Facebook “hahaha” viruso šalinimas

Facebook “hahaha” viruso pašalinimas

Kas yra Facebook „hahaha“ virusas?

Kas yra Facebook „hahaha“?

Facebook „hahaha“ virusas – tai kenksminga programinė įranga, plintanti per asmenines Facebook žinutes. Panašiai kaip ir kitos Facebook viruso versijos, ši plinta naudojant įvairius apgaulingus metodus. Dažniausiai pranešimai, kuriuos generuoja šis virusas atrodo taip, lyg būtu atiūsti aukos draugų, kur teigiama, kad Facebook vartotojas dėl vienos ar kitos priežasties turėtų spustelėti ant pateiktos nuorodos. Žinoma, tokios nuorodos yra pavojingos, nes gali jūsų naršyklę peradresuoti į nesaugias svetaines arba paskatinti parsisiųsti Pictr_357.Zip, Copy_0027.Zip, Image0905.Zip ar kitus pavojingus failus į savo kompiuterį. Nenuostabu, kad daugybė Facebook vartotojų buvo apgauti Facebook „hahaha“ viruso, nes tikriausiai kiekvienas iš mūsų būtų susidomėjęs asmenine žinute, kurioje iš jūsų šaipomasi be jokios priežasties ar siūloma peržiūrėti juokingą nuotrauką. Deje, bet tokiu būdu internetiniai sukčiai platina pavojingas programas, todėl niekada nespauskite ant tokių žinučių, o tuo labiau nesisiųskite siūlomų priedų. Vos tik vienas iš minėtų .Zip failiukų yra pasisiunčiamas, o .Jar failas yra paleidžiamas, šis virusas pradeda veikti. Nors manoma, kad Facebook „hahaha“ virusas yra naudojamas Bitcoin’ų gavybai, panašu, kad jis taip pat gali būti naudojamas pavojingoms veikloms inicijuoti. Tad jeigu pastebėjote, kad jūsų kompiuterio našumas sumažėjo, o jūsų Facebook paskyra pradėjo siųsti „hahaha“ arba kitas panašias žinutes jūsų draugams, tai reiškia, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas šiuo pavojingu virusu.

Kaip Facebook „hahaha“ gali patekt į mano kompiuterį?

Kaip jau minėjome, Facebook „hahaha“ virusas plinta per asmenines Facebook žinutes. Dažniausiai tokios žinutės atrodo taip, lyg jas būtų atsiuntę jūsų Facebook draugai, todėl nesnuostabu, kad jis plinta itin sėkmingai. Vos tik paspaudę ant suklastotos žinutės, jūs esate automatiškai įtraukiamas į Facebook „hahaha“ viruso platinimą, todėl jūsų draugai taip pat gali pradėti gauti minėtus pranešimus ir užkrėsti savo kompiuterio sistemą nepaisant to, kokią operacinę sistemą, Windows ar Mac, jie naudoja. Be to, jūsų kompiuteris gali virsti Bitcoin’ų gaminimo mašina ir gali būti naudojama kitiems pavojingiems tikslams. Nepaisant to, kaip patikimai ir patraukliai kai kurie Facebook pranešimai gali atrodyti, venkite spausti ant įtartinai atrodančių nuorodų. Jeigu jau spustelėjote ant Facebook „hahaha“ viruso generuojamos žinutės priedo, turėtumėte patikrinti savo kompiuterį. Jeigu norite gauti daugiau informacijos apie tai, perskaitykite sekančią pastraipą:

Kaip pašalinti Facebook „hahaha“ virusą?

Jeigu manote, kad jūsų kompiuteris jau yra užkrėstas Facebook „hahaha“ virusu, būtinai patikrinkite jį su FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes programa. Kitaip jūs galite susidurti su rimtomis problemomis, pavyzdžiui, sistemos sulėtėjimais ar kitų kenksmingų programų įsirašymu. Be to, turėtumėte susisiekti su savo Facebook draugais ir informuoti juos apie padirbtas žinutes, kurios gali plisti per jūsų paskyrą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis