Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Ebon Browser viruso šalinimas

123

Kas yra Ebon naršyklė ir ar ji yra teisėta?

Ebon (kūrėjas Ebonmedia Corp.) yra teisėta interneto naršyklė, paremta atviro kodo naršykle Firefox. Nors ši naršyklė iš esmės yra gera, mes nerekomenduojame jos naudoti, nes ji gali vykdyti ne itin sąžiningus procesus. Visų pirma, žmonės turėtų būti labai atsargūs rinkdamiesi ir parsisiųsdami nepatikimas programas, kurios siūlo kurti PDF dokumentus, paleisti medijos failus ir t.t., nes Ebon naršyklė gali būti pridedama kaip „neprivalomas parsisiuntimas“ prie šių programų, beveik be vartotojo žinios. Žinoma, įrašant šias programas galima pažymėti, jog nenorite parsisiųsti papildomų programų, tačiau tam reikia būti itin pastabiems, o dažniausiai kompiuterių vartotojai tokių pasiūlymų nepastebi, nes jie būna paslėpti. Nenuostabu, kodėl tiek daug žmonių, patys to nesuvokdami, jau yra įdiegę šią programą. Ši naršyklė, patekusi į sistemą, gali pakeisti įvairius sistemos parametrus, pridėti save į savaiminės paleisties programų sąrašą ir savavališkai tapti numatytaja naršykle. Mes norime jus perspėti apie gresiančias privatumo problemas, jei naudositės Ebon naršykle. Buvo nustatyta, kad ji gali naudoti slapukus, šnipinėti ir rinkti informaciją apie jūsų naršymo įpročius. Tačiau, kaip nurodyta šios naršyklės privatumo politikos dokumente, „kai jūs bendraujate su mumis arba naudojate Ebon, mes pasiliekame teisę rinkti asmeninę informaciją apie jus.“ Tai gali būti jūsų pavardė, telefono numeris, namų adresas, elektroninio pašto adresas, kompiuterio IP adresas ir panaši informacija, kurią galima panaudoti įtartinais tikslais. Be to, Ebon naršyklės virusas gali būti glaudžiai susijęs su kitomis įtartinomis naršyklėmis, pavyzdžiui,1stBrowser, Olive Browser, Hybrid Browser ar bet kuria kita. Jei ši abejotina programa tapo jūsų numatytaja interneto naršykle ir nustatė kitą pagrindinį puslapį be jūsų žinios, jūs galite patirti netikėtus peradresavimus į kitas interneto svetaines, kurios galimai bus prikimštos įvairios reklamos ir kito jums nenaudingo turinio, kurį rodydami jums, uždirbs programos kūrėjai. Todėl rekomenduojame jums vengti Ebon naršyklės ir pašalinti ją iš sistemos kartu su kitomis įtartinomis programomis. Lengviausias būdas tai padaryti – paleisti sistemos patikrą su SpyHunter arba kita patikima antivirusine programa.

Ar ši reklaminė naršyklė gali įsilaužti į mano kompiuterį ir kaip man to išvengti?

Kaip jau minėjome, Ebon naršyklės virusas buvo pažymėtas kaip potencialiai nepageidaujama programa. Be to, dauguma geros reputacijos saugumo ekspertų vadina šią programą reklaminio turinio platintoja. Ebon naršyklės turėjimas nebus jums kenksmingas, tačiau tikrai nerekomenduojame jos naudoti, nes panašu, jog ji yra glaudžiai susijusi su trečiųjų šalių kompanijomis ir gali vykdyti įtartiną veiklą. Labai svarbu nepamiršti, kad įtartinos interneto naršyklės paprastai yra platinamos per įvairias nemokamų programų platinimo svetaines, kuriose platinami ir virusai. Todėl mes nerekomenduojame naudoti Propeller System, Vetaform Developments s.l. ir kitų abejotinų programų, padedančių atsisiųsti failus iš interneto, nes tokios programos gali platinti Ebon naršyklę bei kitas nepatikimas programas. Kad išvengtumėte nepageidaujamų programų įdiegimo, įrašydami bet kokias programas, jūs turite nuimti varneles, esančias šalia sutikimų įrašyti papildomas programas į jūsų kompiuterį. Tai galima padaryti pasirinkus „Advanced“ arba „Custom“ įdiegimo variantą. Turėkite omenyje, kad pasirinkus „Quick“ arba“Default“ diegimo parinktį, pagal nutylėjimą gali būti įdiegti įvairūs „papildomi komponentai“. Todėl niekada neskubėkite įdiegti nemokamas programas spaudydami „Next“ mygtuką ir būkite labai atsargūs.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Ebon naršyklės virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Ebon naršyklės virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Ebon naršyklės virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Ebon naršyklės virusas (2015-11-23)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Ebon naršyklės virusas (2015-11-23)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e