Sudėtingumo skalė:  
  (77/100)

Facebook “hahaha” viruso šalinimas

12

Kas yra Facebook „hahaha“?

Facebook „hahaha“ virusas – tai kenksminga programinė įranga, plintanti per asmenines Facebook žinutes. Panašiai kaip ir kitos Facebook viruso versijos, ši plinta naudojant įvairius apgaulingus metodus. Dažniausiai pranešimai, kuriuos generuoja šis virusas atrodo taip, lyg būtu atiūsti aukos draugų, kur teigiama, kad Facebook vartotojas dėl vienos ar kitos priežasties turėtų spustelėti ant pateiktos nuorodos. Žinoma, tokios nuorodos yra pavojingos, nes gali jūsų naršyklę peradresuoti į nesaugias svetaines arba paskatinti parsisiųsti Pictr_357.Zip, Copy_0027.Zip, Image0905.Zip ar kitus pavojingus failus į savo kompiuterį. Nenuostabu, kad daugybė Facebook vartotojų buvo apgauti Facebook „hahaha“ viruso, nes tikriausiai kiekvienas iš mūsų būtų susidomėjęs asmenine žinute, kurioje iš jūsų šaipomasi be jokios priežasties ar siūloma peržiūrėti juokingą nuotrauką. Deje, bet tokiu būdu internetiniai sukčiai platina pavojingas programas, todėl niekada nespauskite ant tokių žinučių, o tuo labiau nesisiųskite siūlomų priedų. Vos tik vienas iš minėtų .Zip failiukų yra pasisiunčiamas, o .Jar failas yra paleidžiamas, šis virusas pradeda veikti. Nors manoma, kad Facebook „hahaha“ virusas yra naudojamas Bitcoin’ų gavybai, panašu, kad jis taip pat gali būti naudojamas pavojingoms veikloms inicijuoti. Tad jeigu pastebėjote, kad jūsų kompiuterio našumas sumažėjo, o jūsų Facebook paskyra pradėjo siųsti „hahaha“ arba kitas panašias žinutes jūsų draugams, tai reiškia, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas šiuo pavojingu virusu.

Kaip Facebook „hahaha“ gali patekt į mano kompiuterį?

Kaip jau minėjome, Facebook „hahaha“ virusas plinta per asmenines Facebook žinutes. Dažniausiai tokios žinutės atrodo taip, lyg jas būtų atsiuntę jūsų Facebook draugai, todėl nesnuostabu, kad jis plinta itin sėkmingai. Vos tik paspaudę ant suklastotos žinutės, jūs esate automatiškai įtraukiamas į Facebook „hahaha“ viruso platinimą, todėl jūsų draugai taip pat gali pradėti gauti minėtus pranešimus ir užkrėsti savo kompiuterio sistemą nepaisant to, kokią operacinę sistemą, Windows ar Mac, jie naudoja. Be to, jūsų kompiuteris gali virsti Bitcoin’ų gaminimo mašina ir gali būti naudojama kitiems pavojingiems tikslams. Nepaisant to, kaip patikimai ir patraukliai kai kurie Facebook pranešimai gali atrodyti, venkite spausti ant įtartinai atrodančių nuorodų. Jeigu jau spustelėjote ant Facebook „hahaha“ viruso generuojamos žinutės priedo, turėtumėte patikrinti savo kompiuterį. Jeigu norite gauti daugiau informacijos apie tai, perskaitykite sekančią pastraipą:

Kaip pašalinti Facebook „hahaha“ virusą?

Jeigu manote, kad jūsų kompiuteris jau yra užkrėstas Facebook „hahaha“ virusu, būtinai patikrinkite jį su SpyHunter, STOPzilla arba Malwarebytes Anti Malware programa. Kitaip jūs galite susidurti su rimtomis problemomis, pavyzdžiui, sistemos sulėtėjimais ar kitų kenksmingų programų įsirašymu. Be to, turėtumėte susisiekti su savo Facebook draugais ir informuoti juos apie padirbtas žinutes, kurios gali plisti per jūsų paskyrą.

Automatinis Facebook „hahaha“ virusas šalinimas

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Facebook „hahaha“ virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Facebook „hahaha“ virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Facebook „hahaha“ virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Facebook „hahaha“ virusas (2015-09-07)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Facebook „hahaha“ virusas (2015-09-07)
Facebook „hahaha“ virusas ekrano nuotrauka
Facebook „hahaha“ virusas ekrano nuotrauka

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e