Kaip ištrinti FBI Moneypak

Sudėtingumo skalė: Sudėtingumo skalė (97/100)

FBI Moneypak galima pavadinti vienu iš aiškiausių pavyzdžių, parodančių kaip sumaniai hakeriai bando užsidirbti pinigų. Vos tik toks virusas užkrečia kompiuterį, jis pradeda  iškarto rodyti savo padirbtą įspėjimą, kuris atrodo kaip teisėtas FTB pranešimas. Bet to, jis taip pat visiškai užblokuoja visą kompiuterį ir taip, galima sakyti, atitolina savo pašalinimą iš sistemos. Pagrindinė priežastis, kodėl hakeriai sukūrė tokį virusą, yra tikrai labai paprasta – jie tikisi, kad jūs pradėsite manyti, jog jūs tikrai nusižengėte FTB ir dabar turite sumokėti baudą. Vis dėl to, jūs turėtumėte ignoruoti FBI Moneypak viruso pranešimą ir pašalinti šią pavojingą programą iš kompiuterio.

Kaip žmonės užsikrečia FBI Moneypak virusu?

Šis sudėtingas virusas patenka į kompiuterio vidų trojanų pagalba. Tokie virusai dažniausiai patenka į sistemą nepastebėti vartotojo ir vėliau atsiunčia visus failus reikalingus FBI Moneypak virusui. Be to, tas pats trojanas užblokuoja sistemą, ko pasekoje žmogus negali pasinaudoti nė viena iš jo kompiuteryje esančių programų. Vėliau jis pradeda rodyti didžiulį pranešimą, kuris pateikia vien tik klaidinančią informaciją apie žmogaus pažeistus įstatymus. Dažniausiai, toks virusas praneša, kad jūs naudojotės nelegaliomis video ar audio failų kopijomis,  žiūrėjote autorių teisių saugomą turinį ar netgi platinote virusus. Iš tiesų, nors ir atrodo kaip teisėtas FTB pranešimas, jūs turite prisiminti, kad šis perspėjimas yra naudojamas tik apgauti jus sumokėti $100. Mes rekomenduojame neeikvoti savo laiko ir pašalinti FBI Moneypak virusą iš kompiuterio kaip įmanoma greičiau.

Kaip pašalinti FBI Moneypak virusą?

Pirmiausia, jūs turėtumėte žinoti, kaip jūs galite išvengti šio viruso. Anot virusai.lt komandos, jūs turite ignoruoti el. laiškus, kurie buvo atsiųsti jums nežinomų siuntėjų. Be to, nustokite eikvoti savo laiką su nemokamomis programomis, nes tokios programos taip pat gali būti virusų priežastis. Galiausiai, visada patikrinkite, ar turite naujausią antivirusinės versiją savo kompiuteryje, kuri tikrai galės jums padėti užkirsti kelią tokiems virusams. Siekiant pašalinti FBI Moneypak, patikrinkite kompiuterį su SpyHunter arba su  STOPzilla. Jeigu jūsų kompiuteris yra užblokuotas, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Iš naujo paleiskite užkrėstą kompiuterį.
  2. Spauskite Start -> Run ir įveskite http://www.2-spyware.com/download/hunter.exe (jei esate užblokuotas, paspauskite alt + tab ir vėl bandykite vesti šį adresą)
  3. Įspėjame, kad virusas vėl gali pradėti rodyti savo perspėjima. Šiuo atveju, paspauskite Alt + Tab ir „R“ tiek kartų kiek reikia.
  4. Parsisiųskite antivirusinę ir paleiskite ją. Pašalinkite jos aptiktus pavojingus failus.

Automatinis FBI Moneypak šalinimas:

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą FBI Moneypak šalinimui, jūs sutinkate su mūsų pritavumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
FBI Moneypak šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft
SpyHunter yra rekomenduojamas produktas FBI Moneypak šalinimui. Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!

Alternatyvios programos

STOPzilla
Mes išbandėme STOPzilla efektyvumą šalinant FBI Moneypak (2014-01-17)
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant FBI Moneypak (2014-01-17)
XoftSpy AntiVirus Pro
Mes išbandėme XoftSpy AntiVirus Pro efektyvumą šalinant FBI Moneypak (2014-01-17)
Defender Pro Ultimate Security Suite
Mes išbandėme Defender Pro Ultimate Security Suite efektyvumą šalinant FBI Moneypak (2014-01-17)

FBI Moneypak ekrano nuotrauka

FBI Moneypak ekrano nuotrauka

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e
naujienos
Produktas spaudoje
Atsiliepimai