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-fbi-paypal-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis