Facebook Friend Request virusas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Malware
12

Kas yra Facebook Friend Request virusas?

Facebook Friend Request virusas yra plačiai paplitęs sukčiavimo būdas socialiniuose tinkluose. Socialiniam tinklui „Facebook“ tapus kasdienio gyvenimo dalimi, kibernetiniai nusikaltėliai nusitaikė ir į jo vartotojus. Virusas sukuria netikras vartotojų paskyras naudodamas tikrose „Facebook“ naudotojų paskyrose paskelbtą viešą informaciją, pavyzdžiui, nuotraukas, statuso atnaujinimus ir pan. Taip sukuriama iliuzija, kad naujai sukurta paskyra priklauso tam tikram vartotojui. Taip sukčiai stengiasi suklaidinti vartotojo draugus ir išvilioti iš jų pinigus. Įprastai, sukčiai nusiunčia kvietimą draugauti visiems nukentėjusiojo draugams ir vėliau nusiunčia žinutę, kurioje prašoma paskolinti pinigų. Be to, Facebook Friend Request virusas gali išsiųsti asmeninę žinutę, kurioje prašoma paspausti įdomią nuorodą, tačiau paspaudę ją atsidursite potencialiai pavojingame tinklalapyje. Šiuose tinklalapiuose gali būti siekiama išgauti asmeninę vartotojų informaciją arba įtikinti parsisiųsti nepatikimą programinę įrangą. Tad jeigu jūsų „Facebook“ draugas atsiuntė įtartiną nuorodą, prieš ją atidarydami įsitikinkite, ar tai nėra viruso darbas. Pirmiausia, ką galite padaryti, tai patikrinti draugo profilį – jeigu jis turi dvi vienodai atrodančias anketas, tuomet atsiųsta žinutė greičiausiai yra pavojinga. Taip pat paklauskite draugo ar šia nuoroda tikrai galite pasikliauti, kadangi įprastai kibernetiniai nusikaltėliai į tokias žinutes neatrašo. Nesulaukę atsakymo, neatidarykite jokios nuorodos ir praneškite asmeniui apie viruso ataką.

Facebook Friend Request virusas taip pat gali skelbti įvairias pavojingas nuorodas vartotojo laiko juostoje (angl. timeline), tad jeigu pastebite, kad jūsų draugai praneša apie pavojingą paskelbtą turinį, būtinai atkreipkite į tai dėmesį. Taip pat pastebėję tokias nuorodas laiko juostoje, niekada nesugalvokite jų paspausti! Virusas taip pat gali atblokuoti visus anksčiau užblokuotus asmenis ir netgi pridėti juos į draugų sąrašą. Norėdami išspręsti visas šias problemas, nuskenuokite kompiuterio sistemą patikima antivirusine programa, pavyzdžiui Reimage, kuri padės pašalinti Facebook Friend Request virusą. Viruso pašalinimui taip pat galite rinktis Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware arba bet kurią kitą stiprią antivirusinę programą, tačiau nepamirškite prieš tai jos atnaujinti. Pašalinę virusą turėsite sutvarkyti savo „Facebook“ paskyrą ir pašalinti visus pridėtus draugus.

Facebook Friend Request virusas plinta socialiniame tinkle Facebook

Kaip plinta šis socialinių tinklų virusas?

Facebook Friend Request virusas plinta per asmenines žinutes. Vartotojai gali gauti klaidinančią žinutę nuo draugo, kurioje siūloma paspausti nuorodą ir pasižiūrėti įdomu vaizdo įrašą ar nuotrauką. Taip pat, virusas gali užkrėsti vartotojus, kai jie spaudžia ar naudojasi įvairiomis įtartinomis aplikacijomis, kadangi neretai jos būna pavojingos. Kai virusas aktyvuojamas, jis pradeda siųsti kvietimus draugauti ir priimti šiuos kvietimus iš nepažįstamų asmenų.
Norime perspėti, kad socialinis tinklas „Facebook“ nėra visiškai saugi vieta, todėl turėtumėte imtis tam tikrų priemonių, norėdami apsaugoti save ir savo draugus. Pirmiausia, draugų sąrašą padarykite privatų, t.y., matomą tik jums. Jeigu draugų sąrašas yra viešas, tuomet nusikaltėliai gali jį matyti ir apsimetę jumis gali lengvai išsiųsti melagingas žinutes jūsų vardu. Taip pat informaciją skelbkite tik savo draugų ratui, o ne viešai. Tai taip pat sutrukdys kibernetiniams nusikaltėliams pasinaudoti jūsų paskelbta informacija. Svarbiausia, niekuomet socialiniuose tinkluose neskelbkite jokios privačios informacijos.

Kaip pašalinti Facebook Friend Request virusą iš kompiuterio?

Jeigu pastebėjote, kad jūsų draugų sąrašas vis pasipildo naujais ir nematytais asmenimis arba pastebite neaiškias nuorodas savo laiko juostoje, turėtumėte įtarti, kad šis socialinių tinklų virusas įsibrovė į jūsų kompiuterį. Kuo skubiau pakeiskite „Facebook“ slaptažodį ir kuo greičiau nuskenuokite kompiuterio sistemą patikima antivirusine programa. Galite pašalinti Facebook Friend Request virusą naudodamiesi Reimage arba Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Facebook Friend Request virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Facebook Friend Request virusas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Daugiau informacijos apie autorių

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-facebook-friend-request-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis