Kaip ištrinti Eazel Search virusą

Sudėtingumo skalė:  
  (11/100)

Eazel Search virus yra naršyklės pagrobėjas, kuris gali sukelti erzinančius peradresavimus į Search.eazel.com, Eazel.com ar kitas, su šiuo virusu susijusias, svetaines. Kai tik šis virusas atakuoja nusitaikytą kompiuterį, paprastai jis pakeičia keletą sistemos parametrų, tokių kaip pradinis puslapis, numatytasis paieškos puslapis ir naujas skirtukas. Jei kenčiate nuo pakartotinių peradresavimų į Search.eazel.com ar panašią paieškos svetainę, turėtumėte prisiminti, jog dažniausiai tokiu būdu reklamuojami puslapiai pateikia pakeistus paieškos rezultatus ir taip skatina žmones lankytis tam tikruose domenuose. Be to, kaip ir daugelis kitų nesąžiningų paieškos sistemų, jų savininkai gali sekti savo lankytojus, siekdami gauti kuo daugiau informacijos apie jų naršymo įpročius. Nesvarbu, kad šis puslappis atrodo saugus ir patikimas, jūs turėtumėte patikrinti savo kompiuterį ir pašalinti Eazel Search virusą kai tik pradedate pastebėti naršyklės peradresavimus į search.eazel.com.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI Eazel Search virusu?

Eazel Search virusas plinta kaip ir kiti naršyklės pagrobėjai. Paprastai, jis gali patekti į kompiuterį šlamšto dėka arba po apsilankymo nelegalioje svetainėje, kuri buvo užkrėsta šiuo virusu. Be to, jis taip pat gali įsiskverbti į kompiuterį kartu su Eazel Smartbar, Eazelbar Helper ir kitomis nemokamomis programomis. Štai kodėl saugumo ekspertai rekomenduoja vengti tokių programų, arba, jeigu jums tikrai reikia vienos iš jų, patikrinti kiekvieną įdiegimo langą ir pašalinti nepažįstamus įrašus. Kai tik šis virusas sugeba patekti į kompiuterio vidų, jis paveikia kiekvieną iš interneto naršyklių, kurios yra jame. Jeigu suradote Search.Eazel.com vietoje jūsų pradžios ar paieškos puslapio, turite tuoj pat patikrinti savo kompiuterį ir pašalinti nukreipimo virusą. Mes rekomenduojame nuskaityti sistemą su atnaujinta SpyHunter, kuri turėtų efektyvi norint pašalinti šią infekciją. 

KAIP PAŠALINTI Eazel Search virusą?

Jei manote, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas Eazel Search viruso, nuskaitykite sistemą su SpyHunter arba kita atnaujinta anti-spyware programa ir pašalinkite pavojingus failus. Be to, rekomenduojame pašalinti Eazel Smartbar, Eazelbar Helper arba kitas su šiuo virusu susijusias programas per Add/Remove Programs sąrašą. Daugiau informacijos surasite žemiau pateiktose instrukcijose:

Automatinis Eazel Search viruso pašalinimas

Jūs galite automatiškai pašalinti Eazel Search šių programų pagalba: SpyHunter, STOPzilla, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą Eazel Search virus šalinimui, jūs sutinkate su mūsų pritavumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Eazel Search virus šalinimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Eazel Search virus šalinimo programą
Suderinama su Microsoft Suderinama su OS X
SpyHunter Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Eazel Search virus šalinimui. Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!

Alternatyvios programos

STOPzilla
Mes išbandėme STOPzilla efektyvumą šalinant Eazel Search virus (2014-08-13)
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Eazel Search virus (2014-08-13)
XoftSpy AntiVirus Pro
Mes išbandėme XoftSpy AntiVirus Pro efektyvumą šalinant Eazel Search virus (2014-08-13)
Defender Pro Ultimate Security Suite
Mes išbandėme Defender Pro Ultimate Security Suite efektyvumą šalinant Eazel Search virus (2014-08-13)

Eazel Search virus ekrano nuotrauka

Eazel Search virus ekrano nuotrauka

Rankinis Eazel Search viruso pašalinimas

Žingsnis 1

Išinstaliuokite Eazel Search ir su šia programa susijusias programas

Windows Mac OS X Žingsnis 2
Windows 7 / Vista / XP
 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).
Windows 8
 • Jeigu naudojate Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Eazel Search ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Eazel Search ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Windows Mac OS X Žingsnis 2

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Eazel Search bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Žingsnis 2

Ištrinkite Eazel Search iš Windows nuorodų

Žingsnis 3
 • Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant Mozilla Firefox ikonėlės ir pasirinkite Properties.
 • Pasirinkite Shortcut kortelę ir patikrinkite Target laukelį. Ištrinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu.

Pakartokite šiuos žingsnius su kiekviena iš jūsų kompiuteryje esančių naršyklių, įskaitant Internet Explorer ir Google Chrome. Taip pat įsitikinkite, kad patikrinote visas jų saugojimo vietas, įskaitant darbalaukį, Start Menu ir užduočių juostą.

Žingsnis 3

Pašalinkite Eazel Search iš savo interneto naršyklių

Internet Explorer Mozilla Firefox Google Chrome Safari Žingsnis 4
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Eazel Search ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Eazel Search šalinimą.
Internet Explorer Mozilla Firefox Google Chrome Safari Žingsnis 4
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
 • Čia suraskite Eazel Search ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir pasirinkite Options General.
 • Čia pašalinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą arba tiesiog spustelėkite ant Restore to default.
 • Spuspelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Eazel Search šalinimą.
Internet Explorer Mozilla Firefox Google Chrome Safari Žingsnis 4
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
 • Dabar pasirinkite Eazel Search ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage), jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Čia, On startup parinktyje, suraskite Open a specific page or set of pages ir spustelėkite ant Set pages.
 • Pasirodžius naujam langui, ištrinkite su jūsų virusu susijusias nuorodas ir įveskite jūsų norimos svetainės adresą.
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Eazel Search pašalinimą.
Internet Explorer Mozilla Firefox Google Chrome Safari Žingsnis 4
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
 • Čia pasirinkite Extentions ir suraskite Eazel Search bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia, kaip jau buvo parodyta anksčiau, pasirinkite Preferences ir eikite į General.
 • Čia patikrinkite Homepage laukelį. Jeigu jis buvo pakeistas, pašalinkite jums nepatinkantį svetainės adresą ir įveskite tą, kurį norite naudoti savo paieškoms Internete. Nepamirškite įtraukti "http://" prieš įrašydami savo pasirinktos svetainės adresą.
Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užžymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Eazel Search pašalinimą.

Žingsnis 4

Užbaikite Eazel Search viruso pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Eazel Search registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, STOPzilla or Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e
naujienos
Virusai
Produktas spaudoje