Kas yra DSearchLink.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

Ugnius Kiguolis - -

Norime jus perspėti apie pavojingą failą, kuris plinta pavadinimu DSearchLink.exe. Jeigu jūs jį jau pastebėjote savo Task Manager, nieko nelaukite ir paleiskite savo antivirusinę programą. Ji jums padės surasti virusą, kuris yra susijęs su šiuo vykdomuoju failu. Anot naujausių žinių, tai turėtų būti arba Delta-Homes.com arba Delta-Search.com. Šios programos jums gali pasirodyti kaip legalios paieškos svetainės. Vis dėlto, tai nėra tiesa. Kompiuterių ekspertai jas priskiria ‘browser hijacker’ kategorijai, kas reiškia, kad jos gali ‘užgrobti’ visas sistemoje esančias naršykles ir vėliau sukelti jose tikrą sumaištį.

Laikyti tokias programas sistemoje gali būti labai pavojinga, nes jos gali priversti jus apsilankyti pavojingose svetainėse. Beje, jos taip pat gali pradėti sekti jūsų naršymą Internete, lėtinti kiekvienos iš naršyklių darbą, rodyti melagingas reklamas ir t.t. Nors delta homes viruso renkama informacija yra vadinama ‘personally non-identifiable’, ji gali būti parduota įtartinoms kompanijoms, kurios ją gali panaudoti kenkėjiškiems tikslams. Galiausiai, galite pastebėti, kad jūs jau negalite naudoti tokių patikimų paieškos svetainių kaip Google, Yahoo ar Bing. Delta Homes jas blokuoja norėdama priversti jus ieškoti jums rūpimos informacijos naudojantis būtent su ja.

Jeigu norite atsikratyti Delta Homes, Delta Search ir su šiomis programomis susijusių failų (įskaitant DSearchLink.exe), turėtumėte patikrinti savo kompiuterį su viena iš šių antivirusinių programų: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Webroot SecureAnywhere AntiVirus.

verdiktas - failo statusas:
pavojingas failas
Virusai.lt tyrimų centras renka ir tikrina visą informaciją, susijusią su DSearchLink.exe. Mes siekiame atsakyti į šiuos klausimus: Ar šis failas kelia grėsmę? Ar šis failo vardas yra naudojamas kenkėjiškų programų veikloje? ir kitus. Galutinis failo statusas yra tik mūsų nuomonė apie failą. PAVOJINGAS FAILAS statusas reiškia, kad šis failas kelia grėsmę jūsų sistemai. Šiuo atveju patariame naudoti mūsų pateiktą informaciją žemiau:
Patarimas:
Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti Malware
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
šaltinis: http://www.2-spyware.com/file-dsearchlink-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palykink