Facebook video virusas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Linas Kiguolis - - | Tipas: Malware
12

Facebook video virusas – naujas pavojus socialinio tinklo naudotojams

Pastaruoju metu Facbeook video virusas ir jo pašalinimo būdai sulaukė didelio vartotojų susidomėjimo. Socialinio tinklo naudotojai skundėsi, kad jiems nepavyksta atsikratyti Facebook virusu. Virusas seka Facebook vartotojų paskyras ir automatiškai skelbia kenkėjiškus įrašus, kurie įprastai pavadinti „My private video“,” „My first video” arba „Private video“. Kiekviename įraše virusas pažymi (angl. tag) 20 vartotojo draugų ir taip siekia atkreipti jų dėmesį. Be to, virusas gali automatiškai išsiųsti žinutes, kuriose taip pat pridedama užkrėsta nuoroda. Panašu, kad viruso pažaboti neįmanoma, nes jis plinta grandinine reakcija.

Facebook video virusas priskiriamas prie kenkėjiškų programų (angl. malware), kurios stebi kompiuterio naudotojo naršyklę. Kai kurie tyrėjai teigia, kad varotojams pakanka pašalinti įtartiną naršyklės plėtinį, tačiau to padaryti praktiškai neįmanoma, nes virusas stengiasi uždrausti jį ištrinti. Virusas glaudžiai susijęs su Ace Stream Web Extension plėtiniu, tačiau prieš ištrindami jį, vartotojai turi surasti ir panaikinti su juo susijusius komponentus. Vartotojams reikia atsidaryti Windows Task Manager ir peržiūrėti visus kompiuteryje veikiančius procesus. Facebook video virusu užkrėstame kompiuteryje veikia ace_engine.exe procesas, kuris atsakingas už naršyklės sutrikimą, pasirodantį vartotojui panorus pasiekti naršyklėje įdiegtus plėtinius. Be to, virusui patekus į kompiuterį, taip pat įdiegiama Ace Stream Media 3.1.0 programa. Tik ištrynus šią programą ir sustabdžius ace_engine.exe procesą, vartotojai gali atgauti prieigą prie naršyklės nustatymų ir ištrinti Ace Stream Web Extension. Svarbu atkreipti dėmesį, kad Ace Stream nėra kenkėjiška programa, tačiau programišiai modifikuoja legalias programas ir papildo jas kenkėjiškais elementais. Be to, jeigu tapote Facebook video viruso auka, taip pat patariame peržiūrėti visas aplikacijas, su kuriomis prisijungėte ar davėte prieigą prie savo Facebook profilio. Virusas taip pat gali būti susijęs su kitomis pavojingomis programomis, todėl patariame pasinauoti patikimomis ir stipriomis antivirusinėmis programomis, kurios padės atsikratyti virusu. Rekomenduojame į pagalbą pasitelkti Reimage.

Facebook video viruso pavyzdys

Kaip plinta Facebook virusas?

Virusas plinta greitai, kadangi dauguma socialinio tinklo Facebook naudotojų nesugeba atskirti netikrų, pavojingų įrašų ir žinučių. Niekada negalima spausti nuorodų ar įrašų, jeigu jie kelia bent menkiausią įtarimą, kad jūsų draugas ar pažįstamas asmuo tikrai nepublikuotų tokio pobūdžio informacijos socialiniame tinkle. Deja, daugelis vartotojų paspaudžia šį turinį būtent dėl to, kad jie negali patikėti, jog jų pažįstamas asmuo galėjo jį įkelti. Vos paspaudę nuorodą, vartotojai leidžia virusui patekti į kompiuterį ir užvaldyti Facebook paskyrą.

Norėdami išvengti viruso atakos, niekada nespauskite įtartinų nuorodų ir įrašų arba paklauskite įrašu pasidalinusio žmogaus, ar jis iš tiesų tai padarė. Taip pat turėtumėte pastebėti, kad video (ar bet koks kitas) pasidalintas turinys yra paleidžiamas (atidaromas) vos jį papsaudus. Virusas reikalauja patvirtinti ir suteikti prieigą prie vartotojo paskyros. Būtent tai turėtų būti pagrindiniu ženklu, rodančiu, kad susidūrėte su kenkėjiška programa ar virusu. Taip pat, virusas gali įsibrauti kartu su programine įranga, kurią įdiegėte į savo kompiuterį. Dėl to venkite parsisiųsti programas iš nepatikimų domenų ar failų dalinimosi programų. Be to, programų įdiegimui visada rinkitės papildomus „Advanced“ arba „Custom“ įdiegimo nustatymus.

Kaip pašalinti Facebook video virusą?

Anksčiau aprašėme, ką turėtumėte atlikti, norėdami pašalinti Facebook video virusą iš savo kompiuterio. Tačiau turite suprasti, kad kenkėjiškos programos plinta kartu su kitomis pavojingomis programomis ar virusais, todėl vien tik įtartinų programų ar naršyklės plėtinių pašalinimas nepadės atsikratyti šiuo virusu. Rekomenduojame pasinaudoti patikima ir stipria antivirusine programa, kuri nuskenavusi kompiuterio sistemą, ištrins visus pavojingus failus ir viruso komponentus. Tuomet galėsite būti tikri, kad Facebook video viruso pašalinimas buvo sėkmingas.

nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Facebook video virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Facebook video virusas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Mes išbandėme Plumbytes Anti-Malware efektyvumą šalinant Facebook video virusas (2016-09-13)
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Facebook video virusas (2016-09-13)
Hitman Pro
Mes išbandėme Hitman Pro efektyvumą šalinant Facebook video virusas (2016-09-13)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant Facebook video virusas (2016-09-13)

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Daugiau informacijos apie autorių

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-facebook-video-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis