Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

EarnSale reklamų šalinimas

Džeikas Dou - -
12

Kas yra EarnSale?

EarnSale yra WebPick Internet Holdings kompanijai priklausanti programa, kuri į jūsų kompiuterį gali patekti iš niekur. Tai padariusi ji vėliau gali pradėti jame inicijuoti įvairias erzinančias ar netgi pavojingas veiklas. Jeigu šis naršyklės priedas sugeba patekti į sistemą, jis „užgrobia“ tiek Internet Explorer, tiek ir Google Chrome, Mozilla Firefox ir kitas naršykles. To pasekoje, jis gali pradėti rodyti įvairiausias reklamas, kurios, anot EarnSale kūrėjų, turėtų padėti žmonėms sutaupyti pinigų. Vis dėlto, kompiuterių ekspertai pataria vengti tokių reklamų, nes jos gali priversti jus atsidurti nesaugiose svetainėse. Beje, šios reklamos gali pradėti pertraukinėti kiekvieną jūsų naršymą Internete ir taip sukelti jums rimtų nepatogumų. Jeigu tokios reklamos kaip „Ads by EarnSale“, „EarnSale ads“, „brought to you by EarnSale“ ir pan. jau pradėjo pertraukinėti jūsų naršymą Internete, nieko nelaukite ir patikrinkite savo kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tokiu būdu, jūs galėsite atsikratyti pavojingų programų ir su jomis susijusių failų. Tam mes rekomenduojame naudoti Reimage arba Webroot SecureAnywhere AntiVirus. Perspėjame, kad palikdami šią programą savo kompiuteryje jūs taip pat rizikuojate prarasiti tokią informaciją kaip jūsų kompiuterio IP adresas, buvimo vieta, jūsų el. pašto adresas, labiausiai lankomos svetainės, jose įvedami duomenys ir pan. 

Kaip EarnSale gali patekti į mano kompiuterį?

Kaip ir dauguma kitų adware kategorijai priklausančių programų, EarnSale į kompiuterį gali būti įrašyta iš oficialios jos svetainės. Vis dėlto, turime jus perspėti, kad tai nėra vienintelis šios programos platinimui naudojamas metodas. Ši programa jūsų kompiuteryje gali atsirasti ir dėka kitų nemokamų programų. Čia ji yra pristatoma kaip papildomas jų priedas, kuris tariamai gali pagerinti žmonių naršymą Internete. Kad ir kaip gerai visa tai skamba, mes jums tikrai nerekomenduojame sutikti su tokių priedų atsisiuntimu. Kaip jūs galite užkirsti tokioms programoms kelią? Pagrindinis dalykas, kurį jūsų turėtumėte padaryti prieš atsisiųsdami nemokamą programą, yra atidus jos patikrinimas. Tam jūs visada turėtumėte perskaityti tokią informaciją kaip End User's License Agreement ar Privacy Policy. Beje, nepamirškite pasirinkti Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdo ir vėliau nužymėti visų iš anksto užžymėtų varnelių, kurios sutinka su EarnSale atsisiuntimu. Priešingu atveju, jums gali tekti taikstytis su erzinančiomis reklamomis, peradresavimais, naršyklės sulėtėjimais ir panašiomis problemomis. 

Kaip pašalinti EarnSale virusą?

Jūs galite automatiškai pašalinti EarnSale šių programų pagalba: Reimage, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą EarnSale reklamos šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
EarnSale reklamos pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
EarnSale reklamos pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant EarnSale reklamos (2015-09-23)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant EarnSale reklamos (2015-09-23)
EarnSale reklamos ekrano nuotrauka
EarnSale reklamos ekrano nuotraukaEarnSale reklamos ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis EarnSale reklamų pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite EarnSale iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite EarnSale iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite EarnSale ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite EarnSale ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite EarnSale iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite EarnSale bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite EarnSale iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite EarnSale ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte EarnSale šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite EarnSale iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite EarnSale ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite EarnSale šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite EarnSale iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite EarnSale ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite EarnSale pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite EarnSale iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite EarnSale bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite EarnSale pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-ads-by-earnsale.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis