Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

.vvv File Extension viruso šalinimas

123

Kas darosi mano kompiuteriui? Aš negaliu atidaryti nei vieno vakar pildyto dokumento. Visų failų vardai pasikeitė ir dabar gale turi kitokį failo plėtinį – .vvv. Ką tai reiškia? Prašau padėkit man!

Viruso „Failo plėtinys .vvv“ aprašymas:

Failo plėtinio .vvv virusas (angl. „.vvv File Extension virus“) yra kompiuterio failus šifruojantis virusas, dar žinomas kaip atnaujinta Teslacrypt 2.0 viruso versija. Šio tipo virusai patenka į kompiuterio sistemą kaip „trojos arkliai“ (apsimeta tikru, nepavojingu failu, dažniausiai pridėtu prie el. pašto žinutės). Kai šis virusas užkrečia jūsų kompiuterį, jis naudoja AES-256-CBC  šifravimo algoritmą ir užšifruoja visus kompiuterio vartotojo dokumentus (įskaitant šiuos failų plėtinius: .docx, .docm, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .pptm, .pdf, .eps, .ai, .indd, .cdr, .dng, .lnk, .jpg, .png, .pdd, .doc, .jfif, .jpeg, .gif, .bmp, .exif, .txt, .wps, .mp3.). Užšifruotų failų plėtinius virusas pakeičia į .vvv. Taip pat, šis virusas įrašo informacinį pranešimą kiekviename kataloge kuriame atliko šifravimą, ir jį palieka tokiuose failuose: HOW_RECOVER.HTML, HELP_RESTORE.HTML ir HOW_RECOVER.TXT arba HELP_RESTORE.TXT. Visuose šiuose failuose bus įrašyta informacija, kurios pagalba galima būtų iššifruoti failus. Dažniausiai vartotojo prašoma sumokėti iki 500€ išpirką naudojantis BitCoin mokėjimo sistema. Išpirką sumokėjus žadama atsiųsti iššifravimo raktą. Nepaisant to, žinutėje būna pranešama, kad nesumokėjus išpirkos iki tam tikros datos, failų nebebus atkuriami. Tačiau jokiu būdu netikėkite tokiomis žinutėmis ir nemokėkite išpirkos šiems banditams – nėra jokios garantijos kad jie tikrai atsiųs iššifravimo kodą. Sumokėjus išpirką galite ne tik nebesusigražinti failų bet ir prarasti savo pinigus.

Pirmas dalykas kurį turėtumėte atlikti jeigu jūsų kompiuteris buvo užkrėstas .vvv failo plėtinio virusu yra šio viruso šalinimas, ir tai reikia atlikti nedelsiant. Greitas reagavimas gali padėti apsaugoti dar nešifruotus kompiuterio failus – ištrynus šį virusą yra sustabdomas ir failų šifravimo procesas. Mes rekomenduojame naudotis profesionalia antivirusine programa (pavyzdžiui SpyHunter), ji padės pašalinti .vvv failo plėtinio virusą iš jūsų kompiuterio.

.vvv File Extension virus ransom payment method

Kokiu būdu „failo plėtinio .vvv“ virusas užkrėtė mano kompiuterį?

Failo plėtinio .vvv virusas plinta naudodamas „trojos arklio“ metodą, o tai reiškia, kad jį vartotojas gali netyčia parsisiųsti iš interneto arba gauti el. paštu. Būtent dėl šios priežasties mūsų tyrėjų komanda rekomenduoja neatidarinėti jokių įtartinų el. pašto laiškų ir nesisiųsti įtartinų programų iš interneto. Visata patikrinkite ar puslapis, iš kurio norite gauti nemokamą programą – saugus. Taip pat, laikykitės atokiau nuo puslapių prašančių atsakyti į keistas apklausas ar įvesti bet kokią asmeninę informaciją, ypač jeigu to puslapio jūs net nematę. Naujas programas įdiekite laikydamiesi saugumo instrukcijų. Tam, kad kartu su jūsų norima nemokama programa į jūsų kompiuterį neįsirašytų trečiųjų šalių programų rinkiniai, visada pasirinkite „Custom/Advanced“ įdiegimo tipą, ir skaitykite su kokių programų įdiegimu sutinkate. Dažniausiai prie nemokamų programų yra prikabinamos potencialiai nepageidaujamos, reklamas rodančios šiūkšlinės programos, todėl niekada nesutikite su jų įdiegimu.

Tačiau pats populiariausias būdas .vvv failo plėtinio virusui plisti yra specialiai jo plitimui sukurti elektroniniai laiškai. Visada būkite ypatingai atsargūs atidarinėdami el. pašto laiškus iš nežinomų siuntėjų. Ypač jeigu tokie laiškai su savimi turi priedų. Tikrinkite iš kur el. pašto laiškas adresuotas – dažnai kibernetiniai vagys kuria laiškus su “CHECK.TXT,” “AWARD.TXT” arba “PENALTY.TXT” dokumentais iš patikimomis atrodančių svetainių. Bet neapsigaukit – niekada tokių laiškų neatidarinėkite. Jeigu norite sužinoti kaip ištrinti šį .vvv failo plėtinio virusą, užeikite į antrą šio straipsnio puslapį.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Failo plėtinio .vvv virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Failo plėtinio .vvv virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Failo plėtinio .vvv virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Failo plėtinio .vvv virusas (2015-12-15)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Failo plėtinio .vvv virusas (2015-12-15)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e